| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Błąd
Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 19 Lis, 2005 16:23   Błąd Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam dziwny problem..dzisiaj weszlam na nieznaną stronę i po chwili wyszłam. Wyłączyłam komputer, a po jakiejś godzinie włączyłam i po ukazaniu się wszystkich ikonek itp. na pulpicie wyświetliło mi się takie coś: Runtime error 2 at 00404e32, wcisnęłam OK i okienko się zamknęło, lecz włączając komputer drugi raz znów się wyświetlił ten błąd i tak jest do tej pory..Co mam zrobić aby go zlikwidować?? ;(
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
plejer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 60
PostWysłany: Sob 19 Lis, 2005 17:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przeskanuj dysk nortonem albo ad-aware w poszukiwaniu jakiegos syfu i usun, powinno pomóc. Jak nie sprawdz czy nie zainstalowalo sie nieznane Ci oprogramowanie, je również usun.

_________________
Turn your hamster into a fighting machine!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2696598
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Wto 13 Cze, 2006 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jesli wyzej wymienione porady nie poskutkuja :-) co zazwyczaj sie zdaza polecam sformatowac komputer.

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Wto 13 Cze, 2006 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamix, Tobie bym polecał przestudiowanie słownika ortograficznego.


JEżeli nie używałaś żadnego programu antywirusowego podczas przeglądania stron www to pozostaje mi gratulować. Jest prawdopodobne, że na stronie był skrypt vbs czy jakikolwiek inny dzięki któremu na dysku masz teraz jakiegoś trojana który na Twoje szczęście nie chce działać poprawnie Wink

po wciśnięciu CTRL+ALT+DEL w zakładce procesy pokażą Ci sie wszystkie aktywne procesy, skup sie tylko na tych które mają nazwę Twojego użytkownika i zamknij podejrzany proces a następnie poszukaj pliku o takiej nazwie i go usuń

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Paluch Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 30
PostWysłany: Wto 11 Lip, 2006 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe a usunac go mozna popzez wejscie w menu start urochomienie konsoli polecen wpisanie msconfig i przejscie do zakladki uruchamianie, to pomoze tylko wylaczy trojana, ale zeby go usunac najlepeij wejsc na trybie awaryjnym i poprostu go odszukac :] zaznaczyc wciasnac del oproznic kosz i end :p widocznei ktos nei byl taki nmadry to i trojan nei jest madry

_________________
Jestem Jaki Jestem, wiem co wiem a wiem wiele :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5037168
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 13 Lip, 2006 10:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh... dzięki biggrin (data Wink)
Pamiętam, że wtedy musiałam sformatować komputer ( tak jak po fakcie napisał Kamix)
no i dopiero wtedy poskutkowało...Temat zamykam, bo problem już dawno rozwiązany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |