| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
UFO

wIERZYSZ W KOSMITÓW
TAK
25%
 25%  [ 2 ]
NIE
25%
 25%  [ 2 ]
NIE DOKONCA
50%
 50%  [ 4 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
ecrita Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 04 Cze 2005
Posty: 35
PostWysłany: Wto 23 Sie, 2005 11:37   UFO Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moi rodzice wracali z nad morza.W pewnej wsi za słupskiem patrza a tam pełno ludzi z aparatami.zatrzymalisie iwyszli z auta a tam nagle wielkie symetryczne wypalone na polu koła.Mieszkancy mówili ze o 12 w nocy był straszny hałas.psy szczekały a nie mogli niczego zobaczyc bo było ciemno a tam nie było oswietlenia.Mam jedną fotę.czy wiezycie w ufo???ja nie zupełnie.Czemu jak było tyle osóbw kosmosie,na marsie to czemu nikt nie widział "kosmitów".CZY MOŻE KOSMICI ZOSTALI WYMYŚŁENI PRZEZ LUDZKĄ WYOBRAZNIE???JA PO PROSTU NIE UWIOEZE W COS DOPUKI SAMA NIE ZOBACZE.

_________________
ale nuda w tym internecie Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Wto 23 Sie, 2005 11:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Choleeernie ciezkie pytanie ;p Twoj post mozna rozlozyc doslownie na czesci pierwsze i opisac bardzo obszernie, jednak ja napisze po krotce co i jak:

Cytat:
moi rodzice wracali z nad morza.W pewnej wsi za słupskiem patrza a tam pełno ludzi z aparatami.zatrzymalisie iwyszli z auta a tam nagle wielkie symetryczne wypalone na polu koła.Mieszkancy mówili ze o 12 w nocy był straszny hałas.psy szczekały a nie mogli niczego zobaczyc bo było ciemno a tam nie było oswietlenia.Mam jedną fotę.czy wiezycie w ufo???

Najpierw podaj mi nazwe wsi ;p Nie chce mi sie patrzec na mape ale moze Wylatowo? Tam bardzo czesto zdazaja sie kregi w zbozu. Ale osobiscie uwazam, ze juz od dawna nie sa autentyczne, jakkolwiek sie to rozumie. Ludzie w tym miejscu zrobili na tych kregach taka kase, ze obsrwuja je i podtrzymujac juz wrecz tradycje pojawiaja sie one tam co roku. Pierwsze kregi pojawily sie bodajze w 2000r. i juz nie pamietam na jakiej podstawie ktos stwierdzil ze pojawiac sie beda przed kolejne 3 lata- zawsze latem. I tak tez bylo. Mimo, ze kregi pojawiaja sie dalej mysle, ze to juz stek bzdur majacych na celu sprzedanie sie i uzyskanie jak najwiekszej popularnosci aby przyciagac turystow.

Cytat:
Czemu jak było tyle osóbw kosmosie,na marsie to czemu nikt nie widział "kosmitów".

To czy ludzie byli w kosmosie ostatnimi czasy wzbudza coraz wiecej watpliwosci. Stwierdzic tak mozna na podstawie wielu dowodow, ktore zostaly m. in. z pierwszej wyprawy na ksiezyc. np skad na ksiezycu wiatr ktory poruszyl flaga ameryki ;] (odsylam do zdjecia zalogi)?. A tak swoja droga- czy czlowiek kiedykolwiek stal na marsie :/? Nie wydaje mi sie ;0 Na marsie laduje wiele sond ktore m. in. odkrywaja slady zycia (co prawda jedynie niewielkich organizmow jednokomorkowych, ale to jest niepodwazony fakt, ze na Marsie istnieje zycie). A poza tym- mowisz, ze ludzie tyle razy byli w kosmosie- obcych nie trzeba tam szukac ;p Sa rozne teorie na ten temat: jedne mowia, ze obcy zyja na Ziemi tak samo jak i my, jednak w rownoleglym wymiarze, ktory czasami naklada sie z naszym, co wyjasnia jakies wizje, spotkania czy nawet uprowadzenia. W kosmosie odkryto juz wiele planet poza ukladem slonecznym- kto mowi, ze kosmici musza zyc gdzies blisko nas? Jezeli maja taka technologie, aby przebywac tak niebagatelne odleglosci moga mieszkac doslownie wszedzie (moga rowniez wykorzystywac do komunikacji jakichs zalaman czasowych, czarnych dziur itd). Inni mowia, ze obcy maja swoje bazy pod powierzchnia ziemi, w nieodkrytych glebiach oceanu i glrboka pod powierzchnia lodowcow. Dlatego nie doszukuj sie ich na ksiezycu, Marsie itd ;] Moga byc albo blizej niz Ci sie wydaje, albo dalej, niz mozesz to sobie wyobrazic.


Cytat:
CZY MOŻE KOSMICI ZOSTALI WYMYŚŁENI PRZEZ LUDZKĄ WYOBRAZNIE???JA PO PROSTU NIE UWIOEZE W COS DOPUKI SAMA NIE ZOBACZE.


Ludzki mozg pod wplywem silnych emocji jakimi jest np strach moze wytworzyc sobie takie wizje, ktore z czasem podchwycone przez innych i rozposzechnione niewiadomo skad uloza sie w skomplikowana aczkolwiek logiczna siec. Wiec to takze jest mozliwe. Ta teoria tlumaczy rowniez istnienie Boga. Czlowiek nie moze pogodzic sie ztym, ze jest z tym wszystkim sam wiec jego wyobraznia bierze nad nim gore pomagajac mu ubarwic sobie szara rzeczywistosc. Jednak ja osobiscie sceptycznie podchodze do tej teorii gdyz zbyt wielu (doprawdy, liczby podaje sie w milionach) podaje identyczne fakty, bez zadnych rozbierznosci. Niektorzy twierdza, ze kazdy czlowiek przynajmniej raz w zyciu zostal uprowadzony przez kosmitow (powodem najprawdopodobniej jest spisek rzadu [ameryka oczywiscie ;] z obcymi- kosmici moga testowac na ludziach w zamian, za tajniki ich rozbudowanej i wyprzedzajacej nasza technologi.

No to chyba tyle ;] To co napisalam to naprawde niewiele biggrin na ten temat mozna dyskutowac dniami, godzinami i latami a pomysly Ci sie nie wyczerpia biggrin No ale jak cos jeszcze bedzie nie jasne- to wiesz do kogo sie zglosic ;]

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 23 Sie, 2005 16:06   

Ant0nFucker napisał/a:
To czy ludzie byli w kosmosie ostatnimi czasy wzbudza coraz wiecej watpliwosci. Stwierdzic tak mozna na podstawie wielu dowodow, ktore zostaly m. in. z pierwszej wyprawy na ksiezyc. np skad na ksiezycu wiatr ktory poruszyl flaga ameryki ;] (odsylam do zdjecia zalogi)?

Nie no, w kosmosie byli na pewno Wink Gorzej ze zdobyciem Księżyca. Choć widziałem jakiś czas temu w sieci stronkę (polską), na której pewien gość zamieścił (w celu udowodnienia obecności Amerykan na Księżycu) własnoręcznie robione fotki, na których występowały takie same "błędy" jak na większości zdjęć z Apollo 11.
Ant0nFucker napisał/a:
A tak swoja droga- czy czlowiek kiedykolwiek stal na marsie :/? Nie wydaje mi sie ;0 Na marsie laduje wiele sond ktore m. in. odkrywaja slady zycia (co prawda jedynie niewielkich organizmow jednokomorkowych, ale to jest niepodwazony fakt, ze na Marsie istnieje zycie).

A jednak istnieją teorie, według których na Marsie przed milionami lat żyła jakaś wysoko rozwinięta forma życia (o czym mają świadczyć duże ilości wody i sztuczne twory na powierzchni planety), która z powodu jakiegoś kataklizmu uciekła na Ziemię (gdzie znowu - według innej teorii - przyspieszyli ewolucję człowieka).
Ale chyba najpopularniejszą teorią jest ta, że kosmici pochodzą z Zeta Reticuli.

Zaś czy kosmici istnieją jest dość niepoprawnym pytaniem. Bo gdzieś tam w przestrzeni jakaś inteligentna forma życia na pewno się znajdzie. Gorzej jest z pytaniem, czy odwiedzają oni Ziemię? Cholera jedna wie. Dowodów ZA jest tyle samo co PRZECIW. I wszystkie są bardzo logiczne Wink
Powrót do góry
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Wto 23 Sie, 2005 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z Zety sa szaraki ;p a poza szarakami jest mnostwo innych ciekawych obcych ;] Ale jendak wiekszosci zwyklych ludzi kosmita kojarzy sie wlasnie z zszarakiem wiec pozostanmy przy tym ;p

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 23 Sie, 2005 17:52   

Czy ja wiem, do mnie jakoś inni kosmici niż szaraki nie przemawiają. Jakieś humanoidy rodem z fantazji Adamskiego czy inne dziwactwa... Jakieś to z palca wyssane Wink
No, jeszcze mogłyby oblecieć zwierzopodobne stwory (jaszczury, człowiek-ćma, chupacabra itp.) ale to mi już bardziej podchodzi pod kryptozoologię niż pod ufologię.

EDIT:
Chociaż!!... Pozostają jeszcze przypadki z Hopkinsville i Varginha... Z tym, że kosmici z Varginha do szaraków byli nawet nieco podobni. Ale Hopkinsville... no w sumie też, tylko jakoś nie wyobrażam sobie latających i świecących szaraków ;P
Więcej grzechów nie pamiętam ;P

EDIT2:
Proponuję przenieść temat do działu Horror-SF. Gdyby któryś z modów byłby tak łaskaw...
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 23 Sie, 2005 18:49   

Jak dla mnie, to pieprzycie trzy po trzy.
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 23 Sie, 2005 19:18   Re: UFO

ecrita napisał/a:
moi rodzice wracali z nad morza.W pewnej wsi za słupskiem patrza a tam pełno ludzi z aparatami.zatrzymalisie iwyszli z auta a tam nagle wielkie symetryczne wypalone na polu koła.Mieszkancy mówili ze o 12 w nocy był straszny hałas.psy szczekały a nie mogli niczego zobaczyc bo było ciemno a tam nie było oswietlenia.Mam jedną fotę.czy wiezycie w ufo???ja nie zupełnie.Czemu jak było tyle osóbw kosmosie,na marsie to czemu nikt nie widział "kosmitów".CZY MOŻE KOSMICI ZOSTALI WYMYŚŁENI PRZEZ LUDZKĄ WYOBRAZNIE???JA PO PROSTU NIE UWIOEZE W COS DOPUKI SAMA NIE ZOBACZE.

jak zobaczylem Twoj av, to zrezygnowalem z czytania ;/
ale moge powiedziec, ze napewno bredzisz ;)
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 07:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zeta Reticuli? A co to? Razz
Wielu ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 11:30   

ale byłoby fajnie jakby to ludzie przylecieli na ta planete z dawien dawna..tak powiedzmy 10,5 tys lat pne biggrin
z reszta neandertalczyk to podobno zupełnia nie ma nic wspólnego z ludziem
Powrót do góry
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zeta to jedna z odkrytych planet poza ukladem slonecznym ;p kiedys pisalam o tym artykul na www.ufo.active.pl ale juz nic na ten tameta nie pamietam buahaha ;] No, ale jedna z najwiekszych teori na temat obcych mow, ze z tej planety pochodza obcy odwiedzajacy regularnie nasza planete potocznie zwani sa szarakami ze wzgledu na szare zabarwienie skory ;p (wiesz Ci z wielkimi glowami i czarnymi oczami bez powiek ;p) z tym ze nie powiem Ci dokladnie jaka jest lokalizacja tej planety bo po prostu nie pamietam ;]

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 12:16   

Gdyby nie mieli powiek to by oślepli.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 13:10   

Tsej napisał/a:
ale byłoby fajnie jakby to ludzie przylecieli na ta planete z dawien dawna..tak powiedzmy 10,5 tys lat pne biggrin
z reszta neandertalczyk to podobno zupełnia nie ma nic wspólnego z ludziem

Hah, aż mi się przypomniał pewien komiks (jeśli dobrze pamiętam to był nawet polski, ale mogę się mylić) zainspirowany teoriami Danikena ;P Zapomniałem tytułu, ale było toto o tym, jak to ludzie przylecieli na Ziemię, kiedy mieszkali tu jeszcze neandertale, i przyspieszyli jego ewolucję ;P Bohaterem głównym była jakaś pani kapitan statku or smth...
Zresztą, nawet w Thorgalu był podobny motyw, z tym, że tam ludzie wracali na Ziemię ;P
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm, a prawdziwe są te zdjęcia, które niby przedstawiają kosmitów? :>

lol xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
z reszta neandertalczyk to podobno zupełnia nie ma nic wspólnego z ludziem

eee? Moglbys cos szerzej?

no i jedna dziura w tej calej koncepcji ufo - dlaczego kazdy mozliwy 'spotkany' czy 'widziany' kosmita to istota przypominajaca ziemskie stworzenia, czemu sa oni, tak samo jak my, oparci na weglu, a nie dowolnym innym pierwiastku [ot, na wodorze, krzemie, zelazie, rteci, czymkolwiek] i funkcjonuja dokladnie tak samo jak my? Przeciez tylko na naszej planecie mamy tak wielkie wachania organizmow [i tu polecam film 'deep blue', ktory niedawno wszedl do kin, a przynajmniej powinien], to czemu, do wuja, nie widac tego po przybyszach z gdziestam?

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Sro 24 Sie, 2005 18:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobre pytanie na ktore odpowiem kolejna znana mi teoria- obcy to ludzie w pozniejszym stopniu ewolucji ;]

a i jeszcze jedno do Stasi ;] gdyby to bylo takie latwe, zeby stwierdzic, czy te zdjecia sa autentyczne czy tez nie, mielibysmy niezbity dowod na istnienie zycia pozaziemskiego;p

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |