| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Tampony i wiek
Autor Wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 21:03   

Jeżeli już dziewczyna decyduje się na aplikację tamponu, to jako takiej blokady psychicznej mieć nie powinna (jednak czasami się zdaża). Ale... ja np. nie mogę założyć tamponu, bo nie potrafię się rozluźnić. Tak jak pisała nasty, chodzi tutaj o mięśnie. Może z Tobą jest podobnie?

/Co do wf-u... ćwiczyłam dzisiaj z podpaską, w obcisłych spodenkach... ale... nie było jej widać. Poprostu - cieniutka i dobrze założona... Ot co. Wink
Przejdź na dół
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Poprostu - cieniutka i dobrze założona... Ot co."
2mm - cieniutka, dobrze założona...Ale trzeba mieć wprawę. Ot co.

A i jeszcze raz tłumaczę o co mi chodzi.
Tampon wchodzi gładko, bez najmniejszego problemu tylko tak jakby aplikator za krótki Smile . I "nie aplikuje tamponu we właściwym miejscu".
Naprawdę dzięki. Wiem, ze trudno jest się ze mną dogadać, i gratuluję anielskiej cierpliwości (czyżbym gadała z aniołami? Laughing ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze i z tamponem mozna meic problemy, ale z podpaska.. jakie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mówię, że mam problem z podpaską ale, że trzeba mieć wprawę, by założyć ją tak, żeby nie było jej widać w obcisłych krótkich spodenkach na w-f.
Ja jakoś uważam, że mnie by się to nie udało nie wiem czemu (kobieca intuicja Rolling Eyes ?).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale co tu trzeba umiec? przyklejasz do majtek.. jedna prosta czynnosc.. no i tyle..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musisz idealnie odkleić ten papierek i z wyczuciem przykleić ;] wyzwanie ;>

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 20 Wrz, 2005 22:33   

Ta, ale patrząc na panny z mojej klasy, które po 2 godzinie wf-u mają podpaskę zwiniętą w kulkę i sterczącą im w połowie pleców... różnie bywa. biggrin
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 21 Wrz, 2005 14:49   

dlatego staram się o zwolnienia z w-f ;p
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 21 Wrz, 2005 15:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to ja tego nie rozumiem.. nie spotkalam sie z czyms takim i nie wiedzialam ze to moze sprawic tak duzy problem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sany Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 3
PostWysłany: Nie 09 Paź, 2005 21:42   Re: Tampony i wiek Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli użyjesz tamponu możesz przebić sobie błonę dziewiczą a jak pujdziesz do ginekologa to powiedzą że nie jesteś dziewicą... jak cheszs to go użyj ale to twoja decyzja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7167049
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Paź, 2005 22:02   

ale jak przebije to bedzie czuc ból..to nie bedzie tak ze przebije [ o ile tak sie stanie,zalezy jak bedzie zakladac tampon] i nic nie poczuje a nagle sie okaze ze przebila..
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 10 Paź, 2005 13:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie kazda dziewczyna odczuwa bol przy pierwszym razie, wiec tak samo moze nie czuc przy wkladaniu tampona, co nie zmienia faktu ze szanse na to sa male
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 10 Paź, 2005 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj bez aplikatora? z aplikatorem czasem jest więcej problemów niż ułatwienia Rolling Eyes Mi się najlepiej zaczynało od OB light flow...A jak chcesz to sobie na poczatku może próbuj samym palcem <lol> Nie no to może śmiesznie brzmi ale pomaga, jak włożysz sam tampon to pół biedy,potem trzeba manewrorwać paluszkiem ^^ I czasem troche minie, zanim go ulokujesz w odpowiednim miejscu.
BTW- I ja też nie czaje z ta podpaską ^^ Przecież wiadomo,że po wfie może się zwijać czy coś ale na pewno nie tak,żeby być w połowie pleców no bez przesady Razz Poza tym co Wam zrobi czy macie wprawę w przyklejaniu podpasek ;p Poza tym ja jak zawsze ćwiczyłam w podpasce to nigdy mi się nic nie odklejało...No ale z prostychprzyczyn nie lubię w nich ćwiczyć-uczucie,że się pływa, tu się przyklei, tu się wrzyna bleee Razz Już teraz 100 razy wolę tampony Smile A już w ogóle nie rozumiem,żeby z powodu podpasek załatwaić sobie zwolnienia z wfu x_X
BTW2- A nawet jak sobie przebijecie ta piękna błonę(chociaż nie wiem jak...) to co Wam sie stanie? Przecież i tak kiedyś trzeba stracić Razz

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 19 Paź, 2005 19:49   Re: Tampony i wiek Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sany napisał/a:
Jeśli użyjesz tamponu możesz przebić sobie błonę dziewiczą a jak pujdziesz do ginekologa to powiedzą że nie jesteś dziewicą... jak cheszs to go użyj ale to twoja decyzja

Za pierwszym razem nie ma możliwości przebicia błony dopiero po dłuższym stosowaniu tamponów możesz ją sobie postrzępić a na koniec przebić. Bo to jest tak jakbyś wkładała i wyciągała i ta błonę tak strzępisz. Byłam u ginekologa z tym tematem i tak mi powiedział Wink i powiedział że jak bada kobietę która używa tamponów to wkłada środkwoy palec a jak nie używa to mały palec.... Brrr.... naprawdę obrzydliwe porównanie ale ma w sobie coś że jednak niektórym ułatwia dojść o wniosku że nasz narządek będzie powoli "wykorzystywany"... tak czy owak ja czasami używam tamponó, ale nie zawsze... Wink Wink

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 19 Paź, 2005 21:46   Re: Tampony i wiek Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

laniade napisał/a:
Byłam u ginekologa z tym tematem i tak mi powiedział Wink i powiedział że jak bada kobietę która używa tamponów to wkłada środkwoy palec a jak nie używa to mały palec....


hmm nie chciala bym pojsc do takiego ginekologa.....bo malym placem to ginekolog moze sobie w uchu podlubac a nie badac...nie wiem co on malym placem by wyczul, bo chyba nie szyjke macicy i pochwe...bo malym placem to on moze zbadac co najwyzej zewnatrzene narzady i przedsionek pochwy...
a poza tym jak bada wielorodki nie uzywajace tamponow? tez malym placem? a pierworodke uzywjaca tamponow? a nie rodzaca ale uprawiajaca sex to jak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |