| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Lubicie roślinki??
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bo kaktusy nie potrzebuja czestego podlewania
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A więc oto moje roślinki:
1. Drzewko benjaminek- dostałam od koleżanek na 15 urodziny, ma się dobrze
2. Kaktus- można powiedzieć, że... no wziełam odłamałam kawaleczek z kaktusa, który rósł na klatce, no pomłodek (?) taki, też żyje, ale jakoś strasznie krzywo rośnie
3. Kawa- tatus mi kupił- niedawno prawie uschła (zapomniałam podlewać kwiatki), ale szklanka wody ja uratowała Razz
4. Juka- mojej mamy się rozmnożyła, więc wzięłam sobie to maleństwo- też dobrze rośnie
5. takie coś w rodzaju trawy (nie znam nazwy)- ma się dobrze, ale jakoś tak na bok strazsnie jest przechylona
6. to samo, co powyżej- co roku ładnie kwitnie, ma takie małe białe kwiatki, strasznie się rozmnaża, nie mam co robić z młodymi, a szkoda mi wyrzucać.
7. nazwy nie znam- kiedyś w szkole, jak była w podstawówce to taka mała gałązka się złamała to ją przygarnęła, miała jakieś 5 cm- raz jest duza, raz jest mała, a to dlatego, że jak prawie mi usycha to zawsze mały kawalek udaje mi się uratować, więc tylko dlatego nie wyginęła.


To wszystko. Uważam, że mam najładniejsze roślinki w całym domu i jest ich najwiecej, kiedyś miałam jeszcze bluszcza, ale niestety zginął z pragnienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 22:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

stotka trzymasz kwiatki w szafie? Razz

Zapomniałam wspomnieć o moich brzoskwinkach, które zamarzły ubiegłej zimy, nadal stoją na balkonie. Wciąż mam nadzieję, że jednak odrzyją Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Martula Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 185
PostWysłany: Sob 12 Lis, 2005 23:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ona89 napisał/a:
stotka trzymasz kwiatki w szafie? Razz

Zapomniałam wspomnieć o moich brzoskwinkach, które zamarzły ubiegłej zimy, nadal stoją na balkonie. Wciąż mam nadzieję, że jednak odrzyją Mr. Green
LoL nie zapomniałaś xDDDDD

_________________
Avek by Me biggrin Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1804987
malinka.m Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Paź 2005
Posty: 26
PostWysłany: Pią 18 Lis, 2005 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam kaktusa takiego fajnego;) Dostałam go od tatusia na urodzinki, bo zawsze chciałam mieć kaktusa. No i teraz mi rośnie;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czemia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Lis 2005
Posty: 16
PostWysłany: Nie 20 Lis, 2005 16:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam za to... palmę biggrin Jest duża i rośnie w doniczce w salonie kominkowym. Palmę mam już od 5 lat. Muszę ją co 2 lata obcinać. Ale to jest palma bez kokosów oczywiście Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pixa
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lis, 2005 19:46   

Palmę? Wink Ja też mam ale jej nie obcinam... OoO PozdoOo
Powrót do góry
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

miałam w domq palme ale juz jej nie mam... ale tak poza tym to jest ładna i fajna:) Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Martula Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 185
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym dała wszystko żeby mieć w domu palmę xD Laughing
Jak narazie kaktusy rosssnnnnąąąąąą jak niewiadomo co xD
Grzejniki grzeją i paprotki mi usychają...Nie cierpię zimy...Nie ma żadnych kwiatów...
Widział ktoś taką różę która wygląda jak uschnięta a jak się ją dużo podlewa to rozkwita i jest zielona jak paprotka nie pamiętam jak to się nazywa ale mam ten kwiat w domu.Potrzebuje on dużo wody.
Jak ja kocham takiego czarwonego fiołka(TAK TAK FIOŁKA!) który w tamtym roku kwitł cały rok nawet w zimie to kwiat doniczkowy który stoi sobie na parapecie i nie chce więdnąć...By tylko kwitł i kwitł xD
Ojojjj rozpisałam się!

_________________
Avek by Me biggrin Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1804987
Pixa
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Lis, 2005 20:53   

Ja bym za palmę wszystkiego nie zrobiła... najwyżej żeby ją komuś dać. Ja nie przepadam za kaktusami bo kłuuują Razz
Powrót do góry
malinka.m Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Paź 2005
Posty: 26
PostWysłany: Sob 26 Lis, 2005 12:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam taką już dosyć dużą palmę i na razie jest piękna. Ale ma już trochę lat:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czemia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Lis 2005
Posty: 16
PostWysłany: Sob 26 Lis, 2005 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

malinka.m napisał/a:
Mam taką już dosyć dużą palmę i na razie jest piękna. Ale ma już trochę lat:)


No to moja tez ma juz sporo lat! Z 12 może...

_________________
http://img220.imageshack.us/img220/1585/1208uh2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pixa
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lis, 2005 16:25   

czemia napisał/a:
malinka.m napisał/a:
Mam taką już dosyć dużą palmę i na razie jest piękna. Ale ma już trochę lat:)


No to moja tez ma juz sporo lat! Z 12 może...


Ale masz starą palmę... biggrin A moja ma z 5 lat...
Powrót do góry
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Wto 28 Mar, 2006 13:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam dwa kaktusy i jedna roslinka podobna do kaktusa. Jeden malutki nowiutki a drugi druży już dość stary. A trzecia roślinka kaktusopodobna to jakiś kwiatek ktory wyglada:
ma dość grubą galązkę (jak w drzebach pień) z ktorej wyrastają w gore kolejne gałązki, ale juz mniejsze (rosna do gory a na dole lekko opadają i leciusienko sie zwijają) Na tych mniejszych gałązkach są drobne kolce podobne do kolców róży. Nie wiem co to...spytam sie mamy jak wroci z miasta biggrin

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 01 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Pią 23 Cze, 2006 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię roslinki, szcsególnie te typu:
Pomidorki,
Ogóreczki, kapustka,
marcheweczka itepe itede.
Czasami lubię polukać na jakieś dziwne egzotyczne badyle, ale potwoernie nie cierpię hodować roslinek, u mnie, jak Np. zostaje sam w domu to przewaznie o kwiatkach się przypomina dopiero wtedy, jak leżą już opadłe pod kwietnuikami biggrin

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |