| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
The sims 2
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 14:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasica02 napisał/a:

dla tych co umieją w nią grać!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing



sugerujesz nam ze jest dla nas zatrudna?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasica02 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Sie 2005
Posty: 10
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

noo tak wam sugeruje bo nie chcecie w nia grac, widocznie jest dla was zatrudna Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6264814
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To skoro umiesz w nią grać, sama dojdź do tego jak budować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bardziej bym powiedziala ze zainteligentni jestesmy na gre na twoim poziomie

hehe no przepraszam nawet za glupia jestes na ta gre bo tez sobie z nia poradzic nie umiesz.. lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 15:16   

bajer polega na tym ze gra nie jest trudna tylko nie ma celu do jakiego sie dąży....ani tym bardziej zakończenia........najlepsze było kopanie pelikana...-w dupe
albo akcja z postawieniem rzeźby najlepszej jakości i jednocześnie nie sprzątanie w całym domu...to była jazda ze skokami cechy"room"-czuli sie czysto w obecnosci smieci i rzeźby :>
dzieci grajace w to lepiej same by sie nauczyły sprzątać i gotowac a dla zaawansowanych samodzielnie korzystać z nocnika
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 15:51   

Skoro nie chcemy w nia grac,najprawdopodobniej uwazamy,ze gra jest najzwyczajniej w swiecie do [cenzura].
Powrót do góry
kasica02 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Sie 2005
Posty: 10
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie widzicie celu w tej grze bo nie umiecie sobie jego wyznaczyć. Waszym zdaniem jestescie mądrzejsi grajac w te wasze psełdo gry... która i tak się zaraz skończy. co to za przyjemnosć ?? W simsach nie dosć że mozesz prowadzić zycie rodziny, to mozesz tez budowac chaty, itp. i najwazniejsze mozesz ja skończyć kiedy chcesz??
Kwiat

[ Dodano: Pon 08 Sie, 2005 15:11 ]
Stasilena napisał/a:
Dziewcyznko...
a tak w ogóle to nie jestem dziewczynkom bo mam już swoje latka Twisted Evil

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6264814
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 16:11   

Jedyny cel ktory wyznaczalem sobie w simsach i mnie bawil,na poczatku,to usmiercanie simka.Reszta gry ejst nudna jak cholera,no moze przez pierwsze 3-4 dni bawi budowanie domow.
Powrót do góry
kasica02 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Sie 2005
Posty: 10
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no widzisz a zrub sobie dwa dni przerwy a potem zagraj od nowa.
Teraz w "2" można robic więcej fajniejszych żeczy, tylko trzeba wiedzieć jak:P
z reszta w jedynce bez zadnych dodatków tez nie było co robić, a gra była taka popularna.
Ja obejdę sie nawet bez tego craka czy czegos tam bo gra jest super!!!!. A na podstawie rozmowy nie mozna osadzać ludzi, jestem pewna ze wiem więcej niż wy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6264814
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 16:28   

Nie bądź co do tej swojej wiedzy taka pewna, bo wszystko wie ten, które wie, że nic nie wie.
Powrót do góry
kasica02 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Sie 2005
Posty: 10
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to wyscie mnie zjechali że jetem głupia. wydałes wyrok na samego siebie!!!!!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6264814
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 16:43   

Kto Cię zjechał, ten Cię zjechał, więc czepiaj się tych, którzy Cie zjechali, a nie tych, którzy się tylko nie zgadzają z tym, że uważasz się za najmądrzejszą. Poza tym, glupota nie jest równa niewiedzy.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 16:47   

To ile masz lat? :>
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 16:55   

The Sims to akurat jedna z najprostszych w obsludze gier,caly interfejs mozna miec w malym palcu w 10 minut.
Zagraj w CS,zobaczysz ile czasu zajmuje osiagniecie rozsadnego poziomu umiejetnosci,kiedy nie tluka Cie na kazdym serwerze.
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 08 Sie, 2005 16:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co do simsow, to juz cholernie mi sie to znudzilo. Cele w tej grze? tak mialam: zdobyc fortune i z tej fortuny wybudowac wyjechana chate, sprawic aby moj sim mial najwyzsze stanowisko w pracy, duzo przyjaciol i wszystkie umiejetnosci na maxa, pozneij bylo wychowanie bachora. Dopielam swego i co? ta gra nie ma dla mnie najmniejszego sensu i stala sie cholernie nudna, bo nie chce mi sie zaczynac wszsytkiego od pacztaku z kazda rodzina po kolei.
Przykro mi, musze ci powiedziec, ze ta gra praktycznie tez sie kiedys konczy, a mianowicie gdy osiagniesz doslownie wszsytko, co mozesz osiagnac i posiadac w tej grze.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |