| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Włosy łonowe - depilacja
Autor Wiadomość
magierek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 2
PostWysłany: Sob 08 Lip, 2006 20:39   Włosy łonowe - depilacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam okropny problem i muszę kogoś zapytać o zdanie bo chyba zwariuje Rolling Eyes
2 dni temu postanowiłem ogolić swoje włosy łonowe, gdyż zaczynały mnie wkurzać (normalne). Wczoraj zauważyłem wokół penisa wiele czerwonych krostek, które mam też pod moszną (tam też zajechałem maszynką Laughing ) Wiem, podrażniłem skórę. Ale teraz to tak bardzo swędzi, że jak przez przypadek dotknę to mam ochote drapać, a wiem, że takich rzeczy rozdrapywać nie można. To jest okropne uczucie. Jednym słowem swędzi mnie w kroku i troche poniżej Embarassed
Oczywiście zacząłem coś z tym robić. Znalazłem w necie informacje o preparacie Tribiotic. Zakupiłem go w aptece i zrobiłem okłady w miejscach, które mnie swędzą i bolą. Czy to pomoże? Stosowaliście taki środek? Chciałbym gdzieś wyjechać, ale najpierw muszę uporać się z tym problemem Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 08:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

daj sobie spokoj, faceci ogoleni są be dla mnie i nienaturalni, a poza tym jesli juz sie golisz to nie pod włos.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magierek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 2
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 09:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz rację. To był mój pierwszy i ostatni raz. Chciałem zobaczyć jak się będe z tym czuł....i czuje się okropnie Confused Najgorsze jest to cholerne swędzenie Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Nie 09 Lip, 2006 12:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że zmądrzałeś i mówisz, że to pierwszy i ostatni raz. Niedługo wszystko wróci do poprzedniego stanu.
Ale nie rozumiem argumentu
magierek napisał/a:
gdyż zaczynały mnie wkurzać
Do tego trzeba się przyzwyczaić i niczego nie golić, bo co to by było jakby wszyscy faceci golili sobie np. nogi i okolice bikini? Rolling Eyes Czysta paranoja..

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Paluch Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 30
PostWysłany: Pon 10 Lip, 2006 00:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiecie co drogie panie? moze i depilacja calkowita jest be, ale nie powiedzialyscie chlopakowi ze 3/4 z was podobaja sie bardziej przystrzyzone wlosy ttak do 0,5 cm, wsztydzcie sie :] heheh biggrinbiggrinbiggrin

_________________
Jestem Jaki Jestem, wiem co wiem a wiem wiele :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5037168
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Pon 10 Lip, 2006 08:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie powiedziałyśmy, bo być może trafiłeś na tę mniejszość, której się wcale nie podoba tak krótka fryzura Wink Ja jestem w takiej mniejszości : )

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Paluch Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 30
PostWysłany: Pon 10 Lip, 2006 10:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najlepiej sie spytac o zdanie swojej dziewczyny, bo komu innemu by na tym bardziej mialo zalezec :]:]

_________________
Jestem Jaki Jestem, wiem co wiem a wiem wiele :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5037168
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 11 Lip, 2006 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tribiotic to raczej na rany, tam sa tylko male podraznienia, normalnie na poczatku, jak bedziesz czesciej golil to przestana sie pojawiac, jestes facetem wiec to troszke inaczej niz u dziewczyn wyglada no ale jesli juz chcesz sie golic w tych miejscach, to moze po prostu zrezygnuj z maszynki i sproboj kremu do depilacji ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 11 Lip, 2006 21:49   

Zniosę wydepilowaną klatę u facetów, ale to też dla mnie obrzydliwe, ale co dopiero włosy łonowe. I to u faceta... Porażka. Ale ok, chciałeś zobaczyć jak to jest. Rozumiem.

Do Palucha: mi akurat nie nie podobają się faceci z włosami ostrzyżonymi do 0,5 mm, wolę dłuższe. Jak już jest 0,5 mm to nie można już na łyso? Problem z głowy Wink
Powrót do góry
Paluch Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 30
PostWysłany: Wto 11 Lip, 2006 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

up: hehe, kazdy ma swoj styl ja naprzyklad nie gole niczego i mi jest z tym dobrze :]
edit: poza broda i wlosami na glowie biggrinbiggrinbiggrin

_________________
Jestem Jaki Jestem, wiem co wiem a wiem wiele :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5037168
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Sro 12 Lip, 2006 10:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalie Hetfield napisał/a:
Zniosę wydepilowaną klatę u facetów, ale to też dla mnie obrzydliwe, ale co dopiero włosy łonowe.


A mi się właśnie nie podoba owłosiona klata :P Włosy łonowe- ok. Nie przeszkadzają. Ale w pewnością nie zniosłabym u faceta włosów na plecach ;P Bleee...

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
Paluch Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 30
PostWysłany: Sro 12 Lip, 2006 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widzicie kazdy ma swoj gust i styl, najlepiej spytac swoja druga polowke, a jak sie wstydzisz to chyba oznacza ze jaj malo ufasz Razz

Down \/

-.- lol?

_________________
Jestem Jaki Jestem, wiem co wiem a wiem wiele :]


Ostatnio zmieniony przez Paluch dnia Sro 12 Lip, 2006 15:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5037168
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Sro 12 Lip, 2006 12:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikt tu nie powiedział, że nie spyta swojej drugiej połówki, bo się wstydzi.. Twoje rady w tym zakresie są zbędne.

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 12 Lip, 2006 23:16   

Gdulcia napisał/a:
A mi się właśnie nie podoba owłosiona klata Razz Włosy łonowe- ok. Nie przeszkadzają. Ale w pewnością nie zniosłabym u faceta włosów na plecach ;P Bleee...


Mi to męskość u faceta... Co to za facet z wydepilowaną klatą, odrazu na myśl przychodzi mi jakiś pedał, laluś, macho. Twisted Evil
Obrzydliwe. Nie moge patrzeć na kogoś takiego. Może to kiedyś jeszcze zrozumiesz.
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 13 Lip, 2006 10:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalie - Nie ma tu czego rozumiec, każdy ma swój gust.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |