| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Upadek Blood&Honour POLAND
Autor Wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 18:28   Upadek Blood&Honour POLAND Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nie oficjalna informacja, jednakże wszystko na to wskazuje. Polska część organizacji BLOOD&HONOUR najprawdopodobniej upadła Sad O tyle smutna to wiadomość, iż Krew i Honor była to ostatnia licząca się [nie licząc MW] organizacja o ideach radykalno narodowych - reprezentującą postawę narodowościową, antykomunistyczną, antyanarchijną, antyhomoseksualną, antynarkotykową i [ciemniejsza strona mocy] antysemicką, często rasistowską. Skąd mam informacje o upadku BH? Otóż od ponad miesiąca ich strona nie funkcjonuje i zniknęli oni także z wyszukiwarek typu google Sad - wydaje mi się, że było to spowodowane między innymi śmiercią wokalisty grupy HONOR - 3 sierpień 2005 r. A może Wy macie jakieś informacje na ten temat?

_________________
www.normsart.glt.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam pytanie, byc moze glupie, ale nie jestm w klimatach krwisto-honorowych.....

czemu organizacja mianujaca sie cyt "(...)iż organizacja o ideach radykalno narodowych - reprezentującą postawę narodowościową, (..)"...jest czescia organizacji zagranicznej? to jakas multikorporacja? i czy oficjalna nazwa jest blood&honour?
i czy organizacja ta nie jest okreslana mianem neonazistowskiej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

frigg napisał/a:
mam pytanie, byc moze glupie, ale nie jestm w klimatach krwisto-honorowych.....

czemu organizacja mianujaca sie cyt "(...)iż organizacja o ideach radykalno narodowych - reprezentującą postawę narodowościową, (..)"...jest czescia organizacji zagranicznej? to jakas multikorporacja? i czy oficjalna nazwa jest blood&honour?
i czy organizacja ta nie jest okreslana mianem neonazistowskiej?

1)Owszem, jest częścią organizacji zagranicznej, dlaczego? Może dlatego, że wszyscy ludzie, którzy należą do Blood&Honour wierzą w jedną ideę - każdy wyznaję ją mając na uwadze swoje państwo.
2)Blood And Honour - taka jest oficjalna nazwa - ich popularna niegdyś bojówka [która mnie osobiście się nie podoba z racji tego, iż próbuje swoje ideały wprowadzić poprzez walkę fizyczną] zwana była Combat 18
3)Reprezentuje ona poglądy narodowo-socjalistyczne... cóż... gdyby nie ta nietolerancja, to mnie bardzo by odpowiadali ;p - dlatego osobiścię wolę jednak Faszyzm - gdyż nie ma w nim takowej nietolerancji

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:13   

gupotki.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

odpowiedz pierwsza jest jasna i zrozumiala
odpowdz druga mnie troche dziwi - co sie stalo z ustawa o ochronie jezyka polskiego? organizacja taka jak b&h powinna takiej (zwlaszcza) takiej ustawy powinna przestrzegac....tym bardziej, ze polski jest (moim zdaniem) bardzo ladnym jezykiem...
odpwoeidz 3 tez mnie specjalnie nie dziwi - ale czy w takim razie istnienie tych organizacji nie jest sprzeczne z polska konstytucja? (Art. 13.
Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.) lub KK (Art. 256, Art. 257)

czyli w zasadzie organizacja dzialajaca w teorii na rzecz dobra panstwa lamie i konstutucyjne i prawne przepisy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oni oficjalnie byli nazywani organizacją o poglądach radykalnie-narodowych ;P Tak jak NOP, czy PPN - a te partie są przecież legalne

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czyli w dalszym ciagu kpina z prawa...martwego prawa....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 24 Paź, 2005 19:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

frigg napisał/a:
czyli w dalszym ciagu kpina z prawa...martwego prawa....
ale w sumie - czy narodowy-socjalizm nie jest postawą radykalnie narodową? ;p

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Paź, 2005 15:09   

Kpiną są koszulki z Che Guevarą i tym podobnym tałatajstwem. Swoją drogą- widziałem kiedyś koszulkę z ryjem Ernesto Guevary i napisem- "mordercy na koszulkach nie są cool".
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Paź, 2005 15:39   

yeah
//z miejsca bym kupil ;)
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Paź, 2005 17:21   

Ant0n napisał/a:
yeah
//z miejsca bym kupil Wink


Za co?
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Paź, 2005 20:32   

chyba nie lapie.
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 14:55   

O pieniądze.
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 15:27   

Czemu uwazasz, ze mialo by mi ich brakowac?
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 15:29   

Tobie nie, ale mi tak.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |