| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
"forum się zmienia" "nasze biedne forum"
Autor Wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 20:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zakaz reklamy innych for jest dziwny? Co prawda nie ja go wprowadziłam, ale popieram go. Forum to nie miejsce do zamieszczania reklam. Poza tym niewiele jest for gdzie można reklamować inne fora.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 20:44   

Blogi "tutejsze" jednak reklamować można.

Poza tym to, że coś jest częste, nie oznacza, że jest dobre.
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sama przyczyniłam się do zaniżenia poziomu, przyznaję się, mea culpa. Początkowo miałam być tutaj dla rozróby, teraz zaczyna mi się podobać.
Widzisz Aren, jest taka zasada - jeżeli coś ci nie pasuje, spróbuj to naprawić. Jesteś moderatorem, możesz zdziałać wiele Wink
Razi mnie offtop. Neutral Z tym trzeba powalczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
somebody Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 39
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
Somebody teraz to ja zaczynam Ciebie nie rozumieć = =
Jaka latwizna ... a ty czemu tu jestes ? = =

O wiele czesciej jestem na drugim forum,tu tez pisze rzadziej.Zagladam glownie z ciekawosci,co tez sie tu wyprawia.Nie wiem po co od razu sie tak irytujesz.Byc sobie mozna raz na jakis czas,czasem cos skrobnac.Nie o to mi chodzilo,ale coz...Never mind.

_________________
Grajcie w Counter-Strike.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz blogi są reklamowane właśnie dlatego, że są "tutejsze" Razz
Nie zauważyłeś, że net to dżungla i komercha na każdym kroku?
ToJa walczyła z tym jak długo mogła. Doszła jednak do wniosku, że łatwiej płynie się z prądem. Klika razy musiała się jednak sparzyć.
Nie będę zmieniała jej decyzji. ToJa nie jest administratorem forum i nawet nie wiem czy tu jeszcze zagląda, ale nadal jest właścicielką serwisu i forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 21:02   

przepraszam ze sie wciskam ale stasilena to ty jestes w sumie pryszcz maly :] ..Najgorzej robił ant0n i potwora ;/..Takie moje zdanie..I jeszcze Inspektor nr4..wku*** użytkownikow i robi offtopy..
Powrót do góry
somebody Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 39
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
Najgorzej robił ant0n i potwora ;/

Nawet o nich nie mow.Istna smietanka towarzyska tego forum.Takie osobniki powinno sie wieszac na pochylym drzewie :\

_________________
Grajcie w Counter-Strike.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 21:11   

Taa pamietasz jeszcze jak na SB ant0n napisał 'głupie forum'..? To bylo poniżej pasa.
Powrót do góry
somebody Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 39
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie,wtedy chyba mialem(nadal mam)zablokowane konto Christine fan,a kazde nowe ToJa kasowala mi calkiem szybko,tj. w pare minut,no parenascie,po rejestracji.That's lovely.
P.S. Bozeno,moglabys aktywowac konto Christine fan?Wole tu wystepowac jako znana marka. Very Happy

_________________
Grajcie w Counter-Strike.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak jak mi :/ ... Eh ... dzika sytuacja = =
Jeszcze jakbym cos napisala zlego no ale dobra ... newermind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
somebody Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 39
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ToJa odeszla,wiec w zasadzie nie ma problemu.Teraz sam zastanawia sie nad sensem egzystencji drugiego forum,na ktorym ruch jest niewielki i nikt nie robi nic w kierunku poprawy sytuacji(Prosze bez zarzutow "a Ty co?Jestes lepszy?",bo w pojedynke nic wiekszego nie zrobie,poza probami sprowadzenia paru nowych,z ktorych jeden sie zgodzil na rejestracje i udziela sie regularnie).Nie jestem przeciwko jego istnieniu,wrecz przeciwnie,chce zeby cos porzadnego z niego wyroslo,ale jak jest kazdy,kto tam bywa,widzi.

_________________
Grajcie w Counter-Strike.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 21:24   

Mi w tej chwili przypomniała się cała chora sytuacja z Tavion, FF i KoTem i mania odcodzenia z wielkim bum z forum... hieh to było dopiero wtedy ^^
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

somebody napisał/a:
ToJa odeszla,wiec w zasadzie nie ma problemu.Teraz sam zastanawia sie nad sensem egzystencji drugiego forum,na ktorym ruch jest niewielki i nikt nie robi nic w kierunku poprawy sytuacji(Prosze bez zarzutow "a Ty co?Jestes lepszy?",bo w pojedynke nic wiekszego nie zrobie,poza probami sprowadzenia paru nowych,z ktorych jeden sie zgodzil na rejestracje i udziela sie regularnie).Nie jestem przeciwko jego istnieniu,wrecz przeciwnie,chce zeby cos porzadnego z niego wyroslo,ale jak jest kazdy,kto tam bywa,widzi.


No cholera jasna ...
Czy to jest miejsce na rozmowy o tamtym forum ?
Btw dzieki mnie zyskalismy kilku uzytkownikow ... Nenar rowniez ostro dziala = =

Ash tak tak Jaro super narzekaj dalej ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

somebody napisał/a:
Nie,wtedy chyba mialem(nadal mam)zablokowane konto Christine fan

Trzeba było napisać. To przeoczenie, bo odblokowywałam wszystkie nieaktywne konta. Zostały jedynie bany. Konto jest już aktywne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 24 Lip, 2005 21:28   

Kinga napisał/a:
somebody napisał/a:
ToJa odeszla,wiec w zasadzie nie ma problemu.Teraz sam zastanawia sie nad sensem egzystencji drugiego forum,na ktorym ruch jest niewielki i nikt nie robi nic w kierunku poprawy sytuacji(Prosze bez zarzutow "a Ty co?Jestes lepszy?",bo w pojedynke nic wiekszego nie zrobie,poza probami sprowadzenia paru nowych,z ktorych jeden sie zgodzil na rejestracje i udziela sie regularnie).Nie jestem przeciwko jego istnieniu,wrecz przeciwnie,chce zeby cos porzadnego z niego wyroslo,ale jak jest kazdy,kto tam bywa,widzi.


No cholera jasna ...
Czy to jest miejsce na rozmowy o tamtym forum ?
Btw dzieki mnie zyskalismy kilku uzytkownikow ... Nenar rowniez ostro dziala = =

Ash tak tak Jaro super narzekaj dalej ...


Skoro motywacje do dzialania uwazasz za narzekanie...

P.S. Ah,mam swoje kochane i [cenzura] konto Christine fan spowrotem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |