| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zbyt pozytywna, dlatego zakazana
Autor Wiadomość
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 06:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

trawa to swinstwo. ;x
nie lubie tracic nad soba kontroli.

_________________
feel the hell.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Mornariel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 29 Kwi 2005
Posty: 60
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 19:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie palilam z jednego powodu - brak dostepu do trawki (troche mi szkoda ;p <?>). A palilam duzo rzeczy - herbate, tabake, oregano itd.... ;p (glupota totalna, wiem)

Czy jestem za legalizacja? Raczej tak (zmienilam zdanie jakis czas temu). Bo przeciez wszystko moze stac sie nalogiem i wszystkie rzeczy moga zaszkodzic w nadmiarze jak np. obgryzanie paznokci, jedzenie cukierkow, zucie gumy do zucia... czy tego w takim razie tez powinno sie zakazac...?

Po przeczytaniu "Plotkary" trawka zaczela mnie krecic ;p (tak, wiem, tez totalna glupota ;p)

_________________
Mój fan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6907743
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 19:33   

Paaalic tabake?Toz to profanacja!Zgin w bolach i piekielnych czelusciach,pff.
Powrót do góry
Mornariel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 29 Kwi 2005
Posty: 60
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Christine fan napisał/a:
Paaalic tabake?Toz to profanacja!Zgin w bolach i piekielnych czelusciach,pff.

Pisalam, ze to totalna glupota. ;p

_________________
Mój fan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6907743
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 20:02   

Przynajmnie wiesz,ze to zasluguje na potepienie,ale nie profanuj juz wiecej tabaki.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 12:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no coz.. nie ma sie tego co dobre, zawsze mozna sobie powkrecac ze sie to ma
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
used Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 6
PostWysłany: Sro 08 Sie, 2007 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wracajac do trawy to ostatnio gdzies słyszałem że wypalenie jednego skreta to jest tak jak 5 fajek... podejrzewam że nałogowiec pali ze 2 skrety dziennie no moze 3 to (biorac pod uwage iż 1 skret - 5 fajek) tak jak 10-15 papierosów dziennie.. czyli mniej wiecej tak samo jak nałogowy palacz papierosów...

a wogóle mysle że wiekszosc nałogowych palaczy trawy musi być nieźle nadzianych trawa jest duzo droższa od fajek.. wiec niektórych nie stac na to żeby być nalogowce.. albo sprzedaja wszystko co sie da ale mysle ze trawa nie jest aż tak wciagajaca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5957646
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sro 08 Sie, 2007 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

used napisał/a:
podejrzewam że nałogowiec pali ze 2 skrety dziennie no moze 3

No co Ty ;p 2 razy dziennie pali, ale kto pali sam? Kupuje jednego gibona wypala z trójką/dwójką przyjaciół, pod koniec dnia kolejnego, więc wychodzi, że dziennie pali jednego.
used napisał/a:
a wogóle mysle że wiekszosc nałogowych palaczy trawy musi być nieźle nadzianych trawa jest duzo droższa od fajek.

To prawda, ale za 20zł zrolujesz sobie dobrego skręta, nie wiem, czy to aż tak dużo (: A co do szkodliwości, to trawę można palic również z fifki, więc nie wciągamy tego niszczącego papieru, tylko czyste ziele (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 08 Sie, 2007 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale kto pali sam?

Ciężko żebyś ich znał skoro palą sami, ale dużo ludzi pali zielsko w domowym zaciszu, z wielu powodów, przeważnie po prostu dużo przyjemniej jest im walnąć się w wyrku, włączyć tv/muzyczkę i wypalić jointa na dobry-wieczór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sro 08 Sie, 2007 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri, Wiele osób tak robi, ale przeważnie pali ze znajomymi. Tylko czasem samemu (: Ja widzę, że pan naprawdę ma dużą wiedzę, już z kilku tematów się doczytuję, hehe xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 09 Sie, 2007 09:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kto? Ja? : )

To raz, a dwa to z pewnymi rzeczami jest po prostu jak z alkoholem, może wytłumaczę.
Wszyscy dobrze wiedzą że dla większości przygody z alkoholem zaczynają sie w SP, albo GIM i są to praktycznie zawsze przygody ze znajomymi. Przez długi czas (Bo powiedzmy do wieku lat 16) osoby te będą pić jedynie skryte za krzaczkami z grupą znajomych, ewentualnie jak ktoś będzie miał "wolną chatę". Jednak kiedy mija jakaś niewidzialna granica wieku, goście Ci odkryją że można iść do pub'u kulturalnie się napić i nawet nikt ich nie będzie chciał wywalać. Tak, zaczyna się kolejna era "kulturalnego picia". Aż w końcu, dochodzi do wieku w którym wypijają pierwsze piwko siedząc przed telewizorkiem i oglądając meczyk - Tak, to jest "kolejny etap" i ostatni etap : ).

Jednak do każdegp z nich trzeba odpowiednio dojrzeć, dorosnąć i nie mówię że facet 25-letni nie skoczy na imprezę do znajomych - Jednak duża większość z nich preferuje już meczyk + piwko w domowym zaciszu.

Nie będę stawiał głupich pytań czy zdarza Ci się zapalić/wypić w domowym zaciszu, bo pytanie jest bez sensu - Ja po prostu wiem że nie : )

Podobnie wygląda to z zielskiem, może w mniejszym stopniu, bo w mniejszym stopniu zielsko jest popularne, ale jednak 25-30 letniego faceta nie raduje już zjaranie się u znajomego w domu i "wkręcanie" wzajemnie w różne głupoty. : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
used Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 6
PostWysłany: Czw 09 Sie, 2007 10:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam 14 lat i wielu mojich rówiesników zapaliło żeby spróbowac... i niektórym wogóle sie to nie podoba, wolą sie napic Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5957646
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Czw 09 Sie, 2007 11:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Nie będę stawiał głupich pytań czy zdarza Ci się zapalić/wypić w domowym zaciszu, bo pytanie jest bez sensu - Ja po prostu wiem że nie : )

Jestem na razie w takim wieku, że wiem, że nie służą mi używki, więc przyjmuję tylko od okazji ;]
Cytat:
i niektórym wogóle sie to nie podoba, wolą sie napic Smile

Pierwsze trzy razy są nie za najlepsze (o ile za pierwszym uda Ci się zjarac)- jednak wtedy ma się ostrą banię i chcesz później do tego wrócic Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 09 Sie, 2007 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Och, jak Ja nie lubię słowa "bania", kretyńsko brzmi : )

Jestem na razie w takim wieku, że wiem, że nie służą mi używki, więc przyjmuję tylko od okazji ;]

Och tak, palisz fajki od czasu do czasu, jointy od czasu do czasu, nawet napijesz się od czasu do czasu.
Zakłamanie ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Czw 09 Sie, 2007 11:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
palisz fajki od czasu do czasu,

Nie lubię fajek akurat ;p Ajc, nie udało się Shaunri, nie udało (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |