| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
DZIENNIKARZ PROSI O POMOC
Autor Wiadomość
mrotchny Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 2
PostWysłany: Pią 20 Lut, 2009 12:08   DZIENNIKARZ PROSI O POMOC Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam Was wszystkich serdecznie!
jak w tytule,zwracam się do Was z prośba o pomoc...
nazywam się marcin i jestem dziennikarzem jednej z ogólnopolskich stacji tv.
przygotowuję właśnie materiał odnośnie konfliktów rodzinnych. Interesują mnie sytuacje , gdzie rodzice kłócą sie w kwestii wychowania swego dziecka. tu otwiera się szerokie spektrum zachowań- obwiniają się wzajemnie za złe oceny, pierwsze miłości, zbytnią surowość wobec swej pociechy bądź też zbytnia pobłażliwośc. Czasami jeden rodzic zarzuca drugiemu brak zainteresowania sprawami dziecka, brak czasu, zbytnie rozpieszczanie. Czasami rodzice nie rozumieja o co tak naprawdę chodzi i całym złem tego świata obarczają swojego syna lub córkę. Nie chcę jednak strzelać na chybił trafił i wypisywac tu elaboraty- interesują mnie prawdziwe historie prawdziwych ludzi,- Wasze historie. dlatego czy jesteś rodzicem, czy u swych rodziców widzisz spór-chciałbym z Wami porozmawiać, dotrzeć do sedna. Spokojnie , nie gryzę , a wszystko o co proszę to niezobowiązująca do niczego rozmowa telefoniczna (najchętniej- forma pisana ma swoje ograniczenia- takie choćby jak na przykład czas...).
piszcie proszę, to mój prywany mail : mrotchny@o2.pl, gg 908574. przy pierwszym kontakcie podam wszelkie szczegóły, odpowiem na wszelkie pytania.
nie kryje że bardzo mi na Was zależy, czekam zatem niecierpliwie, z góry dziękując Wszystkim którzy zdecyduja się nawiązać ze mną kontakt. Wszystko jest oczywiście poufne.

pozdrawiam
marcin mroczek
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 20 Lut, 2009 15:41   Re: DZIENNIKARZ PROSI O POMOC Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mrotchny napisał/a:
Witam Was wszystkich serdecznie!
jak w tytule,zwracam się do Was z prośba o pomoc...
nazywam się marcin i jestem dziennikarzem jednej z ogólnopolskich stacji tv.
przygotowuję właśnie materiał odnośnie konfliktów rodzinnych. Interesują mnie sytuacje , gdzie rodzice kłócą sie w kwestii wychowania swego dziecka. tu otwiera się szerokie spektrum zachowań- obwiniają się wzajemnie za złe oceny, pierwsze miłości, zbytnią surowość wobec swej pociechy bądź też zbytnia pobłażliwośc. Czasami jeden rodzic zarzuca drugiemu brak zainteresowania sprawami dziecka, brak czasu, zbytnie rozpieszczanie. Czasami rodzice nie rozumieja o co tak naprawdę chodzi i całym złem tego świata obarczają swojego syna lub córkę. Nie chcę jednak strzelać na chybił trafił i wypisywac tu elaboraty- interesują mnie prawdziwe historie prawdziwych ludzi,- Wasze historie. dlatego czy jesteś rodzicem, czy u swych rodziców widzisz spór-chciałbym z Wami porozmawiać, dotrzeć do sedna. Spokojnie , nie gryzę , a wszystko o co proszę to niezobowiązująca do niczego rozmowa telefoniczna (najchętniej- forma pisana ma swoje ograniczenia- takie choćby jak na przykład czas...).
piszcie proszę, to mój prywany mail : mrotchny@o2.pl, gg 908574. przy pierwszym kontakcie podam wszelkie szczegóły, odpowiem na wszelkie pytania.
nie kryje że bardzo mi na Was zależy, czekam zatem niecierpliwie, z góry dziękując Wszystkim którzy zdecyduja się nawiązać ze mną kontakt. Wszystko jest oczywiście poufne.

pozdrawiam
marcin mroczek



jeśli jesteś prawdziwym aktorem to wklej twoj podpis na kartce a potem zrob zdjecie i wklej tu Są też podofile którzy podawają za kogoś ;/
Nie wierze żeyb aktor podawał swoje gg;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 20 Lut, 2009 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale to nie jest aktor, tylko dziennikarz : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mrotchny Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 2
PostWysłany: Pią 20 Lut, 2009 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...w którym miejscu widzisz żebym pisał że jestem aktorem... wiesz takich Kowalskich jest w Polsce jakieś 250 000...


Ostatnio zmieniony przez mrotchny dnia Pią 20 Lut, 2009 17:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Izzie Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 52
PostWysłany: Pią 20 Lut, 2009 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wieecej ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11869459
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 21 Lut, 2009 09:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Ale to nie jest aktor, tylko dziennikarz : )


Na końcu pisze Marcin Mroczek (on też jest aktorem zarówno jak dzienikarzem Confused )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 21 Lut, 2009 12:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie jednemu psu burek na imie ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |