| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Papierosy.
Autor Wiadomość
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 11 Paź, 2005 19:41   

Mój tata pali. A pierwszego papierosa wzięłam po prostu z ciekawości ... Teraz staram się tego nie robić !!!

Młodzież chowa się od dorosłych, gdy pali, a z czasem to będzie normalność, że osoby niepełnoletnie palą ( ech... oby tak nie było !!! )
Przejdź na dół
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 11 Paź, 2005 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kosta napisał/a:
Młodzież chowa się od dorosłych, gdy pali, a z czasem to będzie normalność, że osoby niepełnoletnie palą ( ech... oby tak nie było !!! )

Ja bym tego nie powiedziała/napisała. Sama chodziłam na przerwach z koleżanką to parku przy szkole. Ona sobie normalnie stała (ja siedziałam na ławeczce) i paliła jedynie rozglądałą się czy nie idzie jakiś nauczyciel, lub ktoś z jej rodziny (mama/tata/ciocia) lub rodziny jej przyjaciółki, ręszta dorosłych jej nie obchodziła. Byłam też na jakimś koncercie i jeden chłopak w wieku 13 lat normalnie z papierosem przy wszystkich chodził.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 11 Paź, 2005 19:55   

Nie zawsze palenie jest dla szpanu.
Np. Kosta wzięła z ciekawosci..Jezeli komus sie spodoba palenie,kontynuuje.
Moze byc i taki przypadek ze ktos wziął z ciekawosci a pety nie sa dla niego,a pali bo wszyscy w otoczeniu to robia biggrin i chce miec wiecej przyjaciol [błędna postawa..obu stron] no i sie mozna uzaleznic..
Jednak teraz wiekszosc 'młodocianych palaczy' robi to dla szpanu i uznania w towarzystwie.
Powrót do góry
Cadaver Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 8
PostWysłany: Wto 11 Paź, 2005 21:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe, znam gośćia który pali rame dziennie i sie nie zaciąga bo za bardzo nie umie. Typowy przykład idiotycznego szpanerstwa. To szczescie, że palenie nie jest już tak trendi jak kiedyś i raczej trzeba sie z tym kryć, niż szpanowac, chyba, że w towarzystwie innych niedowartosciowanych młodocianych palaczy. Ja osobiście musze sie przyznac, że pale w umiarkowanych (2-3 papierosy dziennie) ilościach, gdy jestem zestresowany, albo mam zły dzień, ale zaczełem to robić w takpóxnym wieku, że chyba moge ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1179364
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 12 Paź, 2005 10:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm, palenie ogolnie sux. Nie ma po tym zadnych pozytywnych skutkow, tylko sie trujemy, a na dodatek tracimy kase. Uwierzcie [szpanerzy] - bardziej beda cenic was za wasze wlasne zdanie [np nt. papierosow] niz za przypodobywanie sie im, palac, i starajac sie do nic upodobnic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 12 Paź, 2005 18:19   

a potem okaze sie ze jest fajniejsza paczka ktora jest 'czysta' i nie chcą,by ktos tam palil ;] moze to by odwlekało szpanerów xP
Powrót do góry
sylvia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Cze 2005
Posty: 72
PostWysłany: Sro 12 Paź, 2005 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niestety w mojej szkole coraz więcej osób pali, jestem w 1gim. a już mnostwo osob to robi.. ja nigdy nie wzielam do ust papierosa i nie chce.. choć czasem mam ochotę.. wiele osób mnie namawiało.. ale silna wola robi swoje.. Moja babcia pali już od około 30 lat Smile i śmierdzi od niej tak że bleeeth i ma żóte zeby i paznokcie Confused

_________________
"Lepiej nie mówić nic, niz mówić o niczym."
"Nie wystarczy urodzić się człowiekem, trzeba nim jescze być."
"Wszyscy chcą zmieniać świat, ale nikt nie chce zmienić siebie."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8700737
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 20:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja palilem prawie 6 lat (z przerwami krotkimi ) teraz mam 16 lat i wiem ze to gowno ... w koncu udalo mi sie to rzucic i mam nadzieje ze juz do tego nie wroce heh

a jesli chodzi o pokazywanie sie z faja w miejscach publicznych ... heh to nie jaralem chyba tylko pod swoim blokiem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajki to zenada u dzieciaków ...
Jak widze 13 latke/ka ze szlugiem to smiac mi sie chce ...

" Patrzcie jaki ejstem [cenzura] haa boss ... pale :> "
tak wlasnie to wygląda ...

zabawne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 21:01   

Nie tyle zabawne,co zalosne.
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 21:04   

Maciek napisał/a:
a ja palilem prawie 6 lat (z przerwami krotkimi ) teraz mam 16 lat i wiem ze to gowno ... w koncu udalo mi sie to rzucic i mam nadzieje ze juz do tego nie wroce heh

a jesli chodzi o pokazywanie sie z faja w miejscach publicznych ... heh to nie jaralem chyba tylko pod swoim blokiem Laughing




Jak można nie mieć mózgu aż w takim stopniu Question Tam nawet nie ma fistaszka przecież.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fistaszka to ma ... ee Razz nie powiem gdzie

No coz takie smieszne w zalosnosci


Coz to robi ten nieszcesny brak asertywnosci i chec zaszpanowania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Artoo
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 21:14   

Wziąło mnie za serce, to i napisze konstruktywnego posta od czasu do czasu.
Palenie szlugow po to żeby palić, jest po prostu śmieszne.
Natomiast palenie fajki to juz inna sprawa. Fajka daje pewną przyjemnosc delektowania się samym paleniem Wink
Podobnie jest z paleniem zielonego, które de facto jest swoistego rodzaju przyjemnoscią i daje sporo "frajdy" na imprezach. Ale to tak okazyjnie.
Btw. Jak wracalem tydzien temu z imprezy to zaczepily mnie 4 wycackane tak na oko hmmm 13 latki drac sie przez ulice cos w rodzaju: "elo elo druga strona" po czym proszac o poczestowanie szlugiem.
Wygladalo to komicznie, ale lasssski były hot (!!!) towarek pierwsza klasa ;]
Powrót do góry
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 21:17   

Komicznie to brzmi "Ziomus pozycz 30groszy na fajeczki"
Powrót do góry
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 21:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mozgu to troche mam bo jednak ucze sie w jednym z najlepszych lo w swoim miescie
heh
wiec fajki i alkochol jeszcze zostawily mi nieco miejsca do myslenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |