| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Kiedy pierwszy raz usiadłeś/aś za kierownicą samochodu??
Autor Wiadomość
Matipek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 5
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 19:52   Kiedy pierwszy raz usiadłeś/aś za kierownicą samochodu?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moje pytanie moze troszke dziwne, ale nie spotkalem takiego jeszcze Smile Otoz, w jakim wieku po raz pierwszy usiedliscie za kierownica samochodu?? jakie bledy popelniamy najczesciej?? jakie byly okolicznosci pierwszej jazdy autkiem Very Happy zachecam do wypowiedzi Laughing
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na wakacjach rok temu.. probowalam sie nauczyc jezdzic.. no ale nie umiem do tej pory Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 21:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja pare dni przed tym jak się zapisałem na kurs:P(18 lat) jakoś wcześniej mnie do tego nie ciągło no ale zdałem za pierwszym razem

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
TomcioMag Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 204
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm rok temu na wakacjach
błędy: samochód gasł przy ruszaniu RazzP (no ale teraz to jakos sobie radze;d)
i ogolnie jakos sobie teraz radze Razz

_________________
Księżyc coś kracze, wrona blaskiem lśni
Zawsze znajdę milionera, co przerzuci węgiel mi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5155919
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 22:08   

Jakies poltorej roku temu,o dziwo radzilem sobie znosnie.
Powrót do góry
kos Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 54
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 00:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

13 rok życia. systematycznie do wieku lat 14. samochody zbrzydly. pokochalem rower. wymarzony od dwoch miesięcy. rzadko wogle jezdze autem jako pasażer a mam fajnego forda Razz. zrobie prawko po to by mieć ;P a nei by sie sciagac po ulicy Razz , scigac tak ale rowerem Wink

_________________
:no Risk No FuN:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 08:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak bylam mala to tato mi pozwolil usiasc przed kierwnicą jak smaochod byl zgaszony. Razz i udawalam za jade. tak sie skonczyla moja przygoda z samochodami ^^

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 08:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja nawet raz jechałam, z Crimson ;x Co z tego, że prawie wjechałyśmy do jeziora.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 08:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przesadzasz... nie bylo AZ tak zle. ;x
ale za kierownica nie usiade juz... ohoh.. xd

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 08:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam samochody biggrin pierwszy raz to chyba ... jak mialam 10 lat biggrin tak brat mnie wtedy uczył jezdzić biggrin siedziałam mu na kolanach i kierowałam a on dodawał gazu etc <loL> biggrin

A tak calkowicie sama ... Mhm ... to w tamtym roku ... w tym to odwoziłam moich rodziców Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 09:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe to sie teraz modlcie zebysmy na jakies drzewo czy do rowu czy jescze gdzies nie wjechali bo jedziemy z moja mama i ona sie bedzie uczyc jezdzic:Dbiggrin:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 11:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie było tak źle Laughing tylko nie mam nerwów kogoś uczyć jeździć:p hehe, a sam osobiście uwielbiam:)

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 26 Sie, 2005 08:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak na niby to jak miałem 11 lat w poczciwym Trabancie. To był samochód! A tak już sam na poważnie to jak miałem 15 lat.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Wto 30 Sie, 2005 15:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku w sierpniu. Mam jeszcze 10 lat. tata wysiadł przed wjazdem do lasu. Podszedl do drzwi od pasazera(z przodu) i powiedzial"Zamiana!!" wsiadłam za kierownice to ciągle na jednym biegu ale kit biggrin. tata powiedzial tylko ze mam wciasnac sprzeglo i powoli puszczac. Zrobilam tak i potem dusze na gaz. Ale tata wrzasnal: naciskaj jak puszczas sprzegło! no to pojechalam jakies 3km. w plowie drogi tata powiedzial ze mam omijac kaluze. Przedemna byla ogromna kaloza(na ponad pol drogi) i oboktej kaluzy jechal dziadzio na rowerku. jak myslicie, co wolalam ominac? Kaloze, oczywiscie:D dziadek w ostatniej chwili zlecial z roweru w lasek:D. No co, po prostu musialam jakos jechac:D. Ale jak wrocilismy do domu to i tak auto bylo cale od blota:D

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 30 Sie, 2005 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja myslalam ze tylko moja mama siedzac za kierownica sieje postrach..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |