| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Duże piersi
Autor Wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

e, zaraz: czemu ja tu zaprzeczylem? I gdzie napomknalem, ze faceci nie narzekaja?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ambra Płeć:Kobieta

Dołączyła: 26 Gru 2004
Posty: 21
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dotykanie piersi jest przyjemne, ale na pewno nie na tyle, by robić to po całych dniach Laughing (to do chłopaków). Są ciekawsze zajęcia.
Kurcze. To one jeszcze urosną Crying or Very sad Byle nie było to jakieś d albo e. Niewygodne to musi być strasznie.
A stanik nosze. Nie dadzą mi nie nosić. Przynajmniej jak jestem poza domem.Tyle, że miękki, bo takie usztywniane albo z gąbką jeszcze biust powiększają i wygląda, jakbym miała olbrzymie arbuzy. Już i tak mam jedne z największych w szkole (chyba jestem druga za woźną, bo ona ma jakieś giganty).
Dobrze, że idzie zima, bo czasem głupio jak wszystko przez stanik rzebija
Podobno murzynki mają inny biust, jakoś inaczej zbudowany, i dlatego im tak wisi (tak słuszałam). Podobno białym kobietom aż tak nie wisi, chyba, że jest olbrzymi.
Dziękuje za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 17:16   

Ambra napisał/a:
Dobrze, że idzie zima, bo czasem głupio jak wszystko przez stanik rzebija

Wręcz przeciwnie.
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 17:59   Re: Duże piersi

Ambra napisał/a:
Mam problem. W ciągu pół roku biust urosł mi o następne pół rozmiaru (mam dopiero 13 lat i miseczke c a jestem niewysoka) i wciąż rosnie. Czy da się to jakoś zatrzymać? Do ilu lat rośnie biust? Nie lubie nosić stanika i zaczynaja mi te cycki już przeszkadzac.


Jak Ci szybko rosną to się ciesz a nie narzekaj Razz Koledzy będą mieli przynajmiej co oglądać Wink
Powrót do góry
Avril4 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Posty: 13
PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 14 lat i mam rozmiar d i jakoś nigdy jeszcze nie miałam takich obaw.... xD Dziewczyno, wyluzuj....^^

_________________
And all the roads we have to walk are winding
And all the lights that lead us there are blinding
There are many things that I would
Like to say to you
But I don't know how

(...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8386354
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po ta sa piersi zeby je pokazywac a nie chowac <hahaha>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wielkość twojego biustu może też zależeć od twojej wagi. Grubsze dziewczyny mają większy. Spróbuj może uprawiać sport, piersi składają się w końcu w większej ilości z tłuszczu, a więc spalanie go może coś pomoże, w końcu kobiety, które bardzo dużo go uprawiają są prawie płaskie, tylko nie przesadź. Nie daję gwarancji, że to pomoże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 21:29   

Ona89 napisał/a:
Wielkość twojego biustu może też zależeć od twojej wagi. Grubsze dziewczyny mają większy. Spróbuj może uprawiać sport, piersi składają się w końcu w większej ilości z tłuszczu, a więc spalanie go może coś pomoże, w końcu kobiety, które bardzo dużo go uprawiają są prawie płaskie, tylko nie przesadź. Nie daję gwarancji, że to pomoże.


masz rację ale niezawsze chyba
to zalezy od tego jakie sie ma skłonności do tycia, tzn od tego czy jak duzo jesz to idzie ci w brzuch czy w biodra czy w biust
bo np. jak załóżmy mi przyjdzie kilogram to nigdy w życiu w biust niepójdzie:) jestem "płaska" a przesadnie żadnego sportu nietrenuje Smile
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm to by wychodzilo ze jak ktos jest bardzo gruby to ma olbrzymi biust, a jak chudy to prawie go nie ma, a tak nie jest..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
po ta sa piersi zeby je pokazywac a nie chowac <hahaha>

[glosem pelnym radosci, choralnie, razem z reszta facetow] Taaaaaaaaaaaaaaak!

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
Ona89 napisał/a:
Wielkość twojego biustu może też zależeć od twojej wagi. Grubsze dziewczyny mają większy. Spróbuj może uprawiać sport, piersi składają się w końcu w większej ilości z tłuszczu, a więc spalanie go może coś pomoże, w końcu kobiety, które bardzo dużo go uprawiają są prawie płaskie, tylko nie przesadź. Nie daję gwarancji, że to pomoże.


masz rację ale niezawsze chyba
to zalezy od tego jakie sie ma skłonności do tycia, tzn od tego czy jak duzo jesz to idzie ci w brzuch czy w biodra czy w biust
bo np. jak załóżmy mi przyjdzie kilogram to nigdy w życiu w biust niepójdzie:) jestem "płaska" a przesadnie żadnego sportu nietrenuje Smile

No przecież napisałam "może" czyli nie musi Smile
Wiadomo, że są różne kobiety, z różnymi rozmiarami biustu, są osoby, które uprawiają dużo sportu i mają duży bius i takie, które sportu nie uprawiają, a mają mały. Jednak jeśli ktoś przesadnie uprawia sport (podkreślam przesadnie), to raczej biust będzie mały, widziałam wiele zdjęć kobiet strasznie umięśnionych i żadna z nich nie miała nawet miseczki B, przynajmniej tak to wyglądało. Ale jak napisałam wcześniej nie daję gwarancji, że bardzo częste uprawianie sportu może coś pomóc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Czw 29 Wrz, 2005 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ona89 napisał/a:
Wielkość twojego biustu może też zależeć od twojej wagi. Grubsze dziewczyny mają większy. Spróbuj może uprawiać sport, piersi składają się w końcu w większej ilości z tłuszczu, a więc spalanie go może coś pomoże, w końcu kobiety, które bardzo dużo go uprawiają są prawie płaskie, tylko nie przesadź. Nie daję gwarancji, że to pomoże.

no nie bardzo widziałaś zdjęcia nasty?? jest szczupła a ma duży biust

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pią 30 Wrz, 2005 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sebo napisał/a:
Ona89 napisał/a:
Wielkość twojego biustu może też zależeć od twojej wagi. Grubsze dziewczyny mają większy. Spróbuj może uprawiać sport, piersi składają się w końcu w większej ilości z tłuszczu, a więc spalanie go może coś pomoże, w końcu kobiety, które bardzo dużo go uprawiają są prawie płaskie, tylko nie przesadź. Nie daję gwarancji, że to pomoże.

no nie bardzo widziałaś zdjęcia nasty?? jest szczupła a ma duży biust

Nie napisałam, że szczupłe dziewczyny nie mogą mieć dużego biustu, tylko, że grubsze mają przeważnie duży. A widziałeś mój drugi post, w którym to troszkę sprostowałam?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
ollla Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 2
PostWysłany: Sro 02 Lis, 2005 19:38   Re: Duże piersi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czesc Ambra! To normalka ze u niektorych dziewczyn piersi rosna troche szybciej a u drugich troche wolniej... Zależy jeśli twoja mama miała rozmiar C to ty bedziezz miala bardzo podobny! A jeśli boli cię kręgosłup to radze abyś sobie kupiła biustonosz z specjalnymi ramiączkami takie ktore pottrzymuja biust aby nie ucierpial kregoslup. Ja mam bardzo male piersi mam prawie 13 lat a nawet nie wiem czy mam razmiar A!!! chyba mam małe AA! Nie przejmuj sie.... są różne sposoby. A jeśli bedziesz wieksza i biust bedzie ci nadal rósł to lepiej idź z tym problemem do Ginekologa (on ci napewno podpowie) A biust rośnie od roku 11 do 20... napewno bedzie dobrze!!a jesli dla ciebie staniki sa nie wygodne to kup sobie TOPIK tylko aby byl wiekszy! Jest bardziej wygodniejszy niz stanik! To papa!!! Smile bedzie DOBRZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Lis, 2005 20:22   

To, ze np. moja mama ma D nie znaczy, ze ja bede miala D. :/
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |