| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomocy!!!
Autor Wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 19:48   Pomocy!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No, bo ja mam prośbę. A więc moja gra nie chce chodzić bez płyty. Plik ściągnęłam z neta i chcę go nagrać na płytę. Tylko dwa pytanka:
1. Czy można nagrać coś na płytę jeśli (miejsca jest tam dużo) znajduje się tam coś innego?
2. Jak to zrobić?

Bardzo Was proszę o odpowiedzi na moje pytania.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jedynie jeśli miałaś ustawione multisesję (prawdopodobnie nie). Wtedy po prostu musisz zaznaczyć by kontynuowało. Choć mówię, mało prawdopodobne bys miałą multisesję jeśli o tym nie wiesz.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Nie 18 Cze, 2006 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Nagrać co$ na płyte nie można jeśli już tam coś było nagrane jeżeli to jest zwykła płyta, chyba że to specjalna płyta kosztuje chyba ok. 8 zl i mozna ją wyczyszczać i nagrywać co innego albo nagrać coś jeszcze Rolling Eyes

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 18 Cze, 2006 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasia0001 napisał/a:
1. Nagrać co$ na płyte nie można jeśli już tam coś było nagrane jeżeli to jest zwykła płyta, chyba że to specjalna płyta kosztuje chyba ok. 8 zl i mozna ją wyczyszczać i nagrywać co innego albo nagrać coś jeszcze Rolling Eyes

Oj pieprzysz w tej chwili Smile Napiszę wszystko po kolei:
1)Na zwykłą płytę CD-R można coś nagrać tylko jeśli przy pierwszym nagrywaniu coś takiego się ustawiło. I wtedy można coś dograć na wolnym miejscu.
2)Na płytę CD-RW, która wcale nie kosztuje 8zł, tylko coś koło złotówki można nagrywać dowolną (prawie, bo w końcu się zepsuje) ilość razy coś nagrywać, a potem kasować przy użyciu nagrywarki
3)Na płytę CD-ROM, czyli tłoczoną profesjonalnym sposobem nie można dograć nic, w żadnym wypadku

To samo dotyczy płyt odpowiednio DVD(+/-)R, DVD (+/-)RW i DVD-ROM. Aaa, i samo dogrywanie czegoś na płytę nie ma sensu w czasach, gdy taka płytka kosztuje kilkadziesiat groszy.

PS. Nie pisze się co$ tylko coś. Taka pisownia mnie razi Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Wto 20 Cze, 2006 18:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja wole pisać co$ ;] Razz a to ty chyba nie widziales tej plytki ' wielofunkcyjnej' Mr. Green

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 20 Cze, 2006 18:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasia0001 napisał/a:
a ja wole pisać co$ ;] Razz a to ty chyba nie widziales tej plytki ' wielofunkcyjnej' Mr. Green

Mam za przeproszeniem w d*pie co Ty wolisz. Jesteśmy na forum polskim i piszemy po polsku a nie tzw. pokemonem.

A w kwestiach informatycznych, to wybacz, ale akurat Ty mnie nie zagniesz. Używam płytek CD-RW dobrych parę lat i jestem pewien, że nie kosztują 8 zł.

EDIT
Jesli ktos powinien dostać osta to raczej kasia, a nie Lacrima, za:
-ostentacyjnie niepoprawną pisownię
-dzielenie się swoimi wątpliwej jakości informacjami, przy jednoczesnym udawaniu eksperta i udowadnianiu mi mojej rzekomej niewiedzy

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer


Ostatnio zmieniony przez Słupek dnia Sro 21 Cze, 2006 12:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lacrima Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 31
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 00:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasia0001 napisał/a:
a ja wole pisać co$ ;] Razz a to ty chyba nie widziales tej plytki ' wielofunkcyjnej' Mr. Green

Taka plyta kosztuje 1,50zł pałko.

Widzę, że Keev dobrze się bawi rozdając upomnienia ;] Zabawa w bierki w przedszkolu, a wyżej cię ceniłam xd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 14:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
kasia0001 napisał/a:
a ja wole pisać co$ ;] Razz a to ty chyba nie widziales tej plytki ' wielofunkcyjnej' Mr. Green

Mam za przeproszeniem w d*pie co Ty wolisz. Jesteśmy na forum polskim i piszemy po polsku a nie tzw. pokemonem.

A w kwestiach informatycznych, to wybacz, ale akurat Ty mnie nie zagniesz. Używam płytek CD-RW dobrych parę lat i jestem pewien, że nie kosztują 8 zł.

EDIT
Jesli ktos powinien dostać osta to raczej kasia, a nie Lacrima, za:
-ostentacyjnie niepoprawną pisownię
-dzielenie się swoimi wątpliwej jakości informacjami, przy jednoczesnym udawaniu eksperta i udowadnianiu mi mojej rzekomej niewiedzy
masz frajde.. że sie poskarzyleś co? Ojej.. ale pamiętaj co Ci pisałam.. nie zapomnij powiedzieć dla mamy Mr. Green

Ee.. no jakie bierki..? Nie za wcześnie ? Laughing Mr. Green

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sro 21 Cze, 2006 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra, juz jest ok, brat przyszedl i zgral jakos tak ze tamto co bylo na plycie zniknelo. I tak mialo byc :]. A ja nie widze powodu do klótni. W każdym sklepie cena plyty jest inna (no, tak orientacyjnie inna). Wksięgarni u nas sa plytki za 0,50 gr, tylko nie wiem jakie. CD cos tam. Ale dziekuje bardzo.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |