| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odnośnie "gwoli wyjaśnienia"
Autor Wiadomość
Nikav Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 49
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 06:41   Odnośnie "gwoli wyjaśnienia" Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to zgadnijcie kim jest Nikav. Wink Tak, wasz jedyny, niepowtarzalny, boski i ukochany KoT we własnej osobie, który się w sumie jakiś czas temu stęsknił za forum, ale nigdy tak na dobre do niego nie wrócił. Skoro już Tavion przyznała siebie i Ari, i ja powinienem być uczciwy. Nie pamiętam nawet kiedy ten nick został założony, ale na pewno wcześniej niż Stasilena i Crimson, nie mial z nimi nic wspólnego. OK, teraz mam czyste sumienie. Topic można w sumie zamknąć po tym poście. Kinga, jestem szczerze zdziwiony, że nie domyśliłaś się po stylu pisania.

Pozdrawiam Kwiat
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 06:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hahaha. xD'
ale fajna zabawa! ;p

coooz. tak wlasciwie to dobrze, ze tav napisala co i jak. xd' i tak wczesniej, wczeeeeeeesniej mowilysmy juz sobie, ze sie przyznamy. ;] a kiedy, to juz mi tam rybka. i tak rzadko tutaj pisalam. xd' usprawiedliwiac sie nie bede, bo nie mam przed kim i ne czuje takiej potrzeby. xd
co do tav - nie mow, ze to ciebie nie dotyczylo, bo skoro sie na to zgodzilas, to musialo ci to pasowac, chociazby na poczatku. ;] a wlasny rozum masz, chyba, nie?;p no niewazne, nie chcemy chyba rozwiazywac na TYM forum NASZYCH spraw. xd zreszta, nasze sprawy sa juz zakonczone. ;p

pozdrawiam drogich forumowiczow i zycze milego egzystowania na tym zapadlym forum. xddd"""

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 07:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A my, Crimson Lady się znamy? O_O Bo ja sobie nie przypominam. Więc jakim prawem nazywasz mnie TAV? =='
A co do tego dalej - nie, przez ciebie praktycznie rozumu nie miałam. I nie mam zamiaru po raz kolejny wyjaśniać tego osobie, przed którą klęczałam, a która po prostu jest światowej rangi egoistką. Już pisałam - wszystko skończone. Masz czas na wszyystko - poza mną. Więc miło było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 07:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

haha. xD dostaniemy bana! ;*

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 10:23   Re: Odnośnie "gwoli wyjaśnienia" Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikav napisał/a:
No to zgadnijcie kim jest Nikav. Wink Tak, wasz jedyny, niepowtarzalny, boski i ukochany KoT we własnej osobie, który się w sumie jakiś czas temu stęsknił za forum, ale nigdy tak na dobre do niego nie wrócił. Skoro już Tavion przyznała siebie i Ari, i ja powinienem być uczciwy. Nie pamiętam nawet kiedy ten nick został założony, ale na pewno wcześniej niż Stasilena i Crimson, nie mial z nimi nic wspólnego. OK, teraz mam czyste sumienie. Topic można w sumie zamknąć po tym poście. Kinga, jestem szczerze zdziwiony, że nie domyśliłaś się po stylu pisania.

Pozdrawiam Kwiat


Powiem ... ze sczerze mowiac cos mi nie pasowało Razz ... ALe pełna wiary i zaufania bylam przekonana ze to nie moze byc prawda Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 10:23   

hej...wy ale tylko wy robicie z tego furore i jakąś niespodzianke....może was to lekko uświadomi...ale jakos nikt sie ztego nie śmieje...ani nikogo to nie bawi dziwi czy zaskakuje...nawet nie obraża...to po co tyle radości jak to na wiart...i kto tu jest dziećmi...dzieci online ...czy wy?
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 11:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
hej...wy ale tylko wy robicie z tego furore i jakąś niespodzianke....może was to lekko uświadomi...ale jakos nikt sie ztego nie śmieje...ani nikogo to nie bawi dziwi czy zaskakuje...nawet nie obraża...to po co tyle radości jak to na wiart...i kto tu jest dziećmi...dzieci online ...czy wy?


dokladnie. To la grande mistyfikejszyn udalo wam sie w takim stopniu, ze caaaaaaale forum jest pod wrazeniem [dlatego nic nie pisza]. Gratulacje, byliscie swietni/swietne :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 12:59   

Jesu a wiecie co .... to ja jestem Marcia Razz oczywiscie zartuje
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak mowilam jestem woda zywiec smakołyk Razz

Czkejacie dokrece sobie swoj czerwony koreczek bo sie wylewam ze smiechu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 13:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja jestem parapetem koloru brąąąz w bundeswerze koloru zieleeeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 14:22   

łeee no a gim numer 3 dalej aktualne?
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 15:20   

Ja za to Jenifer Lopez biggrinbiggrinbiggrin lol
ale miło Kot ze sie przyznales. Do Ciebie sie nie przyczepie.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 15:22   Re: Odnośnie "gwoli wyjaśnienia"

Nikav napisał/a:
OK, teraz mam czyste sumienie.

Nie rozpisując się wiele... jebłem :]
Stasilena napisał/a:
Masz czas na wszyystko - poza mną.

Aaa, i to wszystko wyjaśnia :]

Ale skoro się już wszyscy przyznają....
Tak naprawdę to ja jestem Rudolf O Czerwonym Nosie (troszku u mnie piździ, to i czerwony jest :]). Choć niektórzy mylą mnie z butelką rumu jamajki z podwórkowego spożywczaka.
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
Tsej napisał/a:
hej...wy ale tylko wy robicie z tego furore i jakąś niespodzianke....może was to lekko uświadomi...ale jakos nikt sie ztego nie śmieje...ani nikogo to nie bawi dziwi czy zaskakuje...nawet nie obraża...to po co tyle radości jak to na wiart...i kto tu jest dziećmi...dzieci online ...czy wy?


dokladnie. To la grande mistyfikejszyn udalo wam sie w takim stopniu, ze caaaaaaale forum jest pod wrazeniem [dlatego nic nie pisza]. Gratulacje, byliscie swietni/swietne :*


Dzięki kotuś ;* W tym udawaniu twardego mana też jesteś świetny! ;*
Kradziejka - chodziłam do 3 jak byla tam podstawówka, znam masę osób z obecnego gimnazjum. To tyle co mam wspolnego z 3.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 15:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzięki kotuś ;* W tym udawaniu twardego mana też jesteś świetny! ;*


1) nie caluj mnie, ani nie nazywaj kotusiem [chyba ze zwracasz sie do kota, wtedy nie cytuj moich postow]
2) nikogo nie udaje, poprostu mnie smieszycie, za to ty interpretuejsz mnie jako twardego mana, zupelnie nie wiem dlaczego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |