| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
1 września - Nowy rok szkolny
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 01 Wrz, 2005 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uhm, dzisiaj miałyśmy rozróbę na 'dzień dobry' = =' Crimson wysłuchała kazania, jakie to ona ma straszne włosy, uh ah, że to nie szkoła fryzjerstwa, wizażu, tylko zwykła placówka w której mamy wyglądać jak ludzie (?). Nie wspominając, że nasza wycho. ma szopę-afro koloru rudy brąz. Do tego bryle -17 dioptrii, oh, ona wygląda normalnie.
U mnie wypatrzyła nowy kolczyk, co wzbudziło w niej dziką furię. Jutro przeprowadzi na lekcji dokładne oględziny uczniów, co jest dobrze, a co nie. = ="
W dupie z taką szkołą. A ta przedmowa dyrektora - 'Chcemy żeby uczniowie czuli się komfortowo...' -________________-''''
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 01 Wrz, 2005 21:12   

Stasilena napisał/a:
W dupie z taką szkołą. A ta przedmowa dyrektora - 'Chcemy żeby uczniowie czuli się komfortowo...' -________________-''''

Więc może się przepisać do innej?
A skoro dyro mówi, że macie się czuć komfortowo, to idźcie ze sprawą do niego, niech załatwi sprawę z babą. No chyba że też ma mózg poszatkowany, to współczuję.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 01 Wrz, 2005 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja poszlam do liceum ... jutro mam test z angielskiego < hahaha > na drugiej godzinie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 01 Wrz, 2005 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe a ja za to jak dzisiaj poszlam ubrana do szkoly pewnie w starej szkole bym przez wszystkie historie najblizsze dostawala po pale i miala zagwarantowane z 2 stopnie z zachowania nizej.. wiec nie jest zle :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Czw 01 Wrz, 2005 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak poszłaś ubrana? :>

Eee a u mnie było normalnie, 1h i poszłam do domu Wink

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 01 Wrz, 2005 21:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak na codzien.. bo dzisiaj nie musielismy na galowo.. czyli dzinsy + bluzka z dekoltem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Wrz, 2005 09:49   

Ja mam dzisiaj 3 książki w torbie O.o Z czego dwie będę trzymać w szafce, lol.
I dzizys, zaczynam godziną wychowawczą, to znów szkat będzie dżapake darł na nas ("dlaczego tylko 3 osoby były na apelu i na mszy?!!!!!!!! wy nieroby jedne!!!!! za tydzien zamias godziny bedzie fizyka!!!") =_____=
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Wrz, 2005 12:02   

hahahaha ja nie chce do szkołyyy==`

dzisiaj na pierwszej lekcji miałam fizykę ze znienawidzoną [mało powiedziane] nauczycielką, powiedziała że tak dziś jak w każdy inny poniedziałek jak mamy pierwszą fizykę... [dziś jest poniedziałek ot co!!==`] i w poniedziałek właśnie mam kartkówkę z elektrostatyki przerabianej przed wakacjami i dostałam jedynke, ha! za to że owej elektrostatyki nieumiałam==`

weście mnie z tąd...
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Wrz, 2005 13:12   

Kinga napisał/a:
Ja poszlam do liceum ... jutro mam test z angielskiego < hahaha > na drugiej godzinie

A to nie ma być czasem test, według którego mają przydzielać Was do grup - zaawansowani albo początkujący?
Powrót do góry
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 02 Wrz, 2005 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja test z anglika mam za miesiac. jeszcze mnie pani od anglika chce wyslac na konkurs....eh...

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 02 Wrz, 2005 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u nas tez z niemieckiego babka probowala ocenic czy umiemy cos czy nie na szczescie nie testem Wink ogolnie to w szkole tylko brudnopis mialam, i tak jescze przez tydz, bo najwczesniej w piatek dostaniemy ksiazki..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 03 Wrz, 2005 09:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
hahahaha ja nie chce do szkołyyy==`

dzisiaj na pierwszej lekcji miałam fizykę ze znienawidzoną [mało powiedziane] nauczycielką, powiedziała że tak dziś jak w każdy inny poniedziałek jak mamy pierwszą fizykę... [dziś jest poniedziałek ot co!!==`] i w poniedziałek właśnie mam kartkówkę z elektrostatyki przerabianej przed wakacjami i dostałam jedynke, ha! za to że owej elektrostatyki nieumiałam==`

weście mnie z tąd...


Pani Irena K. ? T_T
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lina Płeć:Kobieta

Dołączyła: 03 Wrz 2005
Posty: 1
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 03 Wrz, 2005 09:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też nie tęsnknie za szkoła ,ale no cóż ide na śniadanko , naszczęście my nie mamy jeszcze4 żadnej kartkówy ani testu ale 4 kwietnia sprawdzian !!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 03 Wrz, 2005 10:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol.. to juz wam powiedzieli ze w kwietniu macie tylko jeden sprawdzian? <hahaha>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 05 Wrz, 2005 15:59   

Stasilena napisał/a:
kradziejka napisał/a:
hahahaha ja nie chce do szkołyyy==`

dzisiaj na pierwszej lekcji miałam fizykę ze znienawidzoną [mało powiedziane] nauczycielką, powiedziała że tak dziś jak w każdy inny poniedziałek jak mamy pierwszą fizykę... [dziś jest poniedziałek ot co!!==`] i w poniedziałek właśnie mam kartkówkę z elektrostatyki przerabianej przed wakacjami i dostałam jedynke, ha! za to że owej elektrostatyki nieumiałam==`

weście mnie z tąd...


Pani Irena K. ? T_T


tak, pani irenka... weś nic mi o niej nie mów lepiej...

a i przypomniał mi się cytat z dnia dzisiejszego [o schemacie na tablicy]
kolega - "Prosze pana co znaczą te kółeczka które pan narysował ?
pan od wosu - nie wiem, tak sobie rysowałem"...

a no i tak, już nam zadali do 1 października zaliczyć 22 modlitwy z małego katechizmu==`
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |