| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Jak to jest??
Autor Wiadomość
BaSiA__ToSiA Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Lip 2004
Posty: 27
PostWysłany: Pią 21 Paź, 2005 17:20   Jak to jest?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

glupio sie do tego przyznawac, ale chlopaka jeszcze nie mialam. prawie wszystkie dziwczyny w klasie juz go mialy lub jakis sie do nich dostwia a ja zostaje sama. moze czasem jakies tam zartobliwe zaczepki. jak mi sie jakis podoba to.... nawet nie bede konczyc bo jak zawsze sie okazuje podoba sie on mojej kolezance i probuje ich jakos polaczyca ja zostaje sama. co mam zrobic, zdradzic kolezanke czy poczekac???
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7514281
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pią 21 Paź, 2005 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Radzę ci poczekać, nie warto tracić koleżanki dla jakiegoś chłopaka, na pewno znajdzie się taki, któremu ty się będziesz podobać. Jeśli chłopk, który ci się podoba wybierze kogoś innego, to choćbyś stanęła na głowie to i tak on cię nie pokocha. Jesteś jeszcze młoda, ja mam 16 lat i też nigdy nie miałam i nie mam chłopaka, ale jak widać jeszcze żyję. Lepiej soptkać później tego jedynego na całe życie, niż mieć, co miesiąc nowego i żadnen nie będzie właściwy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Paź, 2005 18:09   

Dziewczyno ty masz dopiero 13 lat! Jesteś jeszcze młoda (według mojej mamy wogle zamłoda na chłopaka^^) Napewno nie masz się czym martwić... Takie chodzenie małolatów nie ma sensu, często mówią sobie tylko cześć na korytarzu i piszą miłosne smsy, bezsens =,= A te zaczepki, widać że twoi rówieśnicy nie są dojrzali!
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Paź, 2005 18:56   

hm, jesteś pewna że lepiej mieć jakiegokolwiek byle tylko mieć, niż poczekać do prawdziwego uczucia? ja nie byłabym taka pewna
Powrót do góry
owca Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Paź 2005
Posty: 23
PostWysłany: Pią 21 Paź, 2005 20:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie warto w tym wieku traktowac zwiazkow z chlopakami powaznie bo oni sa jeszcze nie dojrzali uczuciowo Wink

_________________
SmileSmile Uśmiechnij się SmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ma... Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 142
PostWysłany: Pią 21 Paź, 2005 23:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co owca nie zgodzę się z Tobą!Każdy dojrzewa do związku w różnym czasie,wcześniej zawsze płeć żeńska.... Smile Z postu autorki wynika,że faktycznie to jeszcze nie to...BaSiA__ToSiA nie przejmuj się tym tak bardzo(rozpoznasz kiedy tak naprawdę prawdziwe uczucie przyjdzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 21 Paź, 2005 23:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

związki na siłę to głupota. Tak jak i wyśmiewanie się z kogoś, że nie miał jeszcze dziewczyny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sob 22 Paź, 2005 07:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziewczyno jak ty masz 13 lat to masz jeszcze bardzo dużo czasu na chłopaka, takie chodzenie w podstawówce na siłe to wogóle bez sensu jest będzie chłopak o tak o bo jest i nic z tym nie będzie się wiązać przeważnie taki związek przebiega tak:
ona: cześć
on: cześć
ona: jak się nazywasz
on: jakieś tam imię podaje
ona: masz dziewczyne??
on: nie
ona: a chcesz ze mną chodzić??
on: tak
ona: ale fajnie już Cię kocham
i ile czasu przetrwa taki związek?? Laughing
więcej niż dwa tyg. mu nie daje:P

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 22 Paź, 2005 09:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ma... napisał/a:
rozpoznasz kiedy tak naprawdę prawdziwe uczucie przyjdzie


w tym wieku kazde najmniejsze zauroczenie, i chlopak ktory przeszedl druga strona ulicy, i sie usmiechnal, sa wielka miloscia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Paź, 2005 11:16   

Sebo napisał/a:
dziewczyno jak ty masz 13 lat to masz jeszcze bardzo dużo czasu na chłopaka, takie chodzenie w podstawówce na siłe to wogóle bez sensu jest będzie chłopak o tak o bo jest i nic z tym nie będzie się wiązać przeważnie taki związek przebiega tak:
ona: cześć
on: cześć
ona: jak się nazywasz
on: jakieś tam imię podaje
ona: masz dziewczyne??
on: nie
ona: a chcesz ze mną chodzić??
on: tak
ona: ale fajnie już Cię kocham
i ile czasu przetrwa taki związek?? Laughing
więcej niż dwa tyg. mu nie daje:P
Hehehe z tego postu wynika że to dziewczyna prosi chlopaka o chodzenie Laughing
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Paź, 2005 14:06   

po co ci chłopak?Bo kolezanki maja i ty tez chcesz miec..?Lepiej poczekac na prawdziwą,trwalsza milosc,niz miec chlopaka tylko po to by miec..
To bez sensu.
Ja mam 14 lat i nigdy nie mialam chlopaka Razz i nie narzekam Razz
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Paź, 2005 14:11   

Stokrotka napisał/a:
Sebo napisał/a:
dziewczyno jak ty masz 13 lat to masz jeszcze bardzo dużo czasu na chłopaka, takie chodzenie w podstawówce na siłe to wogóle bez sensu jest będzie chłopak o tak o bo jest i nic z tym nie będzie się wiązać przeważnie taki związek przebiega tak:
ona: cześć
on: cześć
ona: jak się nazywasz
on: jakieś tam imię podaje
ona: masz dziewczyne??
on: nie
ona: a chcesz ze mną chodzić??
on: tak
ona: ale fajnie już Cię kocham
i ile czasu przetrwa taki związek?? Laughing
więcej niż dwa tyg. mu nie daje:P
Hehehe z tego postu wynika że to dziewczyna prosi chlopaka o chodzenie Laughing

I co w tym dziwnego? o.-
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Paź, 2005 14:53   

HeyaH napisał/a:
Stokrotka napisał/a:
Sebo napisał/a:
dziewczyno jak ty masz 13 lat to masz jeszcze bardzo dużo czasu na chłopaka, takie chodzenie w podstawówce na siłe to wogóle bez sensu jest będzie chłopak o tak o bo jest i nic z tym nie będzie się wiązać przeważnie taki związek przebiega tak:
ona: cześć
on: cześć
ona: jak się nazywasz
on: jakieś tam imię podaje
ona: masz dziewczyne??
on: nie
ona: a chcesz ze mną chodzić??
on: tak
ona: ale fajnie już Cię kocham
i ile czasu przetrwa taki związek?? Laughing
więcej niż dwa tyg. mu nie daje:P
Hehehe z tego postu wynika że to dziewczyna prosi chlopaka o chodzenie Laughing

I co w tym dziwnego? o.-
Mnie to się wydaje dziwne =,= Bo to chłopak powinien poprosić dziewczynę, grzeczność tego wymaga =P
Powrót do góry
owca Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Paź 2005
Posty: 23
PostWysłany: Sob 22 Paź, 2005 18:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No zeczywiscie tak powienno byc ale teraz jest roznie bo czasami jak laska nie wezmie sprawy w swoje rece to lipa Very Happy

_________________
SmileSmile Uśmiechnij się SmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Paź, 2005 19:02   

sratatata, a nie grzecznosc. rownie dobrze, gdy spodoba Ci sie jakis chlopak bedziesz w nieskonczonosc czekala na jego gest i nie powiesz mu, co czujesz? bo grzecznosc tego wymaga?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |