| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Bleach
Autor Wiadomość
Hitsugaya Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 12
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 30 Gru, 2005 14:44   Bleach Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bleach to wspaniałe anime, jeśli was ciekawi, to odsyłam na moją stronę www.bankai.boo.pl, tam w dziale ,,teksty" jest ,,O bleachu" tam przeczytacie...
A z resztą, wkleję ten artykuł tutaj...
Mr. Green Główny bohater to 15-letni chłopak o imieniu Kurosaki Ichigo(patrz - postacie). Wyróżnia się pomarańczowymi włosami, a także umiejętnością widzenia duchów. Ichigo wykorzystuje tą zdolność pomagając zabłąkanym duszom trafić do Soul Society (społeczności dusz). Ichigo pewnego dnia napotkał pustego (Hollow), wielkiego potwora w masce, którego zniszczyła dziwna dziewczyna, która okazała się być Bogiem Śmierci (shinigami). Nazywała się Kuchiki Rukia. Rukia powiedziała Ichigo, że są atakowani przez pustych. Powodem tego była niewyobrażalna jak na człowieka energia duchowa Ichigo. W wyniku walk z Hollowem Rukia została ranna, więc postanowiła przekazać moce Boga Śmierci Kurosaki'emu... no i tyle... zachęcam do oglądania anime i czytania mangi Smile
Rolling Eyes

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8653942
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Sob 31 Gru, 2005 10:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taa.. oglądałem pare epów Razz Fajna kreska, historia tez ciekawa (ktoś jako rodzaj anime zdefiniował kiedyś bleacha jako.. e... survival ghost fighting samuraj anime? xD... coś takiego). Osobiście jednak to nie mój typ anime, dlatego też go nie oglądałem dalej Razz [Gun Grave 4ever ^_^]. Mimo wszystko warty polecenia tytuł ;]

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Nie 27 Lip, 2008 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bleach...
Wreszie się dobrałem i geek ze mnie się zrobił. Razz

_________________
//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pon 28 Lip, 2008 09:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bleach..
wlasnie skonczylam ogladac 63 odcinek tego ciekawego anime, bardzo wciaga xd

Nie zgodzę się z ludźmi, którzy twierdzą że Bleach to dno...

Od niedawna ogladam anime. Szczerze, to Bleach jest pierwszym anime które zaczęłam "nałogowo" oglądać. (Kiedyś w dzieciństwie oglądałam jeszcze Dragon Ball ale nic z tego nie pamiętam xd) Mam zamiar po Bleachu zacząć oglądać "Kanon" i "Fullmetal Alchemist" ;D

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 01 Sie, 2008 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przyznam się, że anime nie oglądam, ale japoński pop z Bleach jest rewelacyjny! biggrin
!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Wto 05 Sie, 2008 09:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Coś wiem o tym...

hmm Hanabi.. XD

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |