| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Odsyłanie do lekarz...bez sensu
Autor Wiadomość
mistrz_bartek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Sie 2005
Posty: 41
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 13:09   Odsyłanie do lekarz...bez sensu Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czytam rózne posty. i na co drugim odsyłaja do lekarza. jeśli to jest problem że ma się złamaną rękę (to tylko wymyślony przykład) to nic trudnego ale iść do lekarza z krzywym penisem z nieregularną misiączka. to jest dosyć krępujące. nie widze sensu pisania "bla bla bla idź to lekarza bo jesteś chory" jesli na prawde ktos jest chory to ok. ale pisaniewszędzie o tych lekarzach jest bez sensu. SĄDZE ŻE POWINNO SIE TU JAKOS PORADZIĆ A NIE ODSYŁAĆ ODRAZU DO DOKTORA.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 13:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taa, wyprostujemy penisa, naprawimy brzydotę, a jakieś obawy o miesiączkę sprecyzujemy w 5 minut. Zamiast pisać głupoty, lepiej odesłać do lekarza. Bo tylko krzywdę można narobić ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 13:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

poza tym drogi bartku, niektore z opisanych tu objawow (np z miesiaczka) moga ale nie musza byc objawami choroby, a to moze tylko stwierdzic lekarz...bo zauwaz , ze rady i pomysly co to moze byc i co z tym zrobic sie pojawiaja...ale zawsze lepiej skonsultowac to ze specjalista...wybacz ale zadna z nas, nie wie co to oznacza 'mam dziwny sluz i kluje mnie z boku' a lekarz podczas badania bedzie wiedzial czy ten sluz jest dziwny czy nie......a to ze ktos sie wstydzi - trudno czasem trzeba przelamac wstyd, bo jak ktos zlapie np rzezaczke (bo ma np pryszcze na penisie) to nawet nasze najlepsze checi nie pomoga a ze wstydu komus moze odpasc czlonek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mistrz_bartek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Sie 2005
Posty: 41
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 13:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stasilena napisał/a:
Taa, wyprostujemy penisa, naprawimy brzydotę, a jakieś obawy o miesiączkę sprecyzujemy w 5 minut. Zamiast pisać głupoty, lepiej odesłać do lekarza. Bo tylko krzywdę można narobić ;p

nie tak ostro!!
może napisze dlaczego doszłem do takiego wniosku.
przeczytałem wiele postów i często była sytuacja jak na przykład z bbaarrtteekk najpierw wszyscy odesłali do lekarza a potem sie znalazła sosba która poradziła (już nie pamiętam co) że do lekarza nie musi iść (jesli to nie pomoże to będzie musiał iść oczywiście). SĄDZE ŻE NAJPIERW POWINNO SIE ROZWIĄZAĆ PROBLEM NA FORUM A JESLI NIE POMOŻE TO ŻEBY POSZEDŁ DO LEKARZA.

[ Dodano: Czw 11 Sie, 2005 13:39 ]
frigg napisał/a:
poza tym drogi bartku, niektore z opisanych tu objawow (np z miesiaczka) moga ale nie musza byc objawami choroby, a to moze tylko stwierdzic lekarz...bo zauwaz , ze rady i pomysly co to moze byc i co z tym zrobic sie pojawiaja...ale zawsze lepiej skonsultowac to ze specjalista...wybacz ale zadna z nas, nie wie co to oznacza 'mam dziwny sluz i kluje mnie z boku' a lekarz podczas badania bedzie wiedzial czy ten sluz jest dziwny czy nie......a to ze ktos sie wstydzi - trudno czasem trzeba przelamac wstyd, bo jak ktos zlapie np rzezaczke (bo ma np pryszcze na penisie) to nawet nasze najlepsze checi nie pomoga a ze wstydu komus moze odpasc czlonek Wink

NO JESLI TO JEST POWAŻNA SPRAWA TO NIECH IDZIE DO LEKARZA ALE TU CZĘSTO Z NAJMNIEJSZYMI GŁUPOTAMI ODSYŁAJĄ DO LEKARZY ZAMIAST SŁUŻYĆ POMOCĄ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 13:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no tylko problem z tym, ze nikt z nas nie ma takiej wiedzy i umiejetnosci zeby stwierdzic czy to glupota czy juz powazny problem...bo nikt z nas nie zna osoby piszacej i mowienie na podstawie ' mam dziwny sluz i boli' ze to [cenzura] jest poprostu nieodpowiedzialne..i zauwaz, ze kazdy pisze np ' ja mialam tak, zrobilam to i minelo ale nie musi pomoc tobie wiec lepiej idz do lekarza' i to jest jakas odpowiedzialnosc....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 13:43   

Przecież nie od razu wysyłamy do lekarza. Każdy problem staramy się pomóc rozwiązać. Piszemy rozwiązania problemów. A jeśli my nic nie zdziałamy, to radzimy, by ten ktoś poszedł do lekarza.
Powrót do góry
mistrz_bartek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Sie 2005
Posty: 41
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kosta napisał/a:
Przecież nie od razu wysyłamy do lekarza. Każdy problem staramy się pomóc rozwiązać. Piszemy rozwiązania problemów. A jeśli my nic nie zdziałamy, to radzimy, by ten ktoś poszedł do lekarza.

No jednak nie zawsze tak jest

[ Dodano: Czw 11 Sie, 2005 13:49 ]
frigg napisał/a:
no tylko problem z tym, ze nikt z nas nie ma takiej wiedzy i umiejetnosci zeby stwierdzic czy to glupota czy juz powazny problem...bo nikt z nas nie zna osoby piszacej i mowienie na podstawie ' mam dziwny sluz i boli' ze to [cenzura] jest poprostu nieodpowiedzialne..i zauwaz, ze kazdy pisze np ' ja mialam tak, zrobilam to i minelo ale nie musi pomoc tobie wiec lepiej idz do lekarza' i to jest jakas odpowiedzialnosc....

więdz skoro nie ma wiedzy to niech nic nie pisze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 13:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no mozna napisac ze pomaga przelewanie jajek i tarot....lepiej napisac idz do lekarza niz piepszyc kocopoly....
a ty jak nie masz ochoty polecac komus lekarza to przeciez nie musisz...mozesz zakonczyc swoj post na daniu rady i przedstawieniu swojej wiedzy...li i wylacznie....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 13:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze i dla ciebie to jest bez sensu, ale tym co piszesz pokazujesz tylko swoja nie wiedze.. wiekszosc problemow przy ktorych piszemy zeby pojsc do lekarza jest spowodowane czyms, co trzeba leczyc, albo lepiej skonsultowac sie z lekarzem zeby wiedziec jakie sa objawy itd... no ale widocznie to za trudne do zrozumienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mistrz_bartek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Sie 2005
Posty: 41
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 13:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

frigg napisał/a:
no mozna napisac ze pomaga przelewanie jajek i tarot....lepiej napisac idz do lekarza niz piepszyc kocopoly....
a ty jak nie masz ochoty polecac komus lekarza to przeciez nie musisz...mozesz zakonczyc swoj post na daniu rady i przedstawieniu swojej wiedzy...li i wylacznie....

Mam pomysł zlikwidujemy całe forum (wszyskie posty, tematy itd) tylko napiszemy idź do lekarza!! co wy na to?

[ Dodano: Czw 11 Sie, 2005 13:58 ]
nasty_girl napisał/a:
moze i dla ciebie to jest bez sensu, ale tym co piszesz pokazujesz tylko swoja nie wiedze.. wiekszosc problemow przy ktorych piszemy zeby pojsc do lekarza jest spowodowane czyms, co trzeba leczyc, albo lepiej skonsultowac sie z lekarzem zeby wiedziec jakie sa objawy itd... no ale widocznie to za trudne do zrozumienia

ok jesli jest powód to niech sie skonsultuje z lekarzem ale często nie ma takie powodu a duża część od razu pisze IDŹ DO LEKARZA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a skad ty wiesz czy nie ma powodu, skad ty wiesz czy ktos pisze wszytkie obajwy, skad ty wiesz jak bardzo kogos boli i czy faktycznie jest tak jak ktos pisze? jasnowidz jestes?

ja mam lepszy pomysl - zamkne ten temat bo jest wybitnie bez sensu i nie wnosi nic nowego w zycie forum...tu nawet lekarz nie pomoze...

nie chcesz polecac lekarzy - nie polecaj, ale jak ktos chce to niech poleca...masz wolny wybor.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mistrz_bartek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Sie 2005
Posty: 41
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 14:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

frigg napisał/a:
ja mam lepszy pomysl - zamkne ten temat bo jest wybitnie bez sensu i nie wnosi nic nowego w zycie forum...tu nawet lekarz nie pomoze...

nie chcesz polecac lekarzy - nie polecaj, ale jak ktos chce to niech poleca...masz wolny wybor.....

NIE ZABRANIAM POLECANIA LEKARZY ALE CZĘSTO NIE MA POWODU A JUŻ PISZĄ IDŹ DO LEKARZA (ile jeszcze mam to pisać)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale samo to ze ktos pisze o tym swiadczy o tym ze ten ktos sie o to martwi, w takiej sytuacji jezeli nikt nie moze pomoc to lepiej zeby ta osoba poszla do lekarza i przestala sie martwic.. nawet jezeli chodzi o cos blachego bo nie wiadomo co moze byc przyczyna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 14:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale ile razy ja mam pisac, ze lepiej zapobiegac niz leczyc....i ze konsulatcja u lekarza moze rozwiac watpliwosci, ktorych my nie mozemy rozwiac mimo najszczerszych checi?

i temat zamykam - jak ktos bedzie mial napisac 'idz do lekarza' to i tak napisze. a kto ma tego nie zrobic - to nie zrobi...niezleznie od tego czy uwazasz to za sensowne czy nie...sory bartku....
i przenosze temat do 'forum' bo temat nie jest o dojrzewaniu tylko o forumowiczach Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |