| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Tao-studio
Autor Wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 16:35   

wogole co to ma byc, te tao studio? ;///
tzn jaki jest tego cel? poprostu robienie zdjec dziewczynom? Shocked
bo wiece, widzac takie zdjecia jak http://masternail.type.pl/tao/1-1/6.htm to sie powaznie zastanawiam.


Ostatnio zmieniony przez dnia Czw 11 Sie, 2005 16:37, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
wogole co to ma byc, te tao studio? ;///
rzecz ktorej nie pojmiesz w tym zyciu - sztuka - hobbystyczne studio fotograficzne ;p

Fan - aj tam Wolyn potem!

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 16:38   

ciezko to nazwac sztuka... *i przeczytaj poprzedniego posta*
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 16:55   

Pierwsze proby bywaja nieudolnie,wiec zamiast łajać Tencziego bez celu pozwol mu sie rozwijac.
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 18:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
ciezko to nazwac sztuka... *i przeczytaj poprzedniego posta*
jakbys miał chociaż kurzy rozum w glowie to zorientowalbys sie ze jest to 1 galeria, w ktorej sa nasze pierwsze proby - zobacz sobie chociazby przedostatnia - trening czyni mistrza man - a ta 1 zostala tylko po to, aby w przyszlosci moc pokazac kontrast pomiedzy klasą ;] zdjęcie zdjęciu nie równe

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
plejer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 60
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anton, to jest początkujące studio to raz a jak tenchi napisał ktos taki jak ty nigdy nie pojmie znaczenia słowa 'sztuka' idz sobie zrobic emo fryzure zamiast czepiac sie rzeczy ktorych w zyciu nie zrozumiesz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2696598
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz, bo to prawda. Ant0n ma 100% rację. Sztuka to wyzwolenie duszy. A to? Amatroszyzna w najgorszym tego słowa znaczeniu.
Nie chcę się czepiać, ale te zdjęcia nie mają klimatu. Na tle jakieś półki, zdjęcia robione kamerką internetową. No, ładnie wyszła dziewczynka z różą, muszę przyznać. Ale reszta? Pożal się Boże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 19:24   

Pierwsze proby takie sa,ile razy mam to powtarzac?Jasna cholera,nie oczekujcie perfekcji od ludzi ktorzy dopiero zaczeli robic zdjecia.Damn.
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie chcę się czepiać, ale te zdjęcia nie mają klimatu. Na tle jakieś półki, zdjęcia robione kamerką internetową. No, ładnie wyszła dziewczynka z różą, muszę przyznać. Ale reszta? Pożal się Boże.
Chyba skarbie na oczy zdjec robionych kamera internetową nie widziałaś :/ Oczekujesz od rozpoczynających dopiero amatorów perfekcji? Miałem cie za inteligentniejszą :/ Myliłem się

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
plejer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 60
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cóż...niektórzy nie potrafia zrozumiec pewnych zagadnien takich jak 'początkujący' - czy od kolesia ktory tydzien temu kupił gitare wymagacie zeby grał solówki na poziomie Vaia czy Malmsteena? wezcie przestancie, ludzie którzy robią Tao studio stawiaja pierwsze kroki i za jakis czas, może miesiace a moze lata jest szansa ze ich zdjecia beda znane i powszechnie chwalone...wy do tego nie dojdziecie a do tego kazda czyjas inicjatywe potraficie tylko bluzgac...brak mi słów Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2696598
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jezu, wy jesteście dziwni. POCZĄTKUJĄCY. Dobra, ja też nie zajmuję się fotografiką zawodowo, ale dla mnie dziewczyna stojąca na tle lasu to nadaje się do zdjęcia legitymacyjnego.
Skoro uważacie to za sztukę, to przyłóżcie się do tego jak przystało. Wymyślcie coś, żeby uatrakcyjnić, nawet z głupimi, amatorskimi akcesoriami, które można zrobić samemu. - -'

Papierowa, ty się w ogóle wiesz co piszesz? 'Miałem cie za inteligentniejszą :/ Myliłem się' - a ja cię miałam za trochę bardziej rozgarniętego, który nie ocenia ludzi po ich opiniach. Widać, konstruktywna krytyka na ciebie nie działa. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
plejer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 60
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jest to 1 galeria, w ktorej sa nasze pierwsze proby - zobacz sobie chociazby przedostatnia - trening czyni mistrza man - a ta 1 zostala tylko po to, aby w przyszlosci moc pokazac kontras


umiejetnosc czytania ze zrozumieniem widac nie jest zbyt popularna...;]

to były ich próby...moze galeria zrobiona dla zabawy i niekoniecznie po to zeby w przyszlym studiu zamiescic? i jakoż z sentymentu umiescili, jak to Norm napisał...i nikt nie mówi ze jest to galeria porządna, zrobiona wybidnie jako materiał do tao-studio...zrozum to - jest różnica 'pierwsze próby' a 'pierwsza poważna praca'...Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2696598
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taa, ktoś oglądający stronę widzi napis, że galeria jest 'dla zabawy'?
W ogóle, to jest żałosne co wy wypisujecie. Jak ktoś, kto zamierza robić nawet najmniej widoczną w przyszłości karierę pisze, że zdjęcia są nieudane? Albo robicie to po to, żeby trenować i naprawdę coś osiągnąć, albo dla jaj. A skoro na razie chcecie tworzyć to 2, to proponuję fotobloga. BO STUDIO, to za wielkie określenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A to? Amatroszyzna w najgorszym tego słowa znaczeniu.
Mhm... niech żyje konstruktywna krytyka. A - no i nie ma to jak zgnębienie kogoś. Wiesz, że takich rzeczy się nawet z grzeczności kochana nie mówi? No cóż... pipidoova city uderza ;]

Cytat:
fotobloga
cenisz mnie za nisko, jeżeli myślisz, że będę się zniżał do poziomu bloga - Bóg dał mi umiejętność uczenia się i wiem co to html

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
plejer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 60
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla scisłosci: nie jestem członkiem tao studio, jedynie robie dla nich bannery, buttony i grafike na strone wiec nie mam zadnego wkładu ani wpływu na ich prace, a pisze co pisze od siebie, to tak gwoli scislosci bo mówisz ciagle 'was' a to nie całkiem tak Wink

Cytat:
W ogóle, to jest żałosne co wy wypisujecie. Jak ktoś, kto zamierza robić nawet najmniej widoczną w przyszłości karierę pisze, że zdjęcia są nieudane?


żałosne jest to że Tenchi potrafi sie przyznac do błedów popełnionych wtedy? ze potrafi krytycznie podejsc do swojej pracy? nie no fajnie ze tak myslisz i w ogole ale zawsze twierdzilem ze u jakiego kolwiek nawet początkujacego fotografa/malarza/muzyka/itp umiejetnosc krytycznego spojżenia na swoje płody jest cenna...bo lepiej byc slepo zapatrzonym w swoja prace? bez jaj...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2696598
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |