| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Czepiają sie
Autor Wiadomość
ewela_nina Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Sie 2005
Posty: 1
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 23:45   Czepiają sie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam problem moi rodzice czepiają się że mam pępek na wieshu tzn ze mam krótkie blusski ze tak sie nie powinno chodzic i krzycza na mnie jesli mne widza tak ubrana a oni sie nie znaja na modzie niewiem co zrobic rozmawiałam z nimi a oni swoje i mówia ze wiedza lepiej oni mysla ze najlepiej jakbym chodziła w koszulach po kolana pomocy...

słońce, proszę abyś pisała po polsku, zamiast sh sz czy rz a zamiast ss zwykłe zet, język którym posługujesz się teraz może być źle rozumiany i odbierany
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6333898
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Sie, 2005 23:57   

Cytat:
wieshu

Cytat:
blusski

Masz wode zamiast mozgu?

co do rodzicow,maja racje,nie chca zebys wygladala jak mala dziwka.
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 00:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak powyzej. Z tego jak piszesz wnioskuje ze masz jakies, eee, gora 14 lat, a naprawde, takie wypacykowane male dziwki wygladaja paskudnie.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 00:44   

A zachowuja sie jeszcze gorzej.Chodzi mi tu glownie o sposob myslenia,oraz nawyki typu "co tydzien nowy chlopak",czy tez "robie to i slucham tego,co jest na topie".Jesus Christ!
Powrót do góry
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 10:25   

Cytat:
co do rodzicow,maja racje,nie chca zebys wygladala jak mala dziwka.


<lol>, to mnie rozwaliło, no ale jest w tym prawda ...
Powrót do góry
ewela Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Maj 2005
Posty: 26
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 12:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzieki qrwa [cenzura] wam w dupe myslalam ze ktos mi pomoze ale ak widze sa tu sami debile któzy umieja sie tylko z drugich nabijac.:/ [cenzura] wam wszystkim w dupe ide na inne forum bo to jest hujowe zjebani goscie:/ ehhh szkoda tracic czasu a chłopaka nie mam jednego na tydzien tylko z jedym chodze juz 9 miesiecy i co [cenzura] zatkało was:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6333898
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 12:05   

Heh,reakcja godna rozwielitki.Goodbye vietnam!
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 12:52   Re: Czepiają sie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ewela_nina napisał/a:
wieshu



za to widze ze ty bardzo znasz sie na modzie.. Neutral

a z rodzicami? my ci tu nic nie pomozemy.. ty musisz z nimi porozmawiac, wytlumaczyc ze tak ci sie podoba itd..

Ewela widzimy ze jestes pusta, nie musisz tego az tak prezentowac.. jak to masz chlopaka od 9 miesiecy.. a twoj poprzedni post? <hahaha>

kolejne dziecko tepe..

a moderator jak cos dopisuje, niech dopisuje kolorem bo potem to wyglada jak by se ona sama cos dopisywala..


Ostatnio zmieniony przez nasty_girl dnia Nie 28 Sie, 2005 12:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 12:53   

rozwielitki zyja całe 24 godziny...kurde...ledwie takie sie urodzi a już zaczyna sie rozmnażać...odjazd nie?
Powrót do góry
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Nie 28 Sie, 2005 13:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ewela napisał/a:
dzieki qrwa *ciach* wam w dupe myslalam ze ktos mi pomoze ale ak widze sa tu sami debile któzy umieja sie tylko z drugich nabijac.:/ *ciach* wam wszystkim w dupe ide na inne forum bo to jest hujowe zjebani goscie:/ ehhh szkoda tracic czasu a chłopaka nie mam jednego na tydzien tylko z jedym chodze juz 9 miesiecy i co *ciach* zatkało was:/

hahaha właśnie po poziomie twojej wypowiedzi widać ile masz lat, starasz się zrobić na britney czy jakąś inną która wygląda jak kur** twoi rodzice mają racje

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
malinka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Sie 2005
Posty: 24
PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i co się unosisz ewela moze Twoi rodzice sądzą,że nie dojrzałaś do takiego ubierania ,mnie również to spotkałam ale wiesz.. jest taka granica wieku w której można i nie można .
Ciekawe ile ty masz lat Rolling Eyes ,że tak się uniosłaś jak inni ,napewno bardziej "obeznani " w tych sprawach dali Ci rady ...

I po co sie denerwować ,złość piekności szkodzi ,a nikt Ci nie napisał ,ze to właśnie ty zmieniasz ciągle chłpaka ... Czytaj uważnei a nie co 2 zdanie Very Happy


Pozdrawiam wszystkich mądrych Laughing

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 29 Sie, 2005 20:41   

Twoi rodzice nie chca zebys wygladala jak mala barbiasta pokemonowa z brzychem na wierzchu. A przy okazji troche poucz sie pisac, na to powinni zwrocic wieksza uwage.
Powrót do góry
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja powiem tak
nos krotkie bluzki
krotkie spodniczki
bo jaki chlop nie lubi fajnych dziewczynek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 20:55   

Dziwki w modzie?
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2005 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fajna dziewczynka = rozneglizowana dziewczynka ...

Nie załamuj mnie
Eh ... trace wiare w ludzi = =
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |