| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziwne uczucie
Autor Wiadomość
Padma_11 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Gru 2005
Posty: 1
PostWysłany: Nie 11 Gru, 2005 14:05   Dziwne uczucie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ten, kto oglądał filmy Harry Potter, wie, że występuje w nich Emma Watson(postać Hermiony). Odkąd obejrzałam film takie dziwne uczucie mnie nachodzi, że chciałabym być na jej miejscu, grać w filmach, być sławną.Zazdroszczę jej , ze ma takie ciekawe życie.
Myślę sobie, że ja żyję w takim małym, nudnym mieście, nikt mnie nie zna.Nie wiem, jak przestać o tym myśleć.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jesse James
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 11 Gru, 2005 14:11   

Nie ma czego zazdrościć, ta panna ma zmarszczki.
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 11 Gru, 2005 15:23   

No wiadmo że tak jest. Prawie każda dziewczyna która żyje w zwykłej, szarej codzienności chce być kimś sławnym. Młodą aktorką, piosenkarką czy kimś tam. Choć wiadomo że nigdy się nią nie będzie. Ja mieszkam na zadupiu, tyż nie mam żadnych możliwości ani nic, czasami żałuje ale pomyśl sobie jakie mogą być złe strony bycia sławnym.
Ciągłe życie w pośpiechu, godziny spędzone na planie (chodzi o aktorkę) lub na próbach w studiu muzycznym (piosenkarka), wszyscy by się znali i rozpoznawali, musiałabyś (chociaż nie Wink ) dawać wywiady, chodziły by plotki na twój temat...
Boże jak ja pisze bez sensu Wink
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 11 Gru, 2005 15:38   

ja bym tam nie chciała być główną bohaterką mylogowych opowiadań o miłości Emmy i Daniela lub Emmy i tego-pana-co-gra-Draco-Malfoya.
zaś proponuję poszukać coś o castingach w okolicy, do reklam czy filmów, zawsze coś.
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 11 Gru, 2005 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja proponuję znaleźć jakieś ciekawe zajęcie.
Ja mieszkam w małym miasteczku, a 'zaciągnęłam się' to naszego teatru. Jesteśmy grupą, która robi po prostu to co kocha - gramy i odnosimy sukcesy. To ciekawe przeżycie kiedy stoi się na scenie i slucha oklasków Smile

Jeśli interesuje Cię scena, sławne życie to może chociaż idź do kółka teatralnego w szkole? Wink
Życzę szczęścia i pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 11 Gru, 2005 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest całkowicie normalne Razz
Zresztą, zawsze możesz stać się sławna, bogata i popularna biorąc udział w castingach ;> A kto wie? Może się poszczęści Wink
Każdy od czegoś zaczynał, Watson nie urodziła się złotym dzieckiem - oo, sporo zapewne robiła, zanim zyskała sławę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 11 Gru, 2005 21:58   

zgol sobie brwi, pluj na kolezanki, zrob szalona fryzure, nos trampka na jedej, a glana na drugiej nodze, wytatuuj na policzku szatana i napewno zaczna na Ciebie zwracac uwage.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 12 Gru, 2005 17:13   

czy wiesz jak wygląda szatan, coby sobie go tatuować? bo dla mnie to jest odwieczna zagadka.
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sro 14 Gru, 2005 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi si edobrze jak zyje
nie potrzebuje slawy
wazne ze robie to co lubie
a zycie mam narpawde urozmaicone;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Sob 07 Sty, 2006 19:34   odp Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też czasem mniewam takie sytułację że chce być na miejscu jakiejś aktorki itp. wyobrażam sobie różne sytułacje z tym związanie. Ale w sumie niewiem czego jest im zazdrościć popularności (wątpię) no może tylko tyle że chciałabym zagrać w jakimś filmie. Było by bosk Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Nie 08 Sty, 2006 22:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nigdy w zyciu :/

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pon 16 Sty, 2006 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czytałam że Wotson namawiała nauczycielka aby wzięła udział w castingu i podobno z parę razy tam się pojawiała Smile może ciebie tez namówi jakaś nauczycielka i staniesz się sławna Smile

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Violett Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 28
PostWysłany: Sro 13 Lut, 2008 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zazdrość dopada wszystkich! Rolling Eyes

_________________
Śmiech to zdrowie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakubo Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 153
PostWysłany: Pon 02 Lut, 2009 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Padmo nie masz się czym martwić. Każdy chce być rozpoznawalny, czuć gorący oddech na plecach, bo jest sie zauważalnym. Czytałem niedawno artykuł, że osoby znane biją dziennikarzy, bo nie chcą, by im robiono zdjęcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |