| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jest oziębły . .
Autor Wiadomość
An!oł3k Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 27 Wrz 2005
Posty: 74
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 19:49   Jest oziębły . . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie . . . Mój ojciec zachowuje się w stosunku do mnie tak jakby chciał powiedzieć, że go nie obchodzi co ja mówię, myśle , itd. Jak rozmawiam z obojgiem rodziców to ojciec nawet na mnie nie patrzy . . . Nie rozumiem go!! On zachowuje się tak jakby nie chciał mnie znać, tak jabym była mu niepotrzebna . . . Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cadaver Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 8
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak bez powodu ? Nie, niemożliwe.
Nusiałaś mu dac jakiś powód do takiego zachowania, może konkretnym wystepkiem, może ogólnie postawą i stosunkiem do życia. Pogadaj z nim o tym, spytaj po prostu o co mu chodzi...

_________________
gg tylko jesli chcesz porozmawiać na jakiś rzeczowy temat ...

"Umm, no offence, eh, but, you are a robot, aren't you ?" - nie pamietam z jakiego filmu, ale zawsze mnie zabija.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1179364
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak sie poslucha takiej nastolatki to sie zyc odechciewa bo kogo obchodzi kto sie w kim kocha a kto z kim sie pokolocil ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał/a:
jak sie poslucha takiej nastolatki to sie zyc odechciewa bo kogo obchodzi kto sie w kim kocha a kto z kim sie pokolocil ?

To może lepiej niech nikt nic nie pisze na forum, bo kogo to obchodzi? Confused Jak ci się nie podoba ten temat to jest opcja "ignoruj"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
An!oł3k Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 27 Wrz 2005
Posty: 74
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 20:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze z rodzicami to ja o takich rzeczach nie rozmawiam Maciek!!
Ja nic nie zrobiłam ostatnio złego, w ogóle osatnio jestem bardzo spokojna. z ojcem zawsze miałam złe kontakty, ale nie aż tak. Boję się z nim gadać o tym , bo jest bardzo wybuchowy i nie wiadomo co mogłoby mu odstrzelić do łba, zrobił by awanture a tego nie chce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina(KINA) Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Paź 2005
Posty: 31
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znam osoby, które maja właśnie takich ojców. Nie mają żadnych powodów do oziębłego zachowania w stosunku do swoich dzieci. Niestety.
Mimo to radzę porozmawiać z tatą. Czemu w ten sposób się zachowuje. Oczywiście wszystko na spokojnie, bez nerwów. Powiedz jak się czujesz w jego obecności, co czujesz i że Cię to może ranić i chciała byś to w jakiś sposób zmienić.
Rozmowa między członkami domu jest baardzo potrzebną czynnością. Love

[ Dodano: Czw 13 Paź, 2005 20:03 ]
albo się czegoś dowiesz przez rozmowe(może nawet "wybuchową") albo będziesz musiała zaakceptowac jego zachowanie. Bo toczenie wojny i robienie sobie na złość nie ma sensu.
I zostaniesz "szarą myszką" zamknięta w swoim pokoju...:/

_________________
Karolina
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2977912
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z moim tez nieraz tak jest. Mówie do Niego na powaznie, chce pogadać o powaznych sprawach a On sobie zartuje...zeby to jeszcze było zabawne... ; ) Czasem uda sie z Nim porozmawiac 'normalnie' ale to juz roznie bywa...
Powiedz tacie ze nie chcesz zeby Cie tak traktował i zeby wysłuchał Cie jak chcesz z Nim porozmawiać...Bo gdy Cię ignoruje to robi Ci sie przykro.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 21:50   

moze nieumie nawiązać z tobą odpowiedniego kontaktu?
nie wie jakie są teraźniejsze nastolatki jak zacząć rozmowe itd
przygląda sie tobie, bo chce zobaczyć jak sie zmieniasz itd
ja mam tak z moim ojcem totalnie nieumie ze mną gadać ale sie tym nieprzejmuje,
moze ty powinnaś wyjść z inicjatywą? zacząć rozmowę raz czy dwa zaproponować np wspólny spacer, jak dalej niebedzie chciał albo bedzie taki oschły to powazniejszy problem i znów sie namyśle
Powrót do góry
pola Płeć:Kobieta

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 19 Lis 2005
Posty: 29
PostWysłany: Pon 21 Lis, 2005 08:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może sprubój poprawić z nim stosunki np. zacznij z nim częszciej rozmawiać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
828093
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lis, 2005 17:47   

Patrz na daty?

Jednak 99% nowych to skonczeni idioci.
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lis, 2005 19:26   

pola nie odkopuj starych tematów =.=
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |