| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Test do gim
Autor Wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 14:15   Test do gim Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!To znowu ja-koleżanka Ajeczki. Mam do Was jeszcze kilka pytań:
1.Czego uczyć się do tego testu?
2.Od kiedy zacząć?
3.Podobno na każdym teście są procenty.Czy to prawda?
4.Czy w tym roku test bedzie trudny? Smile

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 15:56   

Test jest tylko na inteligencje i podstawowe umiejetnosci...Mysl,to wszystko.Bez nauki moze sie obyc,ja sie nie uczylem i mialem 36.
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 16:17   Re: Test do gim

ajeczka11 napisał/a:
Hej!To znowu ja-koleżanka Ajeczki. Mam do Was jeszcze kilka pytań:
1.Czego uczyć się do tego testu?
2.Od kiedy zacząć?
3.Podobno na każdym teście są procenty.Czy to prawda?
4.Czy w tym roku test bedzie trudny? Smile



1. Procentów, bo są zawsze, podstaw matmy, polskiego, może być coś z przyrody, głównie są to wszystkie podstawowe wiadomości.
2. To zależy, od ocen jakie się ma i od wiedzy jaką się ma w głowie, jednak najlepiej nie później niż na 2 tygodnie przed[to dla tych, którzy prawie wszystko wiedzą], ale też moim zdaniem nie warto zakuwać już teraz. Ale na to pytanie, najlepiej odpowiedzieć sobie samemu[albo skorzystać z porad rodziców i znajomych].
3. Z tego co mi wiadomo nie było testu bez procentów[ale mogę się mylić], procenty są na tyle ważne, że rzadko kiedy się z nich rezygnuje.
4. Dla osoby, która ma umiejętności, które miała nabyć przez 6 lat nauki w szkole podstawowej nie ma prawa być trudny, jeśli jest dla kogoś trudny, znaczy to, że taka osoba nie nauczyła się czegokolwiek w szkole podstawowej.
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 20:45   

1.wszystkiego z 6 klasy.Najlepiej te takie części mowy i te inne gramatyczne bzedty,no i podstawy pisania wypracowania i jakies tam wiadomosci powtórz
2.a ile chcesz
3.chyba nie
4.zalezy od ciebie ;p
ja sie uczylam dużo i mialam 29 ;]
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 21:18   

szczerze?
nie ucz sie niczego i tak bedziesz kłębkiem nerwów i nic sobie na teście nie przypomnisz

ja olałam nauke całkowicie nigdzie nie zajrzałam i miałam 38pkt
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 21:51   

Czy trzeba się uczyć? Sam nie wiem. Być może niekoniecznie. Ale na pewno niektóre rzeczy trzeba po prostu wiedzieć.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 22:44   

Uczyć się nie trzeba. Wystarczy na lekcjach słuchać i rozwiązywać testy w domu. Ja tak robiłam i miałam 36-38 pkt (coś teges, nie pamiętam dokładnie)
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 06 Sie, 2005 14:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba nie chodzi o testy do gim tylko te na koniec podstawowki.. no to na nie... w sumie nie trzeba sie uczyc.. wystarczy ze masz jakies tam pojecie z matematyki, umiesz czytac ze zrozumieiem i napiszesz dobrze..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Sob 06 Sie, 2005 22:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Wszystkiego o ile pamietasz co bylo w przedszkolu- moze pasc takie pytanie.
2. Tak, powinnas zaczac juz teraz.
3. Jasne ze nie. Procenty sa dla tegich glow nie dla takich idiotow.
4. Pewnie. Nie zdasz i bedziesz powtarzac cala podstawowke.

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Nie 07 Sie, 2005 08:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie ucz sie wcale, to nie ma sensu :] jezeli robilas cokolwiek rpzez te 6 lat to pojdzie ci znakomicie, heehe..

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagara Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Lip 2005
Posty: 13
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja praktycznie nic się nie uczyłam do dego testu tyle że brałam korki z procętów biggrin ale i tak napisałam na 35 pktna 40 możliwych. A poza tym przed testem nauczyciele z poszczególnych przedmiotów mówią z czego trzeba się poduczyć i organizują lekcje dodatkowe,przynajmniej u nas tak było Wink.

_________________
NIE ROZMAWIAJ Z DEBILEM BO NAJPIERW ŚCIĄGNIE CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU, A POTEM POKONA DOŚWIADCZENIEM... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2583549
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tobie by sie przydalo z polskiego ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagara Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Lip 2005
Posty: 13
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nasty_girl-niektórzy ludzie posiadają taką chorobe która się nazywa dysleksja nie moja wina jśli nie słyszałaś o czymś takim.

_________________
NIE ROZMAWIAJ Z DEBILEM BO NAJPIERW ŚCIĄGNIE CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU, A POTEM POKONA DOŚWIADCZENIEM... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2583549
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 21:15   

Niegdys to sie nazywalo lenistwo/debilizm,teraz wszelakie niemadre dzieciaki mowia "mam papierek".Umowmy sie na spotkanie,zabije Cie...smiechem.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tylko ze z takim papierkiem to ty mozesz (na testach gimnazjalnych przynajmniej) zrobic 2 bledy wiecej od pozostalych, wiec to ze masz papierek nie pozwala ci wcale pisac ciagle z bledami, pozatym wszystkiego mozna sie nauczyc ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |