| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Ważni?Nieważni?
Autor Wiadomość
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 12:09   Ważni?Nieważni? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy są na forum osoby które nie są adminami a są jakby...ważniejsze od pozostałych?Np.Za obrażanie moderatorów można wylecieć z forum, a za obrażanie zwykłych osób można dostać najwyżej ostrzeżenie.Aha, i jak zostać moderatorem????

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 12:21   

Sa rowni i rowniejsi
Cytat:
Aha, i jak zostać moderatorem????

Oo nie,kolejne dziecko bedzie sie pchac na moda.
Powrót do góry
Kielbasa Chann
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 12:27   

Life is brutal..=='
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 13:15   Re: Ważni?Nieważni? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cornelia napisał/a:
Czy są na forum osoby które nie są adminami a są jakby...ważniejsze od pozostałych?Np.Za obrażanie moderatorów można wylecieć z forum, a za obrażanie zwykłych osób można dostać najwyżej ostrzeżenie.Aha, i jak zostać moderatorem????


tak sa takie osoby, sa moderatorzy, ktorzy moderuja poszczegolne fora i sa super modzi (w tym np ja), ktorzy moderuja cale forum

za obrazanie kogokolwiek mozna wyleciec z forum, nie tylko moda...jescze nikt nie wylacial z forum tylko za obrazanie moda...mogl dostac ostrzezenie, ale mogl je dostac tak samo za obrazenie kogokolwiek....bana najczesciej otrzymuja ci, do ktorych nie docieraja prosby o zmiane zachowania tudziez ostrzeznia nie robia na nich wrazenia....ah i owszem zadzylo sie ze wylecialo kilka osob za obrazanie poprzedniego admina, ale teraz sparwy maja sie nieco inaczej....

od kidy jest nowy administrator forum, o tym kto zostanie modem, a kto zostanie z tej funkcji usuniety decyduje ja, nidhogg i mroweczka w porozumieniu z adminem czyli bozena


Ostatnio zmieniony przez frigg dnia Sob 10 Wrz, 2005 13:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 13:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z tego co sie mnie wydaje, to osoby polecialy za obrazanie admina nie modow,
na dzien dzisiejszy za obrazanie ktoregokolwiek uzytkownika, czy jest on modem czy nie jest - kara jest ostrzezenie...

A modem - po co zostawac modem ? Za malo ich ?

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 13:20   

Wtedy to częściej adminka ich obrażała, z tego co pamiętam.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 13:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

otwieraczu na dzien dzisejszy nie ma to juz takiego znaczenia...poprzedniej adminki nie ma, ci ktorzy zostali zablokowani maja teraz konta odblokowane.....ale faktem jest to, ze ich usunela - poczula sie obrazona i miala mozliowsc podejmowania drastycznych krokow...ale jak mowie jest to juz czas przeszly...i nie tego temat dotyczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 13:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz napisał/a:
Wtedy to częściej adminka ich obrażała, z tego co pamiętam.

nie ejst to wykluczone, nie wiem ja wtedy jakos bylam nieobecna - wrocilam a tu takie zmiany, wiec moge sie mylic;
niemniej jak wyzej - to juz zcas przeszly

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 14:54   

Przeszłość trzeba znać jak najlepiej, by uniknąć błędów na przyszłość (i nie ufać Tuskowi lub Rokicie Twisted Evil ).
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 15:36   

moderatorzy moga obrazac wykłych użytkownikow. np. kradziejka.
wkoncu mamy po niej jakkies wspomnienia..
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 17:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO napisał/a:
moderatorzy moga obrazac wykłych użytkownikow. np. kradziejka.
wkoncu mamy po niej jakkies wspomnienia..


nie, kleo tez nie powinni i to mozna zglosic super modom lub adminowi (przepraszm ale nie wszytko da sie wylapac)....natomiast takie oskarzenie z twojej strony brzmi jak w tym powiedzeniu 'przyganial kociol garnkowi '- proponuje abys przejzala swoj pasek ostrzezen...
zreszta kardziejce zostala zwrocona uwaga i ogolnie na forum, i sadze ze przez bozene rowniez...i temat kradziejki rowniez zostal zakonczony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 17:48   

Jednak ostrzeżenia nie ma, a ja mam dwa.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak masz dwa...kardzejka nie ma zadnego a w jej przypadku interweniowala bozena wiec kwestia ostrzezen lezala w jej kwestii....a jak mowie temat kardziejki jest rowniez zamkniety - trzeba bylo to postulowac kiedy temat byl na fali.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 17:55   

Czyli sprawa ulegla przedawnieniu,a kradziejce jej czyny uszly plazem?Great.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 10 Wrz, 2005 18:05   

nie wiem po raz który mam powtarzać to samo ale niech będzie
wiem że nie jestem przez wszystkich lubiana lub jestem nielubiana przez wszystkich jak kto woli mi to obojętne
napisałam PW do Bożeny po tamtym temacie podajrze Stasi w którym jasno określiłam wszystko, treści nie będę przytaczać bo prywatna chyba że Bożena się zgodzi, ale jeśli mam mieć ostrzeżenie to będe miała napewno nie od CF czy KleO, a od kogoś bardziej kompetentnego, na dzień dzisiejszy nie widzę problemu i uciekania przed czerwonym paskiem,
pozatym nie wiem czemu nikt nie pomyślał o tym że po zwykłym wyśmianiu czy upomnieniu można postanowić pewne zmiany a co gorsza ich dotrzymywać, czasami nie trzeba sie drzeć paredziesiąt razy i dawać naście ostrzeżeń nie wszyscy są uparci

a i prosiłabym o niewałkowanie w kółko tego samego tematu już skończonego, a co do ostrzeżenia Otwieracza to myślałam nad prośbą o usunięcie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |