| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Prośba o wyjaśnienia
Autor Wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 07:05   

frigg napisał/a:
widze, ze nie rozumiesz o czym mowie...wiec pomoge ci...

Wysłany: 13-09-2005, 07:54
'Co do DO, ostatnio tam się wła�ciwie nie dzieje nic, prócz kłótniami prowokowanymi przez CF i przeze mnie'.

wiec nie odzywaj sie do mnie, bos mi ochydny prowokatorze




Nie mieszaj spraw forum A ze sprawami forum B.


Stasilena, głupoty to Ty robisz, wtrącając się do dyskusji, o których masz pojęcie mgliste. Na innym forum jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć, to: a)jeśli aki topic już istniał, by zrobił to samo, a temat zamknął b)jeśli temat by nie istniał najpewniej by nie odpowiedział z racji braku kompetencji w tym zakresie.
Przejdź na dół
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 07:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz, to co tutaj robi jest żałosne. Skoro uważa się za inteligentnego - niech pokaże, bo ja na razie widzę w nim głupiego gówniarza, robiącego ludziom na złość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 08:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w tej sprawie niestety musze stanąć po stronie modów sam jestem modem na forum gdzie jest ponad 100 osób aktywnych z czego połowa to moi dobrzy znajomi i koledzy ale porządek trzeba trzymać i wszelkie offtopy itd. poprostu usuwam. No a temat tej dziewczyny już swoją drogą był głupi z takim sprawami udaje się do lekarza.

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 11:29   

alez gdybym miał ochte cos przytaczać to bym już to zrobił

ile razy mam powtarzać że w tym wypadu delikwent popełnił błąd!

w innych jets natomiast niezbędny...czy ja do Wacława pisze na wiatr?! jednym okiem wam wlatuje a wylatuje w miejscu gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwe...

jak taka macie ochote szukać to poszukajcie w 1300 postach dwie obrazy panny/pani Bożeny których dokonałem...a nawet jesli znajdziecie to tylko dwa ostrzeżenia będa...miłej zabawy
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 12:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tseju - wiemy co powiedziales...zauwaz tylko, ze nie ma ludzi niezastapionych, zwlaszcza na tym forum, a twoich postow nikt nie bedzie szukal - gdybys mial dostac ostrzeznie to bys je dostal w czasie sobie wlascicwym..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 13:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przynajmniej dla mnie - jest roznica miedzy inteliugentna zlosliwoscia (nawet w przeintelektualizowanej wypowiedzi) - bo tej i tak 3/4 osob nie zrozumie, a prostackim chamstwem.
o ile pierwsze toleruje, drugim sie brzydze, a poniewaz miedzy innymi ja moderuje, to wrazenia sa subiektywne, proste. z restza nie raz zastanawialysmy sie z frigg czy pora juz nadeszla na ostrzezenie czy nie i jakos zawsze bilans wypadal na Twoja korzysc...

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 16:03   

nawet brutalne chamstwo jest potrzebne....by istniała grzeczność
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 17:06   

Stasilena napisał/a:
Wiesz, to co tutaj robi jest żałosne. Skoro uważa się za inteligentnego - niech pokaże, bo ja na razie widzę w nim głupiego gówniarza, robiącego ludziom na złość.




Wyjmij belkę ze swojego oka, a później wyciągaj innym drzazgi.


A Tseja nie mogę nie poprzeć.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 17:32   

scv napisał/a:
Nie mieszaj spraw forum A ze sprawami forum B.

I kto to mówi.

A zresztą ta sprawa i tak bardziej dotyczy DO niż MG, co sam podkreśliłeś w swoim wcześniejszym poście, przyznając się do prowokacji.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiecie co - ja zmkne ten temat dzis wieczorem wiec moze jak ktos ma zyczenie nich napisze jaks konkluzje zwana tez puenta...i na tym zakonczmy

bo panowie scv i cf bardzo jasno sprecyzowali co robia na tym forum i czego zaluja (nie przytoczony tutaj post jaro - czyli o ile sie nie myle cf), a co mozna im w kazdej chwili ulatwic.....rowniez doskonale jest wiadome co owym panom sie na tym forum nie podoba, dlatego tez maja wlasne forum wolnosciowe, na ktorym moga sobie do woli uzywac i wymyslac wlasne reguly i prawa - tutaj obowiazuja ich inne prawa. koniec i kropka...wasz temat uwazam za zamkniety, i nie uwazam za stosowne wymieniac jakiekolwiek poglady na temat tych dwoch panow..sami sobie wyrobili opinie w moich oczach (i nie tylko moich), ktora ulec zmianie juz nie moze......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak się przyglądam z boku tej dyskusji i śmiać mi się chce cholernie^^.
Moderatorki same nie wiedzą co [cenzura]ą innych już shiza dopadła Razz .
Chciałem tylko zauważyć iż zacytowanie przez Frigg tekstu CF z ShoutBox-a na MG było chamstwem niezmiernym.
MG to forum CF-a na którym jest mile widziany i może sobie pisać co chce.
To było wręcz wykradnięcie jego myśli.
Więc proszę cię Frigg-i nie rób tego więcej i wogóle nie wchodź na MG bo takie psy jak ty nie są tam mile widziane.

Pozdrawiam.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 18:45   

codi napisał/a:
Więc proszę cię Frigg-i nie rób tego więcej i wogóle nie wchodź na MG bo takie psy jak ty nie są tam mile widziane.

...
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 19:31   

Frigg, enty już raz powtarzam, regulamin mnie i innych, którzy go nie zakceptowali NIE DOTYCZY, więc to o tych prawach sobie daruj.



Himi, bez obaw, Ty też nie jesteś w pewnych miejscach osobą nadmiernie popularną.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jako admin powienies wiedzc, ze goscie nie maja dostepu do SB.....


a psa mozesz sobie poszukac w lini meskiej twojej bliskiej rodziny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 15 Wrz, 2005 19:35   

Cytat:
Himi, bez obaw, Ty też nie jesteś w pewnych miejscach osobą nadmiernie popularną.


Ani tym bardziej mile widziana.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |