| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
kosmetyki--->od zaraz
Autor Wiadomość
kusia_serduszko Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sie 2005
Posty: 3
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 11:04   kosmetyki--->od zaraz Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czesc !!!! Ostatnio zaczełam używać kosmetyki z serii NIVEA VIZAHE YOUNG Confused czy jakoś tak
i serdecznie polecam te kosmetyki !!! Very Happy Są nie drogie (od 3 zł do 20 a nawet 15 zł ). ŚWIETNIE USUWAJĄ NIEDOSKONAŁOŚCI SKÓRY. pewnego dznia razem z moją przed dysoteką byłyśmy w strasznym stanie (mam na myśli wyglad) ale kiedy przyd dyskoteką użyłyśmy tych kosmetyków odrazy wyglądałyśmy lepiej Cool


serdecznie polecam

_________________
kusia------->
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2233518
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 11:13   

Z twoją... dziewczyną? Shocked
Nie no ja jestem tolerancyjna
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 17:18   

Kosmetyki z Nivei są skuteczne ale jakoś ich nie kupuje.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobre sa, nawet bardzo, ale nie przesadzajmy? przed dyskoteka wygladalyscie zle, uzylyscie i od razu bylyscie piekne? jak dla mnie to lekka przesada, kosmetyki sa skuteczne, owszem ale jak sie je regularnie uzywa..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie moge ;] nie dla kazdego są dobre... to zalezy poprostu od skory. Niby L'Oreal Paris jest taki skuteczny, jakoś jak go uzywam to mam zaczerwienienia ;P

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jenny Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sie 2005
Posty: 19
PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Osobiście nigdy nie stosowałam serii Nivea Visage Young. Więc trudno ocenić czy jest skuteczna, z resztą jak nieraz mówiłam każda cera jest inna i kosmetyki różnie działają na różnych ludziach. Czy jest tania? W porównaniu do innych kosmetyków z serii dla cery tłustej i mieszanej wydaje mi się stosunkowo droga.

_________________
When you cried i'd wipe away all of your tears
when you'd scream i'd fight away all of your fears
and i've held your hand through all of these years
but you still have
all of me

Evanescence, My Immortal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie mozna porownywac cen kosmetykow po tym do czego sluza, kazda firma sie inaczej ceni, jedne sa drogie, inne nie i tu sie nie liczy do jakiej ceny, tylko marka, no i nivea young jest jedna z nielicznych o ktorej nie slyszalam negatywnej opini, i nie wydaje m isie zeby byla przereklamowana, bo np seria z garniera jak dla mnie byla do pupy..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 30 Sie, 2005 15:59   

Fakt, Nivea Young są bardzo dobre, sama je używam. Lepsze od Total Control (przynajmniej dla mnie, z resztą, ja problemów z cerą dużych nie mam Wink)
Ale nie musiałaś kolorować, że wyczyściły Ci cerę w kilka sekund. :/
Powrót do góry
werusia555 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Wrz 2005
Posty: 5
PostWysłany: Sro 28 Wrz, 2005 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy ty się dobrze czujesz dziewczyno?! uzyłas i nagle ci sie zrobiła twarz idealna?! to jest NIE MOŻLIWE! jakim cudem? sama używam NIVEA VISAGE YANG i nie ma natychmiastowych efektów. Jak ty to robisz? kosmetyki trzeba uzywać regularnie aby były jakieś efekty. Wink

_________________
hakuna matata....i tylko słowa dwa.....hakuna matata......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |