| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Złamanie praw autorskich
Autor Wiadomość
gabis Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Gru 2005
Posty: 20
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 10:22   Złamanie praw autorskich Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może tu uda mi się coś osiągnąć bo administracja nie odpowiada na moje maile i je lekceważy. Może na wstępie wspomne że nie jestem dzieckiem, ani nastolatka i w danym temacie wiem sporo, wiec licze na poważne mnie potraktowanie.
A teraz przejdę do sedna sprawy.
Na blogu http://voodoo.talk.pl pod adresem http://voodoo.talk.pl/69241,link.html uzytkownik skopiował moja notke znajdująca się pod adresem temat Złudzenia, zwracam uwage że napisałam ją 13.07.2004r , a osoba która ją sobie przywłaszczyla 30.10.2004r. Podobna sytuacja była na tenbicie jednak tam administracja zareagowała i to bardzo szybko.
Więc co mam zrobić by i tu ktoś w końcu zareagował?? Chyba nie musze przypominać że złamanie praw autorskich jest przestępstwem.

Za wszelką pomoc będę zobowiązana.


Ostatnio zmieniony przez gabis dnia Sro 21 Gru, 2005 20:46, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 10:36   

No wiesz, pozostaje Ci czekać, aż administrator serwisu talk.pl raczy się tym zająć. A to może potrwać.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 11:05   

kiedys miałam cos podobnego
z tym ze jak dodałam notke to ona sie pojawiła na tym drugim blogu po 15 minutach z tym samym zdjęciem błędami itd...
nie napisałam do osób wyzszych bo mi sie nie chciało
powiedziałam kilku znajomym osobom i zrobiły tamtej dziewce mały sajgon w postaci głupich komentarzy
wiem ze mądre to rozwiązanie nie było i nic nie dało
ale jednak nie chciało mi sie jak mówiłam robic nic głębszego
sama na tamtego bloga weszłam tylko raz...

głupie głupie problemy, jak bedziesz sie takimi rzeczami na codzien przejmowac to osiwiejesz;)
Powrót do góry
gabis Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Gru 2005
Posty: 20
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 11:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mysle że to nie są głupie problemy, widać nie znasz prawa. Jak już pisałam jestem osobą dorosłą i nie będę nikomu rozwalac bloga komentarzami. A notka ta była szczególna bo pisana po śmierci mojej mamy. Prawda jest taka że nikt nie ma prawa kraść innych słów, mysli i uczuć, nawet jeśli bloga ma tylko pod publike.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 11:16   

wiec przepraszam

ale poprostu czasem nie warto reagowac zbyt ostro. mniejsza. mój błąd
Powrót do góry
gabis Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Gru 2005
Posty: 20
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 11:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

spoczko Smile

dziwi mnie tylko administracja bo na tenbicie reakcja była natychmiastowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 15:02   

gabis napisał/a:
spoczko Smile

dziwi mnie tylko administracja bo na tenbicie reakcja była natychmiastowa.




Bo tam wiedzą, że jak by CI nerwy puściły, to cały tenbit mógłby wylecieć z neta, a tutaj administratorowi wszystko zwisa i powiewa jak chorągiewka na wietrze.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 15:28   

Ja bym teraz dała notkę o tym, ze prosze o zdjęcie tej notki z neta, ponieważ z tego i tamtego powodu.
Powrót do góry
gabis Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Gru 2005
Posty: 20
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

scv napisał/a:
gabis napisał/a:
spoczko Smile

dziwi mnie tylko administracja bo na tenbicie reakcja była natychmiastowa.




Bo tam wiedzą, że jak by CI nerwy puściły, to cały tenbit mógłby wylecieć z neta, a tutaj administratorowi wszystko zwisa i powiewa jak chorągiewka na wietrze.


Raczej dlatego że tenbit jest poważnym portalem.


A swoją drogą elfkaNenar widze że na temat praw autorskich nic nie wiesz więc nim się wypowiesz w tak głupi sposób, radze przeczytać cokolwiek na ten temt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jesse James
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 18:13   

Przecież o to scv chodziło.
Powrót do góry
gabis Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Gru 2005
Posty: 20
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale ja lubie nazywać wszystko po imieniu Smile

Dostałam odpowiedź od administratora i widze że faktycznie do poważnych portali talk.pl daleko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 20:35   

Chodzi mi o tże najpierw bym się skontaktowała z ta laską, a jakby była wobec mnie wulgarna to bym prosiła o zrobienie coś administratorów, a nie do razu darła się na pół internetu o prawa autorskie i przy okazji wyżywała się na biednym Nenarciach z Nenarowni
Powrót do góry
gabis Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Gru 2005
Posty: 20
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 21:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gdyby było to takie proste na pewno bym to zrobiła... osoba ta też juz nie prowadzi bloga i nie mam do niej żadnego kontaktu dlatego napisałam skarge do administracji...
sprawe przedstawiłam również kompetentnym osobą które tego typu sprawami się zajmują stąd moja pewność że mam racje...

a jesli kogos uraziłam to bardzo przepraszam, wiem że nie powinnam, ale naprawde to dla mnie bardzo ważne, bo wiąże się z najgorszym okresem mego zycia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 19 Gru, 2005 08:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoro nie prowadzi już bloga, to gdzie masz problem?
Gdyby wszyscy opierali wszystko, całe swoje życie na prawie, to by jedno wielkie nic z tego mieli. Sama nieświadomie tyle razy złamałaś prawo. Zapewniam cię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gabis Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Gru 2005
Posty: 20
PostWysłany: Pon 19 Gru, 2005 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

możliwe ale jak napisalaś nieświadomie...

Widząc takie posty przeraża mnie to że niektórzy nie odróżniają tak prostych rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |