| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Prośba o wyjaśnienia
Autor Wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 12 Wrz, 2005 19:29   Prośba o wyjaśnienia

Czy jaśnie wielmożna administratorka, mogłaby z łaski swojej podać uzasadnienie i faktyczny powód najnowszego ustrzeżenia użytkownika Christine fan Question Bo do mnie nie przemawia powód, będący jedynie linkiem. Poza tym, moderatorzy tego działu jakoś nie mieli zastrzeżeń do tej wypowiedzi, więc dziwi mnie tym bardziej fakt zastosowania ostrzeżenia, nawet bez powiadomienia wcześniejszego, o planowaniu takowego.
Przejdź na dół
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 12 Wrz, 2005 19:40   

Tak spogladam na ten temat,i po chwili przemyslen powiem Wam tyle:

Macie ochote,prowadzcie sobie wojne z wladzami,ktore zawsze i wszedzie maja racje,ja nie mam juz sily,poprzednim razem tak naprawde niewiele z tego wyszlo.Wiekszosc userow dala [cenzura] i wrocila na DO(coz,ja tez,kajam sie,to byla zla decyzja),dzieki czemu inne forum,ktore mialo byc swego rodzaju symbolem tego,ze mozna cos osiagnac samemu,podupada.

Dziekuje za uwage,i przepraszam za klopot,jakim jest moja obecnosc na tym "zacnym" forum.Uzerac mi sie juz z Wami kompletnie nie chce i nie bede,rzucajcie sobie grochem o sciane,zapewne dostaniecie niejednego bardzo intensywnego orgazmu intelektualnego.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 12 Wrz, 2005 19:53   

to za przeproszeniem robisz łaskę że tu wróciłeś?...

wreszcie ci sie dostało, moim zdaniem słusznie bo jestem święcie przekonana że tym jednym postem poprostu przegiąłeś, irytujesz niektórych od dłuższego czasu...
pozatym scv nie mów ze CF nie miał upomnień, bo sama go dużo razy upominałam, pisałam PW i na SB, i rzeczywiście
Cytat:
grochem o sciane

a i nie obwiniaj DO za to że MG podupada bo to wasza prywatna sprawa że wracacie czy nie na DO i co robicie

to tyle, koniec moja opinia dyskutować znów o maśle maślanym nie mam ochoty
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 12 Wrz, 2005 19:57   

W zadnym wypadku nie obwiniam DO za ta kleske MG,tylko userow,sam mam w tym swoj udzial,chociaz przynajmniej staram sie dzialac,ale sam gowienko zrobie.
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 12 Wrz, 2005 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja torhce nie rozumiem oburzenia, skoro pan CHF sam sie o to poniekad prosil, upominany wielokrotnie, w tym przeze mnie, checi poprawy nie wykazywal.
Czemu to niby domneimana walka z systemem czy wladza czy jak to tam zwal, ma byc bez ofiar?

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 12 Wrz, 2005 20:39   

nidhogg napisał/a:
Czemu to niby domneimana walka z systemem czy wladza czy jak to tam zwal, ma byc bez ofiar?


to jest do zniesienia,ale to,ze jest z tego gowno a nie skutki,juz nie.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 12 Wrz, 2005 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powiem, ze jestem troche zaskoczona tym ostrzezenie...
moze odniose sie to tego postu za ktore jest ostrzezenie - tam byla dalsza wymiana postow miedzy mna a cf, ktra potem przeniosla na pw - powymienialismy kilka postow i odnioslam wrazenie, ze byla to wzgeldenie owocna wymiana....cf powiedzial, ze rozumie o co chodzi, aj powiedzilam ze w takim razie licze na poprawe....minelo bardzo malo czasu, zeby ocenic czy cf zminil podejscie.....ja go nie 'ukaralam' ostrzezeniem, bo pomyslalam, ze jescze poczekam.....na ostrzenie nie jest nigdy za pozno....

w sumie to poniekad moja wina, ze nie poinformowalam bozeny, ze w miare sie z cf dogadalam - moj blad, ale naprawde nie przypuszczalam, ze bozena zainterweniuje....

nie wiem czy bozena zdecyduje sie zdjac to ostrzezenie...ale ja ostrzeznia nie dalam i dlala bym cf jescze czas...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pon 12 Wrz, 2005 22:44   Re: Prośba o wyjaśnienia Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

scv napisał/a:
Czy jaśnie wielmożna administratorka, mogłaby z łaski swojej podać uzasadnienie i faktyczny powód najnowszego ustrzeżenia użytkownika Christine fan Question Bo do mnie nie przemawia powód, będący jedynie linkiem. Poza tym, moderatorzy tego działu jakoś nie mieli zastrzeżeń do tej wypowiedzi, więc dziwi mnie tym bardziej fakt zastosowania ostrzeżenia, nawet bez powiadomienia wcześniejszego, o planowaniu takowego.

Proszę bardzo.
To był pierwszy post dziewczyny na tym forum. Zwróciła się do Was z problemem i pierwsza odpowiedź (Cf) to: "Nacieraj pochwe smalcem,zaprawde powiadam Ci !!!11one1!!"
To nie pierwszy post, w którym Cf okazuje brak szacunku dla innych Użytkowników. Ma trochę "ciężkie" poczucie humoru (albo jest zwyczajnie złośliwy), ale odpowiedzieć w ten sposób dla osoby szukającej pomocy, to duże przegięcie.

Cf to nie władza, nie system tylko zwyczajne forum, gdzie spotykają się ludzie żeby pogadać, poradzić się, pożartować. Ilu ludzi tyle charakterów, ale jakieś minimum przyzwoitości i szacunku dla innych powinno obowiązywać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 13 Wrz, 2005 06:28   Re: Prośba o wyjaśnienia

Bożena napisał/a:

Proszę bardzo.
To był pierwszy post dziewczyny na tym forum. Zwróciła się do Was z problemem i pierwsza odpowiedź (Cf) to: "Nacieraj pochwe smalcem,zaprawde powiadam Ci !!!11one1!!"
To nie pierwszy post, w którym Cf okazuje brak szacunku dla innych Użytkowników. Ma trochę "ciężkie" poczucie humoru (albo jest zwyczajnie złośliwy), ale odpowiedzieć w ten sposób dla osoby szukającej pomocy, to duże przegięcie.

Cf to nie władza, nie system tylko zwyczajne forum, gdzie spotykają się ludzie żeby pogadać, poradzić się, pożartować. Ilu ludzi tyle charakterów, ale jakieś minimum przyzwoitości i szacunku dla innych powinno obowiązywać.




1. Znam ten post doskonale, od samego początku kiedy tu jestem, mam dosyć dobrą znajomość większości aktualnych tematów.
2. Niejednokrotnie pojawiał się pomysł działu "zdrowie", jak wiadomo nie przeszedł, z racji tego, że lekarza tu nie ma[ten problem był typowo lekarski]. Poza tym, osobiście uważam, że jeśli lekarz coś karze, to należy to wykonywać[szczególnie względem lekarstw]
3. Brakiem szacunku może również być zaserwowanie ostrzeżenia, bez wcześniejszego powiadomienia o takowych planach.
4. Poczucie humoru każdy ma, jakie ma i tego się już nie zmieni, poza tym, takie forum powinno być miejscem wyrażania własnych opinii, ograniczonych jedynie Konstytucją.



Kradziejka zawsze istniał zwyczaj, że ostrzeżenie dawał ten moderator, który wcześniej ostrzegał[wcześniej, znaczy, że max. 5h wcześniej]



I jak już niejednokrotnie wspominałem, b. wielu użytkowników regulaminu nie zaakceptowało, gdyż nie zostali o to poproszeni[więcej się na ten temar rozpisywał nie będę, z racji tego, że jest to już enty raz].
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 13 Wrz, 2005 11:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

scv - pozowole sobie zauwazyc, ze sa jescze kodeksy, ktore znacznie bardziej szczegolowo okreslaja prawa.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 13 Wrz, 2005 14:55   Re: Prośba o wyjaśnienia

scv napisał/a:

3. Brakiem szacunku może również być zaserwowanie ostrzeżenia, bez wcześniejszego powiadomienia o takowych planach.


jeśli każdy mod miałby wcześniej upominać o ostrzezeniu to na forum panowałby luz, było by o wiele gorzej bo co mi tam, dostanę upomnienie a nie ostrzezenie nic mi nie będzie

pozatym powtórzę znów:
CF był wcześniej upominany nie raz
z dwoma ostrzeżeniami da się żyć
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 13 Wrz, 2005 14:58   Re: Prośba o wyjaśnienia

kradziejka napisał/a:

z dwoma ostrzeżeniami da się żyć


Ale modom juz narazic sie nie mozna.Tak sie wymusza posluszenstwo.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 13 Wrz, 2005 15:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a co ma ostrzezenie przed ostrzezeniem do luzu na forum? zauwaz ze to ma ostrzec kogos, i mu uswiadomic ze powinien zmienic zachowanie, a jezeli tego nie przestrzegnie to wtedy ostrzezenie dac mu, wiec jezeli by dalej czul sie bezkarny pewnie predzej czy pozniej by dostal kare za swoje, ale moglo by tez byc tak ze dalo by to do myslenia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 13 Wrz, 2005 15:32   

frigg napisał/a:
scv - pozowole sobie zauwazyc, ze sa jescze kodeksy, ktore znacznie bardziej szczegolowo okreslaja prawa.....



O kodeksach wiem doskonale, ale zauważ, że Konstutucja, daje wolność słowa[owszem, pod pewnymi warunkami, ale jednak, tutaj moim zdaniem nie zostały one złamane]

W tym przypadku kodeks karny by mógł mieć zastosowanie, ale jakoś nie kojarzę paragrafu, który by tutaj można było zastosować.
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 13 Wrz, 2005 15:45   

to na prawde zalezy od użytkownika...mnie nigdy nie postawili ostrzeżenia mimo ż emoja złośliwość jest dużo bardziej dogłębna, dogryzam nie liniowo
mówicie że ile osób tyle charakterów...jeżeli cf woli powiedzieć cos bezczelnego wprost, to znaczy ze taki jest...prostoliniowy, nie owija w bawełne jedynie po to by nad jego wypowiedzią sie zastanowic i nie dostać ostrzeżenia z miejsca bo czarno na białym jest złamanie regulaminu...
sztuka polega teraz na tym by wytłumaczyc to tak na każdym przykładzie...bo ja wychodze bezkarny jak i bardzo wiele innych osób z podobnych powodów, ich wypowiedzi nie rzucają sie w oczy
ale teraz tak: tłumaczenie że każdy ma innych charakter jest bezsensowne choc uzasadnione
tłumaczenie że obraża sie innych - ale inni moga obrażac ciebie ?
tłumaczycie także że przychodza ludzie pogadać to bzdura do kwadratu...bo gdy ktos zaczyna gadać to jest to offtopem
z tym radzeniem sie to tez kompletna dezorientacja...ze wzgledu na powtarzalność tematów o cipskach okresach czy grzybach na innych narądach rodnych oraz na głupote owych(czytaj przychodza zartownisie: tworza temat który już był i tkwi gdzies wśród zapomnianych ale już był i radzi sie bo chce sobie jaj robić..) teraz załużmy iż cf zdemaskował takiego żartownisia (jak np pan masłomaniak) i z miejsca podziekował mu za rozmowe odpowiadając równie bezsensownie jak brzmienie tematu..
załużmy że cf popełnił błąd i taka osoba okazała sie kimś kto zadaje prawdziwe...pytanie...to teraz co zrobić z faktem iż osoba zadająca pytanie nie czyta regulaminu ....inych tematów ...powtarza pytanie rzucane setki razy to jeszcze co poradzić z bezsensownościa takiego pytani? że tak sie nieładnie wyraże "niedobrze sie robi od szczerego odpowiadania po raz tysieczny na to same pytanie"
niektórym puszczją nerwy i pokazują wprost iż zadawanie takich pytań w społeczeństwie nie powinno uchodzic socjalnie bezkarnie...bo ktoś to odważa sie zadawac takie pytania powinien byc "zgnojony" naturalnym biegiem rzeczy, bo inaczej wychowa sie na osobe z intelektem na poziomie tych pytań...a jeżeli ktoś ich zgani...taki dajmy na to cf...ze swoja prostoliniowością to nabiora sceptycyzmu...by dwa razy sie zastanowić zanim sie palnie głupstwo...według mojego skromnego zdania winniście dziekowac cf za jego bycie niezastąpioną niania czuwającą nad dziećmi <<[o które tak bardzo dbacie na tym forum, ba słyszałem nawet że zablokujecie dla nich tematy seksualne(gydby tak sie stało nie byłoby komu zadawac takich pytań...starszych o takie czyny nawet nie śmiem podejrzewać-tylko dzieci sa tego ciekawe-a jak nikt nie zadaje pytań to nikt nie odpowiada-czyli to proste morderstwo działu-polecam brnąć dalej)]>>i ich prawidłowym rozwojem w sztucnzym społeczeństwie jakim jest internet) on urealnia środowisko naturalne, trzyma ekosystem stosunków międzymłodziezowych, jest wręcz niezbędny...a Wy mu za to dajecie popalić, cieszcie sie ze wogule chce sie wypowiadac...polecam zwrócić także uwage na to jak urosł stopień sceptycyzmu od ostatniego pół roku - czy częstotliość idiotycznych tematów wzrosła cyz zmalała?

to tyle kazań, jak nie naprawie tej cholernej komórki to bede pisał więcej...więc sie módlcie o owej prawidłowe działanie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |