| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Jaka jest wasza ulubiona gra komputerowa?
Autor Wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 31 Gru, 2008 15:20   

Cytat:
stwierdzilam ze nie ma juz dobrych gier rpg. gdzie sie podzialy gry w stylu baldurs gate :{


Ja również tak stwierdziłem, a Baldurs Gate będzie chyba kontynyowany.
Przejdź na dół
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 31 Gru, 2008 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli pisząc o grach w stylu BG myślicie o drużynie w rzucie izometrycznym i z systemem turowym, to raczej bym nie liczył na wysyp nowych produkcji tego typu (choć ostatnio wyszło coś podobnego - Drakensang, nie grałem). Teraz królują action RPG w stylu Mass Effect czy Wiedźmin (IMO bardzo przyjemne gry) i MMO, których nie trawię. Fallouta 3 jeszcze nie dorwałem, więc się nie wypowiem.

Ja tam się o te klasyki nie martwię, bo i tak parę leży u mnie i czeka aż kiedyś je przejdę (Planescape: Torment, Arcanum, wstyd się przyznać, ale nie przeszedłem nigdy).

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer


Ostatnio zmieniony przez Słupek dnia Sro 31 Gru, 2008 15:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 31 Gru, 2008 15:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

troche szkoda, bo baldurs gate 1/2 to dla mnie wzor prawdziwego crpg, wiem co wyjdzie z kontynuacji. (porownujac fallouta 1/2 a 3 to spodziewam sie najgorszego heh)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 31 Gru, 2008 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i Neverwinter Nights 2 też jest chyba dość baldurowaty, bardziej niż prequel. Nie jestem pewien, bo też nie grałem.

A z rzeczy co mają wyjść w przyszłości nieźle zapowiada się Star Wars: The Old Republic, czyli sieciowa kontynuacja KOTOR. Może w końcu przekonam się do MMO.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 31 Gru, 2008 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no, nwn 2 jest zdecydowanie lepszy od 1. kotor 1/2 tez fajna gra, tylko nie wiem czy bedzie mi sie chcialo placic za to mmo.
aha i drakensang to raczej kopia nwn2, mialo niby byc swobodne w eksploracji swiata i dosc dlugie a przeszlam to w tydzien.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2009 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, ja też nigdy Planescape nie przeszłam, bo mam po angielsku i po którejś godzinie grania już mam dość, bo trochę mnie męczy czytanie ;p.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2009 22:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja - Ale nieźle ćwicz język : )

Tremere - Drakensang to nie kopia NvN'a, to po prostu old'schoolowy RPG : )
Czekamy teraz na Dragon Age : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2009 23:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Muszę sobie ściągnąć tego Wiedźmina, ale nie wiem czy mój komp spełnia wymagania... czy on dużo potrzebuje ? ;p Heroes IV mi na przykład nie działa ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 00:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Akacja - Ale nieźle ćwicz język : )

Tremere - Drakensang to nie kopia NvN'a, to po prostu old'schoolowy RPG : )
Czekamy teraz na Dragon Age : )

HEHE nic nie mow, to wychodzi w marcu a ja w marcu wracam do stanow =) wiec sobie nie pogram za duzo, szkoda ze rpzed swietami nie wyszlo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 00:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Muszę sobie ściągnąć tego Wiedźmina, ale nie wiem czy mój komp spełnia wymagania... czy on dużo potrzebuje ? ;p Heroes IV mi na przykład nie działa ;p
Wątpię, aby działało znośnie. Czas zainwestować w nowy komputer albo konsolę (i w tym drugim wypadku nieco poczekać) Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 10:01   

Tremere napisał/a:
ja w marcu wracam do stanow =)


Niezbyt rozumiem, ty mieszkasz w USA? Bo jak tak to mamy usera-ambasadę Wink
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 10:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja - Nie sądzę, optymalizacja Wiedźmina na PC'cie jest słabiutka i nawet na mocarnym (wtedy) sprzęcie zdarzały się cięcia. Skoro nie poszedł Ci "Heros IV", to nie próbowałbym z Wiedźminem - najpierw nieco ulepsz sprzęt - Chociaż jak znam życie na upgrade Twojego sprzętu wystarczy 600-700 złotych. Troszkę RAM'u, dobra karta graficzna (Do kupienia za 300-400 złotych), procesora pewnie wymieniać nie trzeba, bo stoi to od bardzo dawna : )

Tremere - A w USA nie będzie okazji pograć : )?

Słupek - Wiedźmin na konsole? A słyszałeś jakie sterowanie tam ma być : )? Fe : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakubo Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 153
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 11:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere no wiesz z tym rpg można pomyśleć. Fallout I i II, Gotic I, Morrowind.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm... szkoda, to muszę poczekać aż mój brat wróci ze swym laptopem ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 14:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Słupek - Wiedźmin na konsole? A słyszałeś jakie sterowanie tam ma być : )? Fe : )
Ciekawsze, zdaje się Smile Do tego lepsza grafika i fabuła bez zmian.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |