| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zakochalem sie
Autor Wiadomość
joker Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 15
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 20:57   Zakochalem sie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam.
Juz od dawna chodzi ze mna do szkoly muzycznej taka fajna dziewczyna ktora jest w moim wieku i gra na tym samym instrumencie i jest bardzo ladna i madra i wogole. no i jest taki problem ze ja jestem troche niesmialy i nie wiem co robic. ostatnio z nia gadalem a raz mi powiedziala bo byl taki przypadek ze spytalem sie pana czy moge juz isc a ona do mnie z usmiechem "jak masz skrzydła to lec". myslicie ze jej sie podobam? co zrobic zeby sie we mnie zakochala albo cos w tym stylu. pomozcie
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

musisz się przełamać i zagadać do niej, albo przypadkiem iść po szkole w tą samą stronę co ona i jakoś zagadać, może zaproponować odprowadzenie do domu

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może zacznijcie rozmawiać o grzw na instrumentach na których gracie?;> Wiesz, najpierw takie pozory "niby nic" a potem sie do siebie "zblizajcie" coraz bardziej:). Rozmawiajcie itd...

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Paź, 2005 21:41   

"Myślicie, że się we mnie zakochała?" - skąd mamy wiedzieć, co czuje? Porozmawiaj z nią!
"Co zrobić, żeby się zakochała?" - nikogo nie zmusisz do uczuć, choćbyś Bóg wie co robił.
Powrót do góry
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Czw 27 Paź, 2005 13:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie pokonasz nieśmiałości to nic z tego nie będzie. Jeśli naprawdę dziewczyna Ci się podoba to przełam się i zagadaj do niej, to najlepszy sposób na poznanie człowieka. Tak jak wyżej napisała Blanka zacznij rozmowę od wspólnych zainteresowań(w waszym przypadku gra na instrumentach).
Życzę powodzenia Wink

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Czw 27 Paź, 2005 14:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeśli masz kontakty i znasz Jej znajomych to problem z głowy...niech Oni Was hm...poznają. Niech zorganizują Wam spotkanie czy coś takiego.Ja miałam to samo no i teraz jesteśmy kumplami...hm moze coś wiecej (ale luz)....

Zacznij działać, bezczynnością nic nie wskurasz. I nie zmusisz Jej do tego zeby sie w Tobie zakochała, to moze przyjść samo...albo w ogóle...

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 27 Paź, 2005 15:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powiedz do niej "jesteś podoban do mojej byłej"
<lol>

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 27 Paź, 2005 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to o czym mamy gadac? O polityce?
BTW - tytul tematu chyba nie do konca adekwatny do tresci, milosc to za duze slowo, nie mylic z 'ona mi sie podoba'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Paź, 2005 20:03   

Nie dobijajcie chlopaka...
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 27 Paź, 2005 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wg mnie to też nie miłość, tylko jak narazie zauroczenie.
Coż nie ma innego wyjścia: musicie pogadac. Weź od niej nr kom, gg, gadaj często. Na początek tematem może być chociażby ten instument na którym gracie, potem szkoła, potem inne zainteresowania, typ muzyki, dom... Boże, tyle jest tematów do rozmowy, zwłaszcza że nie znacie się jeczcze dobrze osobiście to możecie się poznawać.
Pozdrawiam i życzę powodzenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |