| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Co oznaczają kolorowe, gumowe bransoletki??
Autor Wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Nie 16 Paź, 2005 21:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ona89 napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Cytat:

Nie o to pytała autorka tematu. Jeśli chcesz napisać, co myślisz o bransoletkach to załóż oddzielny temat.
Nie ucz ojca dzieci robić - topici dotyczące dennych trendów należy bezzwłocznie tempić ;p

Dla ciebie są denne, dla innych ważne Rolling Eyes "Nie ucz ojca dzieci robić"- co do czego...?
No dobra... to znaczy, że jak ktoś będzie schodził ze swastyką albo [CO GORSZA] znakiem ANARCHII [Boże broń] po ulicach to mam go szanować i mówić, że to musi być dla niego ważne etc...? Swoją drogą nie szanuję głupoty i bardziej by się przysłużyło do sprawy walki załóżmy z czymśtam rzeczywiście coś działając a nie szpanując tylko w sposób takowy, iż nosi się jakąś durną bransoletkę :/ Get a JOB emo kids :/

Co do 'nie ucz ojca dzieci robić' - to zwyczajnie chciałem przez to powiedzieć, żebyś nie uczyła ojca dzieci robić, bo przecież ojciec wie jak robić dzieci Razz

_________________
www.normsart.glt.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 16 Paź, 2005 22:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Papierowa Tęcza napisał/a:
No dobra... to znaczy, że jak ktoś będzie schodził ze swastyką albo [CO GORSZA] znakiem ANARCHII [Boże broń] po ulicach to mam go szanować i mówić, że to musi być dla niego ważne etc...? Swoją drogą nie szanuję głupoty i bardziej by się przysłużyło do sprawy walki załóżmy z czymśtam rzeczywiście coś działając a nie szpanując tylko w sposób takowy, iż nosi się jakąś durną bransoletkę :/ Get a JOB emo kids :/

odnosnie swastyki - jako symbol pewnej wladzy, rzadow czy wreszcie okreslonych pogladow, jest uznana jako symbol 'zbrodniczy'..nie dam sobie reki uciac, czy upublicznianie tego symbolu jest jakos usankcjonowane prawanie, natomiast poglady, ktrych znakiem jest swastyka - sa.....natomiast co do znaczku anrachii takich ogolnospolecznych czy ogolnonarodowych zastrzen nie ma....moga byc tylko osobiste, a te jak wiemy w ogolnym ujeciu mozna o kant [cenzura] potluc Smile
przyklady sa o tyle nie trafne - ze obydwa odnosza sie do znaczkow okreslajacych poglady polityczno-spoleczne a te bransoleteczki odnosza sie raczej do czynow humanitarno-spolecznyc (przynajmniej w teorii)
toeria sama w sobie zla nie jest o ile jest faktycznie wprowadzona w zycie - np kupowanie oryginalnych bransoletek (bo w ten sposob dokladasz te kilka zeta do np profilaktyki raka), ale niestety jest tak, ze bardzo wiele rzeczy majacych szczytny cel gdzies po drodze go gubi, stajac sie kolejnym super hitem na rynku mody itd....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 16 Paź, 2005 23:37   

Papierowa Tęcza napisał/a:
To kolejna żałosna moda... mnie już szlag trafia na widok wszelkich przejawów kiczów, jak mówi piosenka:
"Podnieśmy się!
By zniszczyć tych
Dla których kraj...
Nie znaczy nic!
Nie wolno nam!!
Zapomnieć, że
Dobro ojczyzny...
To najważniejsza rzecz!"




Honor i Konkwista wymiatają.

"A gdzie jest wolność ta!? O którą walczy każdy z nas..."
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 17 Paź, 2005 09:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
To kolejna żałosna moda... mnie już szlag trafia na widok wszelkich przejawów kiczów, jak mówi piosenka:
"Podnieśmy się!
By zniszczyć tych
Dla których kraj...
Nie znaczy nic!
Nie wolno nam!!
Zapomnieć, że
Dobro ojczyzny...
To najważniejsza rzecz!"




Honor i Konkwista wymiatają.

"A gdzie jest wolność ta!? O którą walczy każdy z nas..."

ano Honor miażdży ;D
"Białej młodzieży
Sztandar zwycięstwa
Białą rozpocznie pieśń"


Cytat:
ze bardzo wiele rzeczy majacych szczytny cel gdzies po drodze go gubi, stajac sie kolejnym super hitem na rynku mody itd....
Dlatego mówię: należy z tym skończyć ;p tak samo było z tym [pedo]filo-funem - marna moda, która nic nowego nie wnosiła - jeżeli nie przestaniemy w naszym kraju pozwalać na taki kicz, a ważne rzeczy nadal będą
odkładane na bok, to nigdy NIE PODNIESIEMY SIĘ [jak mówi piosenka kilka postów wcześniej]

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 17 Paź, 2005 15:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Papierowa Tęcza napisał/a:
Ona89 napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Cytat:

Nie o to pytała autorka tematu. Jeśli chcesz napisać, co myślisz o bransoletkach to załóż oddzielny temat.
Nie ucz ojca dzieci robić - topici dotyczące dennych trendów należy bezzwłocznie tempić ;p

Dla ciebie są denne, dla innych ważne Rolling Eyes "Nie ucz ojca dzieci robić"- co do czego...?
No dobra... to znaczy, że jak ktoś będzie schodził ze swastyką albo [CO GORSZA] znakiem ANARCHII [Boże broń] po ulicach to mam go szanować i mówić, że to musi być dla niego ważne etc...? Swoją drogą nie szanuję głupoty i bardziej by się przysłużyło do sprawy walki załóżmy z czymśtam rzeczywiście coś działając a nie szpanując tylko w sposób takowy, iż nosi się jakąś durną bransoletkę :/ Get a JOB emo kids :/

Co do 'nie ucz ojca dzieci robić' - to zwyczajnie chciałem przez to powiedzieć, żebyś nie uczyła ojca dzieci robić, bo przecież ojciec wie jak robić dzieci Razz

1. W żadnym poście nie napisałam, że popieram czy szanuję kogoś kto nosi te baransoloteki, pisząc "ważne" miałam na myśli, że dla niektórych odpowiedzi na pytanie, które zadała autorka są ważne (choćby nawet dla samej autorki).
2. Jeśli ktoś będzie chodził ze znakiem Anarchii to nie wiem czy go będę szanować, ale jeśli ktoś zada na forum pytanie na temat takich znaków to nie będę się go czepać, a jeśli będę znała odpowiedź na pytanie to odpowiem.
3. Ten temat nie był o tym, co kto myśli o noszeniu bransoletek. W temacie jest zawarte pytanie "Co oznaczają kolory bransoletek". Jeśli chcesz wyrażać swoją opinię, sprzeciw czy jeszcze coś innego na temat bransoletek to załóż oddzielny temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Artoo
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 19 Paź, 2005 07:35   

Papierowa teczo nawet nie wiesz jak bardzo mnie bawisz w tej chwili. Piszesz ze swastyka=brak szacunku dla osoby, [cenzura] jej etc, a tak bardzo uwielbiasz zespol Honor (straszne ścierwo imho), ktorego wokalista ma strasznie poronione poglądy neonazistowskie i antysemickie za które został aresztowany, na dodatek spiewać nie umie i sepleni.
Litooosci, jestes ogromnym ignorantem za to strasznie zabawnym.
Gratz!

Powracając do tematu do [cenzura] wam do tego czy ludzie noszą gumowe opaski na ręce nodze czy kvtasie.
Znow dobrym przykladem jest PT - po co masz długie włosy, ubierasz się na czarno i bawisz sie w samuraja siejąc strach i skurcze przepony? Opaski mają jakis tam cel charytatywny więc dlaczego aż tak wam to przeszkadza? Bo nie są czarne i pokazujące "Ale je jestem andergrand, ubieram blak i [cenzura] KK"

Znow sie strasznie ubawiłem.
Popatrzcie na siebie

Cytat:
Nie ucz ojca dzieci robić

Jakos zupełnie mi to stwierdzenie tutaj nei pasuje.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 19 Paź, 2005 11:32   

te bransoletki to debilizm, dla mnie. moze i cel sluszny, ale robi sie z tego chora moda i 90% ludzi noszacych je nie wie po co je kupilo (a raczej po co kupic powinno).
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 19 Paź, 2005 14:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bransoletki z reportera np na pewno z akcjami charytatywnymi nic wspolnego nie maja, a dzieci to kupuja, i watpie ze panienki kupuja je po to zeby pieniadze na to szlo, jak by im tak zalozalo to by tez mogly w inny sposob pomoc, a nie kupujac 15 bransoletek, ktorymi szpanuja..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 18:12   

dzisiaj w reklamie w TV, widzialam ze do lalek barbie [my scene bodajze] dolaczaja taka oczojenie rozowa z napisem HOLLYWOOD :}
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 19:18   

A widziałaś roooshowe z napisem LOVE ? Razz
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 19:24   

w szkole, na nagarstkach niektorych dziewczyn i chlopcow [!!!] bylo cos rozowego, lecz sie nie przygladalam:) brzmi ciekawie, musze sobie taka kupic;>
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 19:27   

Zauważam że już wiele osób to ma, na nieszczęście tanie podróby albo jakieś tam z gazet;/
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a moja siostra ma rozowa z napisem "kiss me" i z buziaczkami <lol>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 19:51   

OMG

Dalej nosi te rozowe trampki?Mowilem,zebys utopila ja w klozecie Very Happy
Powrót do góry
djjonder Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 3
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 21:56   wazne Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli byście ogladali tv to zauważylibyście że wielkie "szychy" (głównie artyści) noszą takie gumowe branzoletki. i ja popieram żółte (sam taka mam). Moja mama była chora na raka więc nosze żółtą obrączkę nie dla trendy tylko dla siebie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |