| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Takie tam ...
Autor Wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 15:23   Takie tam ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wlasciwie poczatki moje ale postanowilam ze jednak je zamieszcze, moze macie jakies komentarze ... technicznie moga byc slabe Razz
Licze na jakeis slowa krytyki Wink
WIem ze za ciekawe nie sa :>




i wresja colour ;>>>







Oprócz blekitnego nieba :> lala ;P




takie tam




























Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Ariamehr
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 16:34   

Poza tym dzieciakiem to fajne, dzieciak niestety mniej więcej na poziomie Tao, może trochę wyższym.
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 17:41   

chmura prawie fajna...reaszta raczej beznadziejna bądz stanowczo beznadziejna(no jak np dzieciak)
Powrót do góry
Ariamehr
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 17:53   

Mi się podoba plac zabaw, pierwsze zdjęcie ławki, a także część tych ze szklanką czy innym słoikiem.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 17:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ariamehr napisał/a:
Mi się podoba plac zabaw, pierwsze zdjęcie ławki, a także część tych ze szklanką czy innym słoikiem.


Z tym placem zabaw tak btw to ciekawa historia Razz czy widzicie ze odcieli huśtwaki ? ; o

Moje kochane Gim


hustawki sa tak od jakis ... 3-4 lat biggrin zabawne Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 18:16   

banał, obejrzałam i pamietam tylko tyle ze jakaś chmurka, jakieś dziecko i słoik
nic ciekawego nie znalazłam, nie ma na czym zawiesic oka, widziałam duzo takich zdjęcRazz nie ma w nich oryginalności, niebo nie ma jakiś specjalnych kolorów, rzadnych ciekawych ujęc
od strony praktycznej, hm całkiem dobre, ale nie genialne
można by dopracowa ostrośc, widac szczegóły ale ładniej by było gdyby wyszczególnic jeden punkt konkretniej na co ja jako widz mam zwrócic uwagę, tak cały słoik oglądac? moze jakąś ryse? nie wiem szczegół, chociażby tą skroploną ciecz, próba ujęcia cieni, ale tez nie są ciekawe, poprostu, spróbuj moze lampe ustawic inaczej? cień z przodu, z tyłu wygląda lepiej, a nie taki banalny oklepany z boku, to Ty jesteś panem tego zdjecia, a nie jak stoi tak fotografowac:P
chuśtawki są całkiem niezłe, a nie byłoby ładniej gdyby to zrobic tak ze stoisz i one są po dwóch stronach? tzn tak jakby tunel, nie wiem czy by sie z nimi dało ale to by ciekawsze było, chyba.
tak mi sie wydaje, niby od strony praktycznej nie miałabym sie do czego przyczepic, ale nie przekonują mnie;)
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzieki za rady Wink

napewno wykorzystam :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mom zdaniem są to zwykłe zdjęcia:) tylko jedna chmurka jest taka fajna:P...a te słoiki szpecą całokształt:>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
pola Płeć:Kobieta

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 19 Lis 2005
Posty: 29
PostWysłany: Czw 24 Lis, 2005 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Te zdjęcia są całkiem fajne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
828093
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 24 Lis, 2005 22:19   

lol social learning...pochwaliłem chmure i wszystkim sie nagle spodobało tylko to biggrin
ale owieczki...
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Lis, 2005 09:09   

mi sie najbardziej lawka w kolorze podoba.:>
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pią 25 Lis, 2005 10:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba większość powiedziała kradziejka i ją popieram.
Ale pokolei:
zdjęcie ławek:
osobiscie ne lubie sepii, mysle ze gdyby powiekszyc kontrast i zrobic b&w byłoby ciekawiej
hustawki jak hustawki, ta sepia podchodzi mi pod pomarancz az. rozprasza wzrok. i nie ma sie tam zreszta na czym skupic. zdjecie powinno zawsze cos mowic- to jest dpiero sztuka, wychodzi nielicznym.
chmura jak chmura, wystatczy spojrzec do gory i pstryknac, .. wiele takich i wiele ladniejszych
na kolejnym jest neiostre i pas przeswietlony co strasznie mnie razi. niema sie na cym skupic tez do konca,
kolejne jw.
kolejne jw.
sesja słoikowa : słoik ogólnie kojarzy sie jakoś tak słoikowato, nie ma w zdjeciu nic szczegolnego, cienie brzydkie, aby je usunac nalezy postawic lampke jeszcze jedna od boku.i ta woda..
e kadr centralny nie ma na czym skupic wzroku.
z dziciaczka podoba mi sie przedostatnia fota, gsdyby nieco ja wykadrowac, kadr centralny to nie to.
pozdr:)i zycze powodzenia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lis, 2005 13:35   

Mała napisał/a:
chmura jak chmura, wystatczy spojrzec do gory i pstryknac, .. wiele takich i wiele ladniejszych
Cytat:
mi sie najbardziej lawka w kolorze podoba.:>
tia na przekór
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 26 Lis, 2005 13:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie robie na przekor, to moje zdanie, chmur faktycznie widzialam bardzo wiele, wiele jest piekny, ale sa jednak piekniejsze i trzeb potrafic je zlapac.
a zeby lawke zrobic trzeba to dostrzec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Artoo
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lis, 2005 14:10   

dla mnie są po prostu banalne ;P
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |