| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Lech Kaczynski prezydentem
Autor Wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja byłem ZA KACZYŃSKIM, dlaczego? żeby nie wygrał kolejny człowiek pokroju Kwaśniewskiego - TUSK == Poza tym o wiele bardziej odpowiada mi plan PiSu i Kaczora niż PO - a co najważniejsze? na pewno będzie bezpieczniej - bo państwo Kaczora to państwo prawa. Natomiast Tusk - założyciel UW [O ZGROZO ==], człowiek wyższych sfer - obrońca starych układów. Jestem bardzo zadowolony z wyników, tak samo jak moi rodzice i spora część moich znajomych ; ) [Chociaż ja tam najchętniej widziałbym na fotelu prezydenta R.Giertycha ;D... szkoda, że nie startował Sad - za młody Sad]

[ Dodano: Pon 24 Paź, 2005 19:20 ]
ajeczka11 napisał/a:
Niestety na Kaczyńskiego głosowali ludzie ze wsi i ci mniej wykształceni...Ludzie starzy też na niego głosowali bo im coś z emeryturami naobiecywał!! Ciekawa jestem czy sięsprawdzi...ja ogólnie na tuska głosowałbym:)
Mniej wykształceni? Moi rodzice mają wysokie wykształcenie, tak jak rodzice moich qmpli, którzy również głosowali na niego. Dlaczego narodowcy muszą być mniej wykształceni? :/

[ Dodano: Pon 24 Paź, 2005 19:21 ]
nasty_girl napisał/a:
Yan napisał/a:

http://img485.imageshack.us/img485/9119/zastanwciesinakogogosowawiitur.jpg


czy to przypadkiem nie jakis fotomontarz?
NIEEE WCAAALE ;P i do tego kiepski..

_________________
www.normsart.glt.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taaa i glosowala by cala mlodziez wszechpolska, a potem polska by zondzila grupa ledwo pelnoletnich idiotow bez wyksztalcenia ktorzy jedyne co potrafia to pic.. bravo :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to dobrze jest, prawde mowiac wolałam zeby byl kaczynski
Moze po to zeby zobaczyc jak beda wspolpracowac i ze juz nie bedzie wymowek ze prezydentr sie nie zgadza na cos tam sejm cos tam bla bla Razz
Ot teraz maja droge otwarta sa bracmi wiec nie bada sobie raczej utrudniac Razz

nie wiem czy tkos rozumie o co mi chodzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe wiesz w rodzinie tez sie moga rozne rzeczy dziac ;p nigdy nie wiadomo kiedy panowie kaczynscy beda mieli siebie dosyc,i wyjdzie ze z braci w jednej parti zrobi sie dwoch wrogow ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
taaa i glosowala by cala mlodziez wszechpolska, a potem polska by zondzila grupa ledwo pelnoletnich idiotow bez wyksztalcenia ktorzy jedyne co potrafia to pic.. bravo :d
znasz jakiegoś MWka osobiście? Ja znam wielu - to naprawde bardzo inteligentni młodzi ludzie - co prawda jest też wielu kretynów ganiających z kamieniami. Ale ja jestem osobiście wesoły, że homosów ganiają. Tak powinno być! Nalezy ten świat przywrócić do normalności. Znaczy może nie koniecznie powinni ich DO SŁOWNIE GONIĆ XD ale leczyć na pewno.

[ Dodano: Pon 24 Paź, 2005 19:38 ]
nasty_girl napisał/a:
hehe wiesz w rodzinie tez sie moga rozne rzeczy dziac ;p nigdy nie wiadomo kiedy panowie kaczynscy beda mieli siebie dosyc,i wyjdzie ze z braci w jednej parti zrobi sie dwoch wrogow ;p
jakoś już od dawna razem rządzą PiSem i jeszcze takich akcji nie było ;p

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nom ale kieruje mna ciekawosc co sa w stanie razem zrobic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma co gadać - trza się cieszyć, gdyż Kaczory:
a)Prezentują wartości narodowo-katolickie
b)Zapewnią bezpieczeństwo w państwie - zaostrzą prawo i dofinansują policje
c)Rozwiążą stare układy - które reprezentował Tusk
d)Pochamują ruchy feministyczne i [te gorsze] ANARCHISTYCZNE - tak samo jak homoseksualistów
e)NARESZCIE zniosą tą durną zasadę o nie płaceniu podatków przez Hipermarkety i wprowadzą zasadę o ochronie rynku
f)Przestaną "lizać du*y" państwom zachodu - jasno wyjaśnią, że Polski Honor to najważniejsza rzecz.

I długo jeszcze tak wymieniać ;p

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bo dazyli wspolnie do celu, gdy ten cel juz osiagneli nie wiadomo czy nie beda dazyc tak aby brata sie pozbyc ;p <lol> a co do mlodziezy wszechpolskiej.. nie znam, ale samo powiazanie z lpr mnie jakos odstrasza od nich, pozatym widzialam ostatnio interwencje, i jacy "pozadni" sa, a to gdzie byla impreza, swiadczy o parti, giertychu i calej tej reszcie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artoo
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:47   

Państwo skrajnie nacjonalistyczne i nietolerancyjne sux
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
bo dazyli wspolnie do celu, gdy ten cel juz osiagneli nie wiadomo czy nie beda dazyc tak aby brata sie pozbyc ;p <lol> a co do mlodziezy wszechpolskiej.. nie znam, ale samo powiazanie z lpr mnie jakos odstrasza od nich, pozatym widzialam ostatnio interwencje, i jacy "pozadni" sa, a to gdzie byla impreza, swiadczy o parti, giertychu i calej tej reszcie..
Rodzina Giertychów to tradycyjny ród Polskich polityków o upodobaniach narodowościowych - pra dziadek R.Giertycha był współpracownikiem samego Romana Dmowskiego. Reprezentuja szlachetną ideę narodową, którą wg. mnie powinno się szerzyć w jak największym stopniu. Żeby znowu Bóg, Honor i Ojczyzna był najważniejszą sprawą. Cóż... owszem mają oni w swoich poglądach nieco antysemityzmu - ale w takim stopniu, w jakim praktykuje go LPR jest moim zdaniem dobrą rzeczą. Nie zapominajmy, że żydzi nie są wcale tacy ŚWIĘCI i mają DUŻO swoich win.

[ Dodano: Pon 24 Paź, 2005 19:55 ]
Artoo napisał/a:
Państwo skrajnie nacjonalistyczne i nietolerancyjne sux
skrajnie nacjonalistyczne - owszem. Ale państwo, w którym zachowana jest świadomość narodowa i wartości narodowe są rzeczą bardzo ważną - jest gut ;p. Nietolerancja - w kwestii rasowej - owszem, ale jeżeli chodzi o tolerancje wobec homo. - KATEGORYCZNIE NIE! Nie możemy pozwolić na takie zepsucie jakie panuje w Holandii...

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 20:10   

stotka napisał/a:
ajeczka11 napisał/a:
Niestety na Kaczyńskiego głosowali ludzie ze wsi i ci mniej wykształceni...Ludzie starzy też na niego głosowali bo im coś z emeryturami naobiecywał!! Ciekawa jestem czy sięsprawdzi...ja ogólnie na tuska głosowałbym:)

Dobilo mnie to - skad wiesz?

Wyborcy z wykształceniem podstawowym: Kaczyński 72%, Tusk 28%
Zawodowym: Kaczyński 67%, Tusk 33%
Średnim: Kaczyński 54%, Tusk 46%
Wyższym Kaczyński 39%, Tusk 61%
-----
a)Prezentują wartości narodowo-katolickie - :( a sld chcialo wycofania religii ze szkol...
b)Zapewnią bezpieczeństwo w państwie - zaostrzą prawo i dofinansują policje - to drugie z czego? :) z reszta, sa wazniejsze sprawy niz dofinansowanie pilicji. z pierwsza czescia sie zgadzam.
c)Rozwiążą stare układy - które reprezentował Tusk - powstana nowe, gorsze :(
d)Pochamują ruchy feministyczne i [te gorsze] ANARCHISTYCZNE - tak samo jak homoseksualistów - po czesci sie zgodze, ale po czesci sie obawiam zmniejszenia praw.
e)NARESZCIE zniosą tą durną zasadę o nie płaceniu podatków przez Hipermarkety i wprowadzą zasadę o ochronie rynku
f)Przestaną "lizać du*y" państwom zachodu - jasno wyjaśnią, że Polski Honor to najważniejsza rzecz. - totalnie slaby pomysl. Bo nie dosc, ze to takie smieszne stworzonko, ktore nie wywalczy ani grosza, to jeszcze nam wrogow narobi :\.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Papierowa Tęcza napisał/a:
Nie zapominajmy, że żydzi nie są wcale tacy ŚWIĘCI i mają DUŻO swoich win.

brzmi strasznie tendencyjnie....moze przybliz na czym te winy polegaja....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 20:13   

Tsej napisał/a:
może i podatki większe ale odrobine ale nie będzie łapówek, i nie będa miec zafajdani zasrańcy przewagi nad uczciwymi



Co do łapówek, nobla temu, kto zmieni społeczeństo, że ich nie będzie dawało. Tutaj problem jest po stronie tych, którzy dają, Ci którzy biorą, to jest wina ich słabej silnej woli. A co do uczciwych, nie ma ani jednej 100% uczciwej partii, więc się nie zgodzę.


Anton, wyjątkowo się muszę zgodzić.
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

frigg napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Nie zapominajmy, że żydzi nie są wcale tacy ŚWIĘCI i mają DUŻO swoich win.

brzmi strasznie tendencyjnie....moze przybliz na czym te winy polegaja....
Nie mówię tutaj o ortodoksyjnych żydach, ani o mieszkańcach Izraela, lecz o polskich żydach, którzy jedynie z pochodzenia jeszcze są żydami [i z cech charakteru] - mam na myśli zjawisko żydo-komuny - obozu, który rządził przez ostatnie lata w Polsce. Poza tym wyższe sfery i najbogatsi ludzie [najczęściej nieuczciwie dochodzący do tych bogactw] są w około 80-90% pochodzenia żydowskiego. Polska stała się państwem bogatych żydów i wyrobników-Polaków :/

Cytat:
c)Rozwiążą stare układy - które reprezentował Tusk - powstana nowe, gorsze Sad
no nie wiem ... gorzej to już chyba być nie może =_=''' ja już wolę, żeby się coś w tym państwie działo - jakieś reformy - cokolwiek - niż żeby stało ciągle bez ruchu - bo to jest najgorsze, co może być

//edit//
dla czepialskich - nie mam na myśli, aby państwo poruszało się XD [np jak kot po parapecie xD]

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[quote="Papierowa Tęcza"]. Poza tym wyższe sfery i najbogatsi ludzie [najczęściej nieuczciwie dochodzący do tych bogactw] są w około 80-90% pochodzenia żydowskiego. Polska stała się państwem bogatych żydów i wyrobników-Polaków :/

no i co z tego? i jesli faktycznie przyjmiemy, ze ci zydzi sa tacy bogaci to czyja to jest wina? ich, ze umieli wykorzystac sprzyjajace im warunki, ze sa sprytni, zaradni, przedsiebiorczy? czy moze nasza? miec pretensje do garbatego, ze ma proste dzieci.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |