| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Nowa nokia 8800

Jak oceniasz nową Nokie 8800
beznadziejna
11%
 11%  [ 1 ]
kiepska
0%
 0%  [ 0 ]
taka sobie
22%
 22%  [ 2 ]
dobra
33%
 33%  [ 3 ]
bardzo dobra
11%
 11%  [ 1 ]
super
22%
 22%  [ 2 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 20 Sie, 2005 16:56   

nasty_girl napisał/a:
to chyba tyczy tych co na srodku ulicy wyjmuja telefon, bawia sie, udaja ze dzwonia i robia to tak zeby wszyscy widzieli jaki to ma cudowny telefon..

Glupie dzieci,po prostu.
Przejdź na dół
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 20 Sie, 2005 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no glupie glupie.. hehe moja baba od matmy kiedys tak samo powiedziala Razz <lol>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikav Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 49
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 08:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taka jakaś ta Nokia...Smile Ja w najbliższym czasie mam zamiar kupić SE K700i . Co do komórek: Kiedy jeszcze chodziłem do gimnazjum, zauważenie komórki przez nauczyciela równało się jej konfiskacie. W większości przypadków. Przychodziło się po lekcjach po telefon. Z rodzicem. biggrin Teraz nie wiem jak będzie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 09:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nokia brzydka, do tego cena absurdalna.. :\ 4000 zl za takie [cenzura] za przeproszeniem? bez przesady.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 09:28   

Nikav napisał/a:
Taka jakaś ta Nokia...Smile Ja w najbliższym czasie mam zamiar kupić SE K700i . Co do komórek: Kiedy jeszcze chodziłem do gimnazjum, zauważenie komórki przez nauczyciela równało się jej konfiskacie. W większości przypadków. Przychodziło się po lekcjach po telefon. Z rodzicem. biggrin Teraz nie wiem jak będzie...


U nas też w tamtym roku zabierali ...
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 12:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe mi tylko raz nauczycielka zabrala telefon.. jak jej "robilam zdjecie" (motorola t190... )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 14:15   

I co? Oddała?
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak ale najpierw sie z nia z pol godz klocilam, potem cala przerwe tlumaczylam jej ze ten telefon nawet nie ma kolorowego wyswietlacza, potem sluchalam jej gadki, ze naruszam jej prywatnosc, ze ona sobie tego nie zyczy, bla bla bla, no i oddala.. <lol>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 15:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mojej kolezance raz sie udalo zrobic zdjecie wicedyrektorki Wink
a co do komorek, to u nas nie zabieraja ich, nawet jesli ci zadzwoni w srodku lekcji. Chyba, ze natretnie bedziesz sie nia bawic mimo upomnien.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 19:33   

U mnie odrazu zabierą jak się na lekcji pokaże ;/ Dlatego działam z ukrycia Wink
Raz na lekcji zapomniałam wyłączyć głos a koleżanka mi długi sygnał póściła xD
Powrót do góry
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest suuuuuuuper. Z wygladu. Moze sie wam niepodoba ale mi tak. Lubie takie komy rozsuwane(moj wujek mial ale po 5 dniach mu sie znudzila i sprzedal. Chyba nawet 8800)

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
kos Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 54
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 14:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zaawsze robie zdjecie temu komu chce Razz i nikt o tym nie wie Razz dyrektorowi wicedyrektorce sprzataczkom kazdemu Razz pozniej mam sążne polewy ze znajomymi Smile. u nas to zalezy od belfra. niektorzy zabieraja komórke, niektorzy kaza wylaczyc glos i jest luz. jak zabiora to do wychowawczyni, pozniej przez rodzicow sie odbiera. do d*. raz mi zabrala od sztuki, do poszedlem do wych, i oddala bez gadania.

juz wole v3 razr niz ta nokie. za taka kase.. to sie placi za technologie nie za wyglad....

_________________
:no Risk No FuN:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 16:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jezeli chodzi o prawdziwe robienie zdjec, to spoko.. ale ja zdjecia nie robilam.. smsa pisalam.. a babka zwidy miala, i to jest w tym najsmieszniejsze..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakiś Taki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 22
PostWysłany: Sob 01 Paź, 2005 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pewnie porządny ten telefon w końcu Nokia ale dla mnie pewnie za droga i nie lubie telefonów z klapką Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |