| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Lubicie roślinki??
Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 23 Cze, 2006 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy lubię roślinki? Owszem, niektóre dodają uroku mojemu pokojowi. Mówię tu o różyczkach, takich małych kaktusikach i agawach ^^ Najstarszą rośliną w moim domu jest 15-letnia palma Very Happy Zajmuje już trochę miejsca. Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Pią 23 Cze, 2006 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubię kaktusiki, są naprawdę ładne. Ponoć przez hodowanie kaktusów zostaje się starą panną, ale jakoś nie zanosi się na to, żebym miała taką zostać Wink A w pokoju mam również inne kwiaty doniczkowe, ale kaktusy są w przeważającej większości.

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
***kotek*** Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 29 Gru 2005
Posty: 40
PostWysłany: Pią 23 Cze, 2006 19:42   Re: Lubicie roślinki?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Martula napisał/a:
Lubicie kaktusy???
Ja lubię xD Mam ich 8 wszystkie stoją na parapecie...Jeden ma duże igły i jego miałam na samym początku potem mama mi kupowała i tak jakoś wyszło...
Od koleżanki dostałam ,,różaniec" tylko no yhm usechł... xD Laughing Kaktusowa mania zaczęła mi się w wakacje tamtego roku Razz No fajnie tylko muszę przesadzić część kaktusów bo niedługo doniczki się rozwalą... Mr. Green
Piszcie Wink Pozdro ;*

Po za tym ze maja duze igly sa fajnie:)Ja mam jednego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zajączek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Cze 2006
Posty: 3
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 24 Cze, 2006 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam jednego kaktusa na oknie jest bardzo duży. Cool

_________________
uwielbiam się samą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3398548
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Wto 04 Lip, 2006 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, moja mama sie dowiedziała że ten mój kaktusik to eukaliptus :]

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 04 Lip, 2006 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:
Heh, moja mama sie dowiedziała że ten mój kaktusik to eukaliptus :]

Nic nie mówię, ale eukaliptus to wiecznie zielone drzewa i krzewy liściaste, a nie iglaste i z kaktusem wspólnego nic nie mają. Coś się Twojej mamusi musiało pomylić.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 14:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Albo jej powiedziala na "odwal się" Razz.

Ja lubią roślinki. Ale tylko oglądać. Przycinanie, przesadzanie, plewienie, a nawet podlewnanie to nie dla mnie, za nudne;)

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka napisał/a:
Przycinanie, przesadzanie, plewienie, a nawet podlewnanie to nie dla mnie, za nudne;)

Jednak podlewanie kilku roślinek (tylko kilku) i opiekowanie się nimi nie jest takie złe Smile Sama tak robię i dlatego zdradzę Ci w sekrecie, że nie zasypiam przy tym z nudów Razz

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mialam kiedys duzo rosllinek w domu moje ulubione drzewko to byl Zdzisek. No ale pojechalam na wakacje i Zdzisek poszedl sie pasc. Brat przestal go podlewac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 07 Lip, 2006 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale Ego_centryczko moja mama ma bzika na punkcie kwiatów, ma ich cały jeden pokój- taki ogród zimowy, i gdybym pokazała jej, że umiem i lubie sie ym zajmować (chodx nie lubie) to bym została wykożystana. Rodziom nie można nic pokazać bo się przyzwyczają a potems marudzą Razz. Jeden moge podlać...co jakiś czas. Ale nie więcej=P. "Taki już jestem zimny..." leń=D.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Pią 07 Lip, 2006 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uuu.. Blanko, to jednak mogę Ci przyznać rację - co za dużo to niezdrowo ;p Mówiłam tylko o kilku kwiatach, ale jeśli tak się przedstawia sytuacja, to nie daj się, nie daj Razz
Bo bzika mamie raczej nie dasz rady zlikwidować Wink

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
czemia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Lis 2005
Posty: 16
PostWysłany: Sro 13 Wrz, 2006 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kaktusy rlz. xD
Mam całą kolekcję;p

_________________
http://img220.imageshack.us/img220/1585/1208uh2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sro 13 Wrz, 2006 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yes, me too enjoy.... Eee... Kaktusy ^^ Podobają mi się, są takie... No... Takie fajne! ^^ Oprócz kaktusów lubię niezapominajki i stokrotki (jak przyglądam się im z bliska), oraz róże, tulipany itp.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 15 Wrz, 2006 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mysle inaczej biggrin
Tzn. Jesli widze z daleka jakies kwiatki to tylko "o! jakie sliczne" jesli sa sliczne. Podchodze, przygladam sie i najczesciej widze ich "wnetrzosci" to jednak uznaje ze nie sa takei piekne :/ Nie iwem dlaczego...

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
ewamarchewa Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 250
PostWysłany: Nie 31 Gru, 2006 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubię kaktusy. Ostatnio mi jakoś tak "zmiękł?" (brak odpowiedniego słowa). Nie wiecie czemu?
Mam jeszcze "kamień"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8168309
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |