| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
wstyd przed pokazywaniem...
Autor Wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 23 Mar, 2006 07:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie, nie zaglądają chłopakom między nogi - i po problemie.

Tylko Cię zwarzą, zmierzą, przebadają i tyle - twoje klejnociki ich nic nie obchodzą.

Taki mały edit: To co powyższe to napisane na podstawie moich doświadczeń, nie wiem jak jest w innych szkołach. Może minister coś zmienił i mają zaglądać : )?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Czw 23 Mar, 2006 08:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mierzenia ważenia nie ma. w mojej szkole jednak sprawdzała jądra na obecność guzków i łatwość w ściąganiu napletka. Znaczy jeśli chodzi o napletek to tylko się pytała.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 23 Mar, 2006 17:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak, mierza dlugosc, i czy wlosy rosna, czlowieku, kazdy sie rozwija inaczej, co to ma do badan bilansowych? sprawdzaja czy sie dobrze rozwijasz, czy rosniesz, a nie takie rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pon 27 Mar, 2006 06:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No niestety musze was zmartwic bo akurat w piatek ubiegly kumpel na bilansie mial rewizje stanu jader hahaha ;] Ale to widac zadna regula bo byl w tej kwesti jedyny.

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 27 Mar, 2006 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym powiedział - jako jedyny się przyznał. nie wiem co wstydliwego widzicie w tym badaniu i jaki powód do zmartwienia. jedynie lekarz może prawidłowo wykryć niepokojące zgrubienia na jądrach lub ew. guzki i odróznić je od najądrzy biggrin

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 27 Mar, 2006 20:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek - Doszukujesz się jakiejś teorii spisku? Nie, mi klejnotów nie macali, tylko kazali rozebrać się do bielizny - I kuniec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 27 Mar, 2006 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mnie macali.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
The_Great_Vlad Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pon 27 Mar, 2006 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pomoge wam wyciagnac wnioski:
To zalezy od lekarza...

_________________
"You really get a bang out of this big-time gangster act, don't you?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 27
PostWysłany: Nie 02 Kwi, 2006 16:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja miałem taki bilans rok temu(1 klasa gim), to kazała tylko koszulke zdjąć, badała wzrost i wage, postawe.A o dojrzewaniu to może sprawdzać np. po głosie, wzroście, itd. a nie koniecznie po środkowej części ciała biggrin A nawet jak by ci badał twojego to nie masz co sie martwić - przed wizytą pewno sie bedziesz troche stresował i ci nie stanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 07 Kwi, 2006 08:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mialam takie badania w 1 klasie gim i 3, i za kazdym razem sprawdzali tylko wzrok, wzrost, wage, postawe ciala. No i za pierwszym razem pytali sie czy miesiaczkujesz (to oczywiscie do dziewczyn). I to tyle.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Kwi, 2006 14:44   

E. W pierwszej klasie podstawówki miałam coś takiego, ze dziewczynki musiały być w samych majtkach Razz Ale wtedy to jeszcze nikt nie zwracał na to uwagi. Na pewno nie będzie trzeba zdjąć gaci.
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 07 Kwi, 2006 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nena - ... nie na pewno...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 08 Kwi, 2006 14:03   

Na pewno Neutral A jeśli coś takiego by mi się zdażyło, powiedziałabym: nie. Nie zdejmę. I tyle.
Powrót do góry
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sob 08 Kwi, 2006 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nena widocznie masz się czego wstydzić. To przecież jest LEKARZ idio[wycięto]

ostatnio byłem na bilansie, tym razem nikt mi niczego nie sprawdzał. bez zaglądania w gacie, nawet bez ściągania spodni wpisała mi rozwój płciowy: P :/

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 08 Kwi, 2006 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nena - Żałosne - Zaufania do lekarzy widzę rodzice nauczyli.

Chore społeczeństwo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |