| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Tragedia
Autor Wiadomość
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Pon 03 Paź, 2005 15:23   Tragedia Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy słyszeliscie, ale w piątek był wypadek maturzystów, w którym zgineło wiele osób. Wilele z nich miało napewno plany na dalsze życie, niestety ich nie zrealizują.[*]

_________________
"Never let the fear of striking out keep from playing the game"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Pon 03 Paź, 2005 16:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ta, slyszalem, pytanie brzmi: co z tego? Nie byli to moi krewni/znajomi, wiec kompletnie mnie to nie interesuje.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 03 Paź, 2005 16:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej przeraża inna rzecz. W piątek był wypadek tych maturzystów. W sobotę w mojej miejscowości para brałą ślub, ale świadkowie za miast kupić kwiaty tu to im zachciało się jechać po nie d Bielska Podlaskiego. W drodze powrotnej mieli wypadek, naszczęście przeżyli, ale mają ciężkie obrażenia ciała. Na ślubie świadkami zostali jacyś goście, którzy byli w kościele, ale co to za ślub, jak wszyscy płakali. Wszyscy też pewnie słyszeli o wypadku Otylii Jędrzejczak. A w niedzielę ok. dwudziestoletni chłopak (z mojego miasta) się powiesił. Codziennie jakieś nieszczęścia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 03 Paź, 2005 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ta, slyszalem, pytanie brzmi: co z tego? Nie byli to moi krewni/znajomi, wiec kompletnie mnie to nie interesuje.

otoz to. Wypadek, jak kazdy inny, ktorych codziennie zdarza sie [zebym nie sklamal] kilkanascie. Mam plakac po kazdym dziecku z Hondurasu, starcem na Kaukazie, potraconym wielbłądzie przez samochod na poludnie od Kairu?

Ona89 napisał/a:
Codziennie jakieś nieszczęścia.

a jak ty sobie wyobrazalas zycie? Ze istnieje tylko szczescie, wszyscy sa niesmiertelni, rozwazni, blad nie istnieje i wszystko jest wieczne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 03 Paź, 2005 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:

Ona89 napisał/a:
Codziennie jakieś nieszczęścia.

a jak ty sobie wyobrazalas zycie? Ze istnieje tylko szczescie, wszyscy sa niesmiertelni, rozwazni, blad nie istnieje i wszystko jest wieczne?

Nie, w ogóle sobie nie wyobrażałam życia, bo niby kiedy? Od razu je dostałam i już nie mogłam sobie go wyobrazić, bo byłam i nadal jestem jego częścią. Każdy dzień niesie z sobą coś nowego i mimo wszystko wolałabym, żeby było to coś dobrego.
No wiesz, jakiś odstęp, chociaż minimalny między zgonami by się przydał, zwłaszcza, że przyrost naturalny jest coraz niższy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Paź, 2005 18:03   

Wczoraj byłam w Białym i przejeżdżałam koło 1 LO, było tam pełno świeczek.
A co do wypadku Otylii. Otylia przeżyła, nic jej nie będzie a wszyscy o niej mówią, jej brat zginął i jakoś nikt się tym nie przejął =/
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Paź, 2005 18:23   

Stokrotka napisał/a:
Wczoraj byłam w Białym i przejeżdżałam koło 1 LO, było tam pełno świeczek.
A co do wypadku Otylii. Otylia przeżyła, nic jej nie będzie a wszyscy o niej mówią, jej brat zginął i jakoś nikt się tym nie przejął =/


mówili, ale słyszałam ze to otylia spowodowała wypadek, niewiem co sie dokładnie stalo nienteresi mnie to ale jeśli to rzeczywiście jej wina, będzie ciekawie

u mnie niema jakoś wypadków, albo z drugiej strony mnie to nie obchodzi, gorzej jak sie coś stanie moim znajomym, chociaż o takich poważniejszych bym słyszała
ostatnio unikam telewizji wiec mozliwe ze coś było a niewiem kit z tym
Powrót do góry
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Wto 04 Paź, 2005 06:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to była wina otyli to już drugi wypade który spowodowała tylko, że pierwszy był nie groźny, dała autografy i było cicho teraz skutki jej szaleńczej jazdy są dużo gorsze
co do maturzystów to przykra sprawa akurat jak jechali do Częstochowy, ale tak to jest m.in. stan polskich autobusów.

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Wto 04 Paź, 2005 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Każdy dzień niesie z sobą coś nowego i mimo wszystko wolałabym, żeby było to coś dobrego.
No wiesz, jakiś odstęp, chociaż minimalny między zgonami by się przydał, zwłaszcza, że przyrost naturalny jest coraz niższy.

a kto nie? Hm, wydaje mi sie ze dywagacje na temat spraw, na ktore nie mamy poki co wplywu, sa, eeee, bezproduktywne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Wto 04 Paź, 2005 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No wiesz, jakiś odstęp, chociaż minimalny między zgonami by się przydał

przeciez ejst - statystycznie jeden czlowiek ginie co 30 sekund

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 04 Paź, 2005 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eh przychodzi na mysl twierdzenie Stalina, że śmierć jednego człowieka to tragedia, dwu ludzi - dramat, a potem zaczyna się statystyka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Wto 04 Paź, 2005 19:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
przeciez ejst - statystycznie jeden czlowiek ginie co 30 sekund

a ja gdzies wyczytalem ze co 6 sekund.
Cytat:
Eh przychodzi na mysl twierdzenie Stalina, że śmierć jednego człowieka to tragedia, dwu ludzi - dramat, a potem zaczyna się statystyka.

bo mial racje. Dla mnie tragedia nie jest smierc osoby mi nieznanej/niebliskiej, juz taki ze mnie zimny dran.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 04 Paź, 2005 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
Cytat:
przeciez ejst - statystycznie jeden czlowiek ginie co 30 sekund

a ja gdzies wyczytalem ze co 6 sekund.

Co sześć sekund ginie zwierzę w wyniku testów na zwierzętach, może z tym ci się pomyliło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 04 Paź, 2005 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy to ważne?
dzisiaj mielismy minute ciszy... no zresztą jak wszyscy..

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sro 05 Paź, 2005 09:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nic nie miałem pewine dlatego, że mam zajęcia w soboty i niedziele

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |