| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Bić czy spier...
Autor Wiadomość
Devil Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sie 2005
Posty: 16
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 18:56   Bić czy spier... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No bo jak to z wami jest czy mając dziewczyne i była by tak sytuacja że widzicie paru kiboli* i zaczepiają was to bronilibyści swej pani czy zaczelibyście uciekać? Bo ja miałem 2 miechy temu taką sytuacje : "jestem z moją Dziewczyną w mieście około 21.00 idziemy do siebie przytuleni i nagle 3 panków podchodzi do nas i zaczynają zaczepiać tekstami "przeleć ją" itd. a potem jak im wypaliłem żeby spier... to jeden powiedział dawaj portwel to pojdziemy ja jako że do biednych nie nalerze miałem jakieś 200zł przy sobie i jakieś drobne to powiedziałem żeby spier... bo mu napier.... No i sie zaczeło jego kumplezaczeli mnie okrążać i moją dziewczyne no to ja mu dobra dobra ale m,ój portfel mam moja dziewczyna i zaczołem sięgać do jej kieszeni a szeptem powiedziałem żeby na mój znak zaczęła uciekać. no i wsadziłem dłoń do jej kieszeni (zawsze trzyma tam coś ciężkiego) i nagle wziołem iszybko sie wyprostowałem i prowokator dostał w pysk kawałkiem jakiegoś żelastwa a ja i moja dziewczyna zaczeliśmy uciekać i po jakimś czasie dotarliśmy do domu" Na szczęście nikomu nic sie nie stało. no ale chciałbym poznać wasze opinie co wy byście w takiej sutuacji zrobili. A jesli wam sie coś takiego przytrafiło to opowiedzcie to..

Pozdro MASTER DEVIL

_________________
Obawiamy się sięgać po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje nam się, że nie jesteśmy ich godni, lub że nigdy nam się to nie uda...
BLACK METAL RULEZ!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 19:07   

Czy lepiej bić czy uciekać to chyba zależy od sytuacji.
Kup sobie może jakiś nóż bojowy albo gaz, na przyszłość w razie czego.
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 19:09   

Fakt,noz to dobre rozwiazanie.Niejeden kozak sie juz kosy przestraszyl Twisted Evil
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 19:30   

Ta, tyle że dobre noże mogą być ciut drogie (jak na noże Razz). Osobiście mam w domu jakiś nóż rybacki... niby z nazwy niepozorny, ale przy odrobinie szczęścia mógłby człowieka na wylot przeszyć.
Co do gazów, kiedy mojemu koledze skradziono komórkę to kupił sobie jakiś gaz łzawiący i z tego co pamiętam, to cena wyszła około 30-40zł. W sumie nie taki drogi.

Co do kos... swego czasu grasował w Rudzie Śląskiej (ale nie dam głowy) gość, który ganiał ludzi z... maczetą O_o Grasował, ale potem ponoć trafił do szpitala. Zbiegło się to z czasem, kiedy trafił na kolegę mojego brata, ale czy to on go tam posłał to nie wiem. Potem zaś poszła plotka, że w szpitalu leżał na sali obok... jednej ze swoich byłych ofiar XD
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 19:40   

Ostry sprezynowiec z porzadnej stali 440 i ostrzem clip point dostaniesz za jakies 80zl,w sam raz.
Powrót do góry
Devil Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sie 2005
Posty: 16
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Etam mi wystarcza obecnie pałka telestkpowa idwa noże w glanach Twisted Evil Ale tak pozatym to sądze żeby ktoś w coś takiego nie wyposarzony raczej powinien uciekać. A teraz sytuacja która przydarzyła mi sie rok temu: "ide (czarne bojówki czarna fleka glany na nogach i zwinięta kominiarka na głowie) i se szedł taki gostek o 7 lat starszy z dziewczyną i chciał jej chyba zaimpnować (niestety mu ze mną nie wyszło Twisted Evil ) i bierze i zamachną sie na mnie gdy sie mijaliśmy niestety mam super refleks (5 latek na sekcji Vale Tundo i 2 lata na siłowni) i jakoś tak wyszło że jak dostał w mostek to zwiotczał(omało gościa nie zabiłem bo złamałem mu kość która prawi dosięgła serca ale miałem potem strach) na szczęście było wtedy ciemno i nie widzieli mojej twarzy tylko jak zacołem biedz z tamtąd to zadzwoniłem po karetke no i potem dowiedziałem sie że po operacji wyszedł z tego ale do dzisiaj miewa bóle klaty niestety to mój dalszy sąsiad który mnie chyba nie rozpoznał.

Pozdro MASTER DEVIL

_________________
Obawiamy się sięgać po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje nam się, że nie jesteśmy ich godni, lub że nigdy nam się to nie uda...
BLACK METAL RULEZ!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja noszę gaz pieprzny. ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 20:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Devil napisał/a:
(5 latek na sekcji Vale Tundo i 2 lata na siłowni) i jakoś tak wyszło że jak dostał w mostek to zwiotczał(omało gościa nie zabiłem bo złamałem mu kość która prawi dosięgła serca ale miałem potem strach) na szczęście było wtedy ciemno i nie widzieli mojej twarzy tylko jak zacołem biedz z tamtąd to zadzwoniłem po karetke no i potem dowiedziałem sie że po operacji wyszedł z tego ale do dzisiaj miewa bóle klaty niestety to mój dalszy sąsiad który mnie chyba nie rozpoznał.

Pozdro MASTER DEVIL


a tego 5 lat w sekcji vale tudo to sporo na to zeby sie nauczyc zabijac, szkoda tylko ze nie nauczyli cie jak sie nazywaja te kosci ktore lamiesz i jak sie zachowac w sytuacji jak kogos o malo zycia nie pozbawiasz....faktycznie odwaga jak jasna cholera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 20:50   

Devil napisał/a:
(5 latek na sekcji Vale Tundo i 2 lata na siłowni)

To ta pałka i noże są Ci do czegokolwiek potrzebne? Razz
frigg napisał/a:
szkoda tylko ze nie nauczyli cie jak sie nazywaja te kosci ktore lamiesz i jak sie zachowac w sytuacji jak kogos o malo zycia nie pozbawiasz....faktycznie odwaga jak jasna cholera

Z tym, że takich rzeczy nie zawsze uczą. Ale że powinni, to fakt.
Co do tego zachowania w krytycznej sytuacji... z tego co słyszałem, to vale tudo pierwotnie służyło do zabijania. Jednak moje źródło było dosyć niepewne, więc mogę się mylić.
A zresztą, takich przeszczepów powinno się zabijać.
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 20:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale wy [mężczyźni] jesteście żałośni.
Bić po to, żeby zrobić krzywdę, sprawia wam frajdę? Być może ten chłopak już nigdy nie odzyska pełnej sprawności fizycznej, co może wiązać się z dalszymi powikłaniami zdrowotnymi. Każda złamana kostka to ubytek, którego organizm nigdy nie zregeneruje, mimo zrośnięcia.
Po prostu rozum jaskiniowca i tyle - pobić, zabić, okaleczyć, dopiero potem myśleć. Tss.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 21:04   

Z tym, że to ten chłopak zaczął, więc sam jest sobie winien.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 21:05   

Stasilena napisał/a:
Ale wy [mężczyźni] jesteście żałośni.
Bić po to, żeby zrobić krzywdę, sprawia wam frajdę? Być może ten chłopak już nigdy nie odzyska pełnej sprawności fizycznej, co może wiązać się z dalszymi powikłaniami zdrowotnymi. Każda złamana kostka to ubytek, którego organizm nigdy nie zregeneruje, mimo zrośnięcia.
Po prostu rozum jaskiniowca i tyle - pobić, zabić, okaleczyć, dopiero potem myśleć. Tss.

Chyba nie czytałaś uważnie. Tu jest mowa o bandytach. Kryptydach, które nie powinny chodzić po tej ziemi. I właśnie takich należałoby usuwać.
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od tego jest prawo, może i zrąbane ale jest. To nie Ameryka, gdzie atakowany jest aureolą, a napastnik może być zabity.

HeyaH, atakował, ok. Bozia dała ludziom nogi po to, żeby uciekać, a nie po to żeby bić.
Samoobrona, jak najbardziej. Ale nie tak, żeby praktycznie zostawić kogoś pół-żywego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

otoz to stasileno - bo bardzo latwo jest (jak widac na przykladzie) zrobic komus krzywde, troche trudniej miec odwage i czlowiekowi, ktorego sie juz obezwladnilo (i omal nie zabilo) pomoc a przynjamniej sprawdzic czy zyje...bo ja rozumiem samoobrona - ale w styuacji jeden na jednego gzdie widzisz ze przeciwnik pada, uciekac to dla mnie raczej powod do wstydu niz dumy i ja osobiscie taki fakt starala bym sie zatuszowac....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 21:16   

Kazdy jest madry dopoki siedzi w domku i moze teoretyzowac.Ja osobiscie wole zabic lub okaleczyc niz dac sie okrasc czy tez zabic/okaleczyc.Nie mowcie ze jestem zwierzeciem,nie mam serca itp. ,po prostu mam instynkt samozachowawczy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |