| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odnośnie "gwoli wyjaśnienia"
Autor Wiadomość
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mlahahahaha. xD"

_________________
feel the hell.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Nikav Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 49
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu staram się być człowiekiem uczciwym i uczciwością się kieruję, w sumie na tym forum nie okłamałem nikogo, data urodzin bodajże nawet taka sama jest. ;] Ale mimo to jak już Tav przyznała siebie i Ari [co zresztą jest wynikiem impulsu, Tavionko ;*] to mógłbym i ja. No i tyle. ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 16:41   

Nikav napisał/a:
w sumie na tym forum nie okłamałem nikogo

Nie rozpisując się wiele... jebłem po raz drugi.
Nikav napisał/a:
data urodzin bodajże nawet taka sama jest. ;]

Bodajże? A więc poprzednim razem, jak i teraz, nie jest to twoja prawdziwa data urodzin?
Mieszasz się w zeznaniach. W średniowieczu za coś takiego już by cię na spytki wzięli.
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj, Himitsu, wspolczuje ci, ze nie masz nic lepszego do roboty, tylko czepiac sie spraw tak blahych i wrecz nieistotnych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 17:46   

kicp napisał/a:
Oj, Himitsu, wspolczuje ci, ze nie masz nic lepszego do roboty, tylko czepiac sie spraw tak blahych i wrecz nieistotnych


Nie współczuj, to jest jego hobby Razz
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 17:51   

scv napisał/a:
kicp napisał/a:
Oj, Himitsu, wspolczuje ci, ze nie masz nic lepszego do roboty, tylko czepiac sie spraw tak blahych i wrecz nieistotnych


Nie współczuj, to jest jego hobby Razz

Rzekłbym: "nasze".
Ale nawet się nie zastanawiajcie, o co chodzi... bo i tak nie zrozumiecie :]
Aż zacytuję jeden z moich ulubionych cytatów z Matrixa: "Niewiedza jest błogosławieństwem"
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 17:57   

Daruj sobie tę ironię, bo nie mam ochoty tracić czasu na dyskusję z Tobą, jest tutaj o wiele więcej bardziej wartościowych osób do prowadzenia dyskusji, niż Ty.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 18:07   

scv napisał/a:
Daruj sobie tę ironię, bo nie mam ochoty tracić czasu na dyskusję z Tobą, jest tutaj o wiele więcej bardziej wartościowych osób do prowadzenia dyskusji, niż Ty.

Jakież to zadziwiające, że dwóch całkiem różnych ludzi może mieć takie samo zdanie :]
A tak w ogóle, ironii mi nie zabronisz. Nie chcesz ze mną dyskutować, to po prostu nie dyskutuj, tak jak już to zacząłeś przed chwilą.
EOT, right?
Powrót do góry
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 18:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
scv napisał/a:
Daruj sobie tę ironię, bo nie mam ochoty tracić czasu na dyskusję z Tobą, jest tutaj o wiele więcej bardziej wartościowych osób do prowadzenia dyskusji, niż Ty.

Jakież to zadziwiające, że dwóch całkiem różnych ludzi może mieć takie samo zdanie :]
A tak w ogóle, ironii mi nie zabronisz. Nie chcesz ze mną dyskutować, to po prostu nie dyskutuj, tak jak już to zacząłeś przed chwilą.
EOT, right?


Ta tylko że z toba nikt nie chce dyskutować.
Więc SCV i tak zrobił ci przyjemność.
<buahahahah>

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 18:17   

prosze zająć sie dość kretyńskim ale tematem, jeśli chodzi o Himiego kontra MG to jest juz taki temat
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

codi napisał/a:
Himitsu napisał/a:
scv napisał/a:
Daruj sobie tę ironię, bo nie mam ochoty tracić czasu na dyskusję z Tobą, jest tutaj o wiele więcej bardziej wartościowych osób do prowadzenia dyskusji, niż Ty.

Jakież to zadziwiające, że dwóch całkiem różnych ludzi może mieć takie samo zdanie :]
A tak w ogóle, ironii mi nie zabronisz. Nie chcesz ze mną dyskutować, to po prostu nie dyskutuj, tak jak już to zacząłeś przed chwilą.
EOT, right?


Ta tylko że z toba nikt nie chce dyskutować.
Więc SCV i tak zrobił ci przyjemność.
<buahahahah>


I poc o to chamstwo nie rozumiem was = =
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 18:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chamstwo podstawa dobrej zabawy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 19:09   

Rany, a Wy dalej swoje. Nie znudziło się Wam to? :/ Sprawy X vs. MG rozwiązujcie na MG, a nie tutaj.
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 20:33   

HeyaH napisał/a:
Rany, a Wy dalej swoje. Nie znudziło się Wam to? :/ Sprawy X vs. MG rozwiązujcie na MG, a nie tutaj.


Heyah, z przyczyn technicznych jest to niemożliwe.
Powrót do góry
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 19 Wrz, 2005 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HeyaH napisał/a:
Rany, a Wy dalej swoje. Nie znudziło się Wam to? :/ Sprawy X vs. MG rozwiązujcie na MG, a nie tutaj.



Dlaczego dałaś X ?
Zamisat tego X miało powinno pisać DO.
A jeśli jest sprawa między DO a MG to czemu tu nie mozna pisać ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |