| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Prośba o wyjaśnienia
Autor Wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 14:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
Wasze moderatorskie dobre serduszka czynia więcej szkód niż pomagają.....


uwazaj tsej, bo dzieki naszym dobrym serduszkom dlaej sobie spokojnie egzystujesz na tym forum, bez zdanego ostrzeznia....a cierpliwosc naszych dobrych serduszek tez sie moze wyczerpac i nie tylko w stosunku do nowych ale tez i do starych uzytkownikow..... np cf juz sie wczoraj dowiedzial (narazie teoretycznie i tylko od niego teraz zalezy czy w praktyce tez sie dowie) ze moje dobre serduszko nie zawsze jest taki dobre na jkie wyglda....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 14:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym natomiast nie zgodzila sie z tym, ze ktos wypowiada sie natemat mojego doswiadczenia na forach roznych przeroznych - bo tego po prostu nie wie, to ze moderuje tutaj tak a nie inaczej wynika tylko i wylacznie ze specyfiki tegoz forum.
Jak to sie dzieje, ze kiedys na forum innym byly podobne sytuacje - a wrecz bylo zarzucane, ze starzy gnoja nowych i jakos nikt nie byl z tego powodu zachwycony, ba forum wrecz mialo przez chwile opinie (nadana z reszta przez samego admina) - ze sa na nim sami debile (chodzilo wlasnie o oosbe - konkretnie jedna - gnojaca nowych userow, a admin tez byl specyficzny). mialo opinie niemilego i nieprzyjaznego nowym uzytkownikom. W zwiazku z czym nie dziwie sie, ze Bozena stara sie wlacyzc z takim zachowaniem - kazdy admin chyba stara sie, zeby jego forum mialo jak najlepsza opinie - nie taka, ze niezaleznie co napiszesz zostaniesz zgnojony.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 14:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze tu nie chodzilo o to czy uzytkownik jest nowy czy nie.. marcia nie jest nowa, a jak jest.. tu raczej chodzi o to co ta osoba pisze..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
wydaje mi sie ze tu nie chodzilo o to czy uzytkownik jest nowy czy nie.. marcia nie jest nowa, a jak jest.. tu raczej chodzi o to co ta osoba pisze..


nasty - jesli rozpatrujemy co kto pisze i nie zaleznie czy ktos jest nowy czy stary - zawsze mozna olac taki post, nikt nie kazde tobie czy komus innemu wdawac sie w dyskusje jesli uwaza, ze nie spelnia pewnych warunkow merytorycznych.....nie trzeba obrazac, wysmiewac - jesli tylko to ma sie do zaoferowania...bo to jest sztuka - albo pisac madrze, albo wiedzic kiedy przestac.....
zarowno ty, sebo, tsej, cf i reszta uzytkownikow ktoryz nie sa modami, macie ten luxus, ze moze olac taki post, czy taka osobe....np ja jako mod nie moge - a mnie nie drazni odpisywanie poraz n-ty na ten sam problem, drazni mnie natomist wasze podejscie, bo o wiele latwiej jest mi napisac post 'ze nie ma innej mozliwosci niz leczenie dopochwowo' niz tlumaczenie wam, jakie sa pewne podstawowe zasady funkcjonowania w spoleczenstwie....


i teraz mi tak przyszlo do glowy - sa kolejne zarzuty pod adresem modow czyli w tym mnie...jesli ja nie spelniam waszych oczekiwan, to wystarczy powiedzic, ja nie mam odgornego przymusu robie to raczej z przyjemnosci i na wasze zyczenie moge zrezygnowac i wtedy modem zostanie ktos inny.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 14:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i teraz mi tak przyszlo do glowy - sa kolejne zarzuty pod adresem modow czyli w tym mnie...jesli ja nie spelniam waszych oczekiwan, to wystarczy powiedzic, ja nie mam odgornego przymusu robie to raczej z przyjemnosci i na wasze zyczenie moge zrezygnowac i wtedy modem zostanie ktos inny.....

dokladnie tak

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 14:58   

nidhogg napisał/a:
Cytat:
i teraz mi tak przyszlo do glowy - sa kolejne zarzuty pod adresem modow czyli w tym mnie...jesli ja nie spelniam waszych oczekiwan, to wystarczy powiedzic, ja nie mam odgornego przymusu robie to raczej z przyjemnosci i na wasze zyczenie moge zrezygnowac i wtedy modem zostanie ktos inny.....

dokladnie tak



mi również przyszło coś do głowy

JAK NIE WY TO KTO??? bo ja nikogo innego na tym miejscu nie widzę:/
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 16:17   

kradziejka napisał/a:
mi również przyszło coś do głowy

JAK NIE WY TO KTO??? bo ja nikogo innego na tym miejscu nie widzę:/



Jeśli nie one, to ja jedynie widzę Marcię na tym miejscu[to nie jest żart, w tym momencie mówię tak samo poważnie jak porzedniczki]
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 16:47   

scv napisał/a:
kradziejka napisał/a:
mi również przyszło coś do głowy

JAK NIE WY TO KTO??? bo ja nikogo innego na tym miejscu nie widzę:/



Jeśli nie one, to ja jedynie widzę Marcię na tym miejscu[to nie jest żart, w tym momencie mówię tak samo poważnie jak porzedniczki]

Może jakieś "za"?
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

scv napisał/a:

Jeśli nie one, to ja jedynie widzę Marcię na tym miejscu[to nie jest żart, w tym momencie mówię tak samo poważnie jak porzedniczki]


z prowokatorami nie gadam, prowokatorstwo zawsze bylo mi ochydne....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 18:09   

frigg napisał/a:
scv napisał/a:

Jeśli nie one, to ja jedynie widzę Marcię na tym miejscu[to nie jest żart, w tym momencie mówię tak samo poważnie jak porzedniczki]


z prowokatorami nie gadam, prowokatorstwo zawsze bylo mi ochydne....



Frigg, z mojej strony to była tylko sugestia, żebyście nie myślały o odchodzeniu. A co do Marcii, to chodzi mi o to, że jest jednak najbardziej poważna z całego towarzystwa, które pewnie sobie ostrzy zęby, żeby Was wygryźć.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widze, ze nie rozumiesz o czym mowie...wiec pomoge ci...

Wysłany: 13-09-2005, 07:54
'Co do DO, ostatnio tam się właœciwie nie dzieje nic, prócz kłótniami prowokowanymi przez CF i przeze mnie'.

wiec nie odzywaj sie do mnie, bos mi ochydny prowokatorze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 20:45   

to że gnojenie nowych to niewłaściwa rzezc to dość słuszny argument, bo przecierz sie ich przepędza a oni z poczatku szukaja zaufania...jednakżewspomniałem iz tym zachowaniem cf popełnił błąd...moja tezą jest to że nie nalezy zabraniac mu wypowiedzenia sie konkretnie o czyims kretiniźmie i jego poste nie sa tak bezsensowne jak brzmi to w ustach kradziejki

hmm jade na waszej dobroci?...macie ambicje by szukac moich postów gdzie przewiniłem? to do dzieła

nie powiedziałem że narzekam na działalność nidhogg i frigg...
(mam dośc spore wątpliwosci czy to co napsiałem powyżej ma dla was takie znaczenie o jaki mi chodzi czy nie, więc napisze podpowiedz: kogoś pomiołem)
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:

hmm jade na waszej dobroci?...macie ambicje by szukac moich postów gdzie przewiniłem? to do dzieła


nie trzeba szukac, wystarczy poczekac...a nawet jesli by szukac to wierz mi, to nie zajelo by dlugo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Brawo! Nareszcie sprawiedliwości stalo się zadość.
Scv - uraziło to wasze męskie ego? Głupoty robi en twoj CF, pilnuj go a nie tłumacz sie za niego. Na innym forum za takiego posta dostałby dożywotniego BANA. Ciesz się, że tutaj patrzą na to z przymrużeniem oka. Uh, fakt - obraza majestatu. Pff...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Sro 14 Wrz, 2005 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
moja tezą jest to że nie nalezy zabraniac mu wypowiedzenia sie konkretnie o czyims kretiniźmie(...)

Uważasz, że post Arlen był kretyński? Dziewczyna wystraszyła się aplikatora, wstydzi się porozmawiać z mamą, nie ma się do kogo zwrócić i pisze na forum. To jest kretyńskie? Cf dostał ostrzeżenie właśnie za swoją odpowiedź dla Arlen.
Podpieracie się argumentami o wielu postach na ten sam temat. Znajdźcie chociaż kilka postów takich jak post Arlen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |