| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
mastrubacja temat znany i lubiany ;)
Autor Wiadomość
>TOMEK

Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 7
PostWysłany: Sob 05 Kwi, 2003 08:14   mastrubacja temat znany i lubiany ;) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masturbacja wiem że to normalne (chociaz nie jestem do końca przakonany)ale lubie to robić robie to ze 2 razy dzienie i mam pytanko jak mogą sie masturbować chłopcy

_________________
>TOMEK<
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 06 Kwi, 2003 23:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak - masturbacja na forum stała się modna Wink
W sprawie czestotliwości - zaglądnij do ciut starszych postów. Wiele już o tym pisaliśmy.
W sprawe metod i technik - to sprawa Twojej wyobraźni, choć w przypadku chłopaków jest tu mniejsze pole do popisu i nie trzeba tak wytężać umysłu Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
guga15
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 44
PostWysłany: Pon 07 Kwi, 2003 15:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

każdy może się TO robic !!a myślę, że w tej sprawie chłopcy maja takie smae pole do popisu co dziewczyny. biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Axe
Gość
PostWysłany: Pon 07 Kwi, 2003 18:51   

Ciekawe co ma na myśli guga15 ? Chłopak nie ma dużego pola do popisu. Może mieć tylko dużą fantazję !
Do tomka. Masturbacja jest spoko, ale tylko do momentu kiedy możesz spokojnie o niej zapomnieć. Dwa razy to chyba normalnie. Ale tygodniowo ! Żartowałem.

Pozdrawiam,
Axe
Powrót do góry
>TOMEK

Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 7
PostWysłany: Sro 09 Kwi, 2003 19:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masturbacja jest cool i to sie zgadza a teraz już znam bardzo dużo sposobów i wiem teraz nie mamy wcale mniejszego pola do popisu Cool

_________________
>TOMEK<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wicherek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 34
PostWysłany: Sob 19 Kwi, 2003 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Em... dla minie masturbacja to temat wstydliwy... tak masturbowalam sie, ale nadal sie troche tego wstydze, mam wyrzuty sumienia. Moze ze wzgledu na wychowanie? Nie wiem Smile Mogla bym ci podac pare sposobow, ale jak juz mowila wstydze sie tego biggrin

_________________
Szalona Panna Wicherek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Sob 19 Kwi, 2003 23:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szynszyla to juz moje ostatnie ostrzezenie. Nastepnego nie bedzie i zarobisz bana na forum. Prosilam cie juz nie wyrazaj sie w taki sposob, na tym forum sa DZIECI!!!!

Temat zamykam. Koniec z masturbacja, bo z tego co widze jak tylko macie okazje o niej rozmawiac, zaczyna wam sie w glowie mieszac.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2003 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dopiszę coś jeszcze do zamkniętego przez Nemeię wątku.

Chciałbym, abyśmy się dobrze zrozumieli.
Forum jest stworzone po to, aby rozwiązywać Wasze problemy. Tu nie ma tematów tabu czy cenzury. Są jednak pewne granice - nie będziemy popierać bezsensownych dyskusji na temat np. technik masturbacji czy szczegółów dotyczących stosunków płciowych. Życie jest tak poukładane, że do pewnych doświadczeń należy dojść samemu i niecelowym jest np. kurs współżycia seksualnego". Cała przyjemność i tajemniczość w odkrywaniu tego samodzielnie.

Dlatego też nie traktujcie zamykania dyskusji czy wycinania postów przez Nemeię czy przeze mnie jako formy cenzury. Staramy się stworzyć na forum atmosferę zauwania, ale wszystkich nas obowiązują granice. A posty wogóle nie związane z tematyką forum czy zawierające błędne - szkodliwe informacje są i będą usuwane. Ostatnio np. usunąłem kilka postów chłopaka, który uparcie namawiał Was do zażywania "marychy".

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |