| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Spadające obrazy? X_X
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 09:26   Spadające obrazy? X_X Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No więc nie wiem jak zacząć.
Ostatnio wokół mnie [nie bezpośrednio, ale w kręgu znajomych] dzieją się dziwne rzeczy. Moja dobra znajoma, fanatyczka religijna dostała reprodukcję 'Słoneczników' Van Gogha. Ładny obraz, w eleganckiej ramie. Cóż, gwoździ mocnych nie miała, a w pokoju gościnnym wisiały tylko obrazy świętych. Byłam u niej po zegarek [w ogóle, antyk, z 90 lat to ma spokojnie], który kilka dni wcześniej kupiła dla mnie na Targach Klasyki. Dalej...
Wybrała takie ładne miejsce na obraz, z mocnym grubym, gwoździem. Zdjęła święty obrazek i zawiesiła 'Słoneczniki'. Poszłyśmy po paczkę z zegarem. Nie zdążyłam przestąpić progu, gdy usłyszłam huk. Tak głośny, jakby runęła co najmniej katedra.
Góźdź jak i obraz z hukiem zerwał się ze ściany. Za nim kawałek cegły i tynku.
Chciałabym zaznaczyć, że obraz świętego który wisiał tam wcześniej był o wiele cięższy, bo rama była gipsowana.

Próbuję to sobie logicznie poukładać, ale jakoś nie mogę. Da się to wyjaśnić? :/
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 12:27   

fascynujące....

ktoś chce mieć jakiś sławny obraz wiszący u siebie, proste wystarczy zamówić u mojej siostry, jest leniwa ale w końcu kiedyś namaluje...a i nie zamawiac "krzyku" muncha którego podobno skradziono orginał...siostra juz 5 takich namalowała i ma dość, no cóź warto dodać że tanio tej roboty nie weźmie biggrin
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 12:31   Re: Spadające obrazy? X_X

Stasilena napisał/a:


Próbuję to sobie logicznie poukładać, ale jakoś nie mogę. Da się to wyjaśnić? :/


kto jak kto ale Ty? taki temat? nie...Smile niespodziewałabym sie no wiesz teges... wierzyć w takie rzeczy?

nie martw sie nie mam logicznego wytłumaczenia, to mógł być przypadek, spróbuj tam powiesić inny obraz nie świety i zobacz czy też spadnie, gwóźdź mógł sie "obluzować" pod ciężarem tamtego, a teraz eee wypadł?
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 13:19   

Mogły mieć miejsce jakieś niewielkie wstrząsy.
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 13:42   

kiedys w srodku nocy spadl mi rozaniec z mebloscianki, mimo ze dawno nie zagladalem w te jej "rejony", to bylo dziwne.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 14:12   Re: Spadające obrazy? X_X

Stasilena napisał/a:
Próbuję to sobie logicznie poukładać, ale jakoś nie mogę. Da się to wyjaśnić? :/

Hmmm.... intrygujące....
Grawitacja?
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka, skoro coś człowieka tknie, pisze o tym - ekhem - "Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy." ;>
Himitsu, grawitacja? Lol. Jako fanatyczka uznała że to cud. Dla mnie to naprawdę dziwna sprawa. ;//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 20:31   

mnie tam nic nie opada
Powrót do góry
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze zwykły przypadek?

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze gdy zakladalyscie sloneczniki, to nie chcący naruszylyscie gwozdz?
A co do tynku, to czy nie jest to stara kamienica oraz jak dawno byl robiony remont w tamtym pokoju (gruntowny)?
Tynk mogl takze odpasc ze starosci (ja mam tak na chacie, wlasnie ją remontujemy XD)
Mogl to byc po prostu czysty przypadek.

Sproboj namowic swoja koleaznke, zebyscie pozmienialy takze inne swiete obrazy i firgurki na zwykle, w miejsce rozanca zeby dala zwykly naszyjnik, w pismo swiete jakas bajeczke itepe. Takze w tamto miejsce sprobojcie powiesic inny, zwykly obraz.
Jesli przez pare kolejnych dni nic sie nie stanie, to mysle, ze tamten upadek mozna by uznac za zwykly przypadek, ktory moze sie zdazyc kazdemu.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Czw 25 Sie, 2005 08:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

poprostu przypadek;)

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Czw 25 Sie, 2005 16:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez tak mysle ;] nie wszystko da sie wyjaśnic w sposób, ze to sa duchy, jakies tajemnicze moce itp. itd. Nie kiedy jest to zwykły przypadek i tyle.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 25 Sie, 2005 21:00   

opętana napisał/a:
nie wszystko da sie wyjaśnic w sposób, ze to sa duchy, jakies tajemnicze moce itp. itd.

Gdyby to były "duchy i jakieś tajemnicze moce" (chyba najprędzej do głowy przychodzi słynny poltergeist) to obrazy najprawdopodobniej już dawno by spadały.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 25 Sie, 2005 21:06   

Himitsu napisał/a:
opętana napisał/a:
nie wszystko da sie wyjaśnic w sposób, ze to sa duchy, jakies tajemnicze moce itp. itd.

Gdyby to były "duchy i jakieś tajemnicze moce" (chyba najprędzej do głowy przychodzi słynny poltergeist) to obrazy najprawdopodobniej już dawno by spadały.


no a może to religijne duchy? i tylko takie obrazy mogą tam wisieć?... myśl logicznie^^
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 25 Sie, 2005 21:08   

kradziejka napisał/a:
Himitsu napisał/a:
opętana napisał/a:
nie wszystko da sie wyjaśnic w sposób, ze to sa duchy, jakies tajemnicze moce itp. itd.

Gdyby to były "duchy i jakieś tajemnicze moce" (chyba najprędzej do głowy przychodzi słynny poltergeist) to obrazy najprawdopodobniej już dawno by spadały.


no a może to religijne duchy? i tylko takie obrazy mogą tam wisieć?... myśl logicznie^^

Eee tam, to już prędzej byłaby to psychokinetyczna ingerencja o. Tadeusza R.
Laughing
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |