| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zbyt pozytywna, dlatego zakazana
Autor Wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 16:16   

Państwo ma dużo większe problemy, niż tzw. "miękkie narkotyki".

Sam paliłem kilka razy, ale wolę tytoń- smaczniejszy i nie czuję się po nim jak kupa gówna.

Co do szkodliwości piwa- jest ona doprawdy znikoma, chyba tylko taka, że się niekiedy tyje. Ja piję piwo prawie codziennie a jestem okazem zdrowia! Oczywiście dzieci nie powinny pić piwa- nie powinny też jednak pić np. kawy.

Co do stronki o mitach- papierosy też niekiedy są bez filtra, który z resztą psuje smak.
Przejdź na dół
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 16:40   

A bez filtra potrafi Ci do geby wleciec kometa,to jest dopiero heca. Very Happy
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 17:14   

Ale ma się większy kontakt z tytoniem.
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 17:32   

No fakt,smak jest o kilka klas wyzej.

Ladna liczba postow,Otwieracz.
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moi kumple palą (jeden od ponad 4 lat, bo mieszkal w Niemczech i tam zaczoł palić) no i raczej nie są uzależnieni


hahahahaha! nie wstane! będę tak leżał!

Tytoń ssie, w ogole najlepszy jeśli mam zamiar przejść w stan nietrzeźwości jest alkohol.

Co do marihuany, to w przeciwienstwie do papierosow, jest ona 'pozytywna', znam wielu palaczy szlugów, którzy mowia, ze to gowno a dalej pala [oczywiscie nie wprost, bo mowia 'pale bo lubie' itd], a ziolo wlasciwie na krotka mete jest czyms swietnym - daje kilkugodzinna przyjemnosc itd. To tez w jakims stopniu rzutuje na uzaleznienie psychiczne od ziola, no bo czemu mam to rzucac, skoro jest takie fajne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 18:32   

papierosy sa ogolnie dostepne, a mimo to sa dalej "modne".

Wogole Cie nie rozumiem. Mowisz ze jest "pozytywna", ale prowadz do uzaleznienia. Wiec gdzie tu jest ten "pozytywizm"? [istnieje takie slowo? ;)) ]
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pozytywizm to nawet taki kierunek kulturowy :)
jest pozytywna, bo po niej sie smiejesz, czujesz odprezony, wyluzowany itd. Dlaczego, skoro przynosi takie efekty, ktoś kto często pali, miałby przestać? [oczywiscie tutaj tez role odgrywa wmawianie tego sobie, ale to juz inna bajka]. No i co zlego w tym, ze uzalezniasz sie od czegos pozytywnego? Bo tak mozna przeksztalcic Twoj post.

Cytat:
papierosy sa ogolnie dostepne, a mimo to sa dalej "modne".

wsrod mlodych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 23:39   

Młodych czyli?
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 06:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz napisał/a:
Młodych czyli?


czyli mlodziezy, ktora siega po papierosy bo 'to fajne'/'chca sie przypodobac'/'poczuc starszymi' etc etc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 08:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zapytalam mojego kolegi dlaczego pali.. "bo wszyscy to robią" Razz żal serce ściska : o

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 09:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AAAAA no to wyjątkowo poważny powód do palenia...wszyscy. Qr* a jak wszyscy se będą wstrzykiwac albo esctazy brac to on tez...nie no spoko. A jak wszyscy będą pić odzywke do kwiatków to one tez... nie no nie moge.

Nie ma określonego powodu dla którego wszyscy palą. Jedni palą dla zabawy, bo jest nieźle ponoć (ja nie poamiętam<lol>). Inni palą żeby sie uspokoić... . Jedni chcą tylko spróbować i nic więcej...

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 09:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka: my [przynajmniej ja ;] mowimy o papierosach, nie marihuanie, taa, ze to offtop, ale taki fakt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 14:46   

kicp napisał/a:
pozytywizm to nawet taki kierunek kulturowy Smile
jest pozytywna, bo po niej sie smiejesz, czujesz odprezony, wyluzowany itd. Dlaczego, skoro przynosi takie efekty, ktoś kto często pali, miałby przestać? [oczywiscie tutaj tez role odgrywa wmawianie tego sobie, ale to juz inna bajka]. No i co zlego w tym, ze uzalezniasz sie od czegos pozytywnego? Bo tak mozna przeksztalcic Twoj post.

Cytat:
papierosy sa ogolnie dostepne, a mimo to sa dalej "modne".

wsrod mlodych

wsrod mlodych, ktorzy sie uzalezniaja, i papierosy towarzysza im do smierci, wsrod duzej czesci przynajmniej.

Co zlego? To (chociaz to tylko jeden z powodow) ze uhm "tępi" pamiec.
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 15:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Alez ja znam doskonale skutki czestego palenia trawy! Mowie tylko z punktu widzenia nalogowego palacza, a takim nie jestem. Ponadto marihuana zlepia pecherzyki plucne, nie w takiej ilosci [bodajze] jak papierosy, ale takze, i zmienia kod genetyczny czlowieka. Z tym, ze nalogowi zielarze nie zdaja sobie z tego sprawy, albo nie chca zdawac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ-ScorpioN Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 20
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

PAL ZIÓŁKO BĘDZIESZ WIELKI!

_________________
"Muzyka Elektroniczna dodaje mi sił do życia i lepsze spojżenie na świat"
DJ-SCORPION
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4071101
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |