| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Dlaczego????
Autor Wiadomość
kaka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Gru 2005
Posty: 40
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 16 Sty, 2006 20:12   Dlaczego???? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ja musze się tak zawodzić na ludziach??? Crying or Very sad To jest niesprawidliwe!!! Czy coś ze mną jest nie tak??? Sad Moi "przyjaciele" (już nie przyjaciele) po prostu mnie zostawili. Jak oni mieli problemy to ja zawsze starałam się pomóc. A teraz oni w ogóle się do mnie nie przyznają, a wręcz przeciwnie obgadują mnie Crying or Very sad
Ja chce mieć prawdziwego przyjaciela!!! Ja nawet nie mam z kim normalnie pogadać Sad Jak tak dalej bedzie to ja nie wiem co się stanie, ale może to być coś strasznego...

A i przepraszam, jeżeli umieściłam temat w złym miejscu, ale już nie wiem co robić Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7153880
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 16 Sty, 2006 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czasami osoba, która może być tym najlepszym przyjacielem jest blisko, ale jej nie zauważamy, szukamy nie tam gdzie trzeba. Mam paczkę znajomych (w tym dwie przyjaciólki), spotykaliśmy się czesto, teraz już żadziej, było fajnie, ale zawsze czegoś mi brakowało, były rzeczy, które chciałam im powiedzieć, ale nie wiedziałam jak. Była też koleżaka, którą widziałam raz na jakiś czas, lubiłam ją, ale trzymałam na boku. Też myślalam o tym, jak fajnie byłoby mieć prawdziwego przyjaciela i... znalazłam, to właśnie ta osoba, która była zwykłą znajomą, wcześniej nawet przez myśl mi nie przeszło, że to własnie jej szukałam. Teraz już nie mogę wytrzymać bez rozmowy z nią. Ozcywiście tamte osoby też są dla mnie ważne.
Ty też musisz bardziej się rozejrzeć. Może te porozumienia z :przyjaciółmi" iną, a może nie. Ludzie się zmieniają. Napewno znajdziesz pzryjaciela, to moze być jakakolwiek osoba, tylko daj jej szansę.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 16 Sty, 2006 23:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzę że w życiu nie idzie obejść się bez takich problemów. TAk, tak, tak, dzisiaj mamy takie problemy, za 20-30 lat też będziemy mieli. Ale zauważyłem też jedną rzecz. W wieku dojrzewania, młodości itp.itd. ludzie mają grono znajomych. Gdy przychodzi wiek "osiedlenia się" - 30-40 lat pozostają człowiekowi tylko najbliżsi - Przyjaciele. To taka anedota na boku ; )

A co do tematu to... Widzisz, zawsze można się na kimś zawieść, moim zdaniem nieco przesadzasz mówiąc że nie wiesz co zrobić - Lubisz jak ktoś Cię obgaduje? Nie, to im to powiedz. Prosto w oczy, powiedz, nie spotykajcie się więcej. Papapapa, znajomości koniec. Osobiście przytrzymuję przy sobie jedynie jedną osobę, przyjaciel, to dużo powiedziane, kumpel raczej, ale kumpel - Zaufanie ma. I o zaufanie chodzi. Jeśli komuś nie mogłabyś powierzyć tajmnicy - Papa (Takie moje zdanie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
~_Mała-Wredna_~ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Sty 2006
Posty: 22
PostWysłany: Pon 16 Sty, 2006 23:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" =)...jak to powiadaja =)...
ja mam tylko jedna prawdziwa przyjaciółke zreszta to "sylvia", nie chodzi ze mna do klasy(bo jest o rok starsza),ani nawet do szkoły, a widujemy sie prawie codziennie. wiec mysle ze przyjdzie czas na to ze ty znajdziesz przyjaciela/przyjaciółke(niektorzy mowia ze facet jest lepszym przyjacielem niz dziewczyna, hmmm...moze to i prawda:) )
i jeszcze jedna sprawa, porozmawiaj z nimi wprost!! zapytaj czmu Cie tak traktuja, czemu cie olali i jesli maja jakies wąty do twojego zachowania to niech powiedza ci to prosto w twarz a nie obgaduja za plecami!! i powiedz im ile razy ty im pomagałas Smile)...to zawsze pomaga(przynajmniej pomogło w moim przypadku z taka jedna dziewczyna, pominmy jej imie:P)
mysle ze nie powinni wiecej cie objechac i pomoc ci w twoich problemach, a jesli tego nie zrobia to znaczy ze sa do bani i nie zasługuja na miano twoich przyjaciół. Smile
pozdrowionka i sie nie martw, kazdy człowiek ma taki problem=)

_________________
Nie szukaj kogos
z kim mozesz byc...
Lecz kogos bez
kogo nie mozesz
ŻYC...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3917059
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 17 Sty, 2006 12:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mała - Parę rzeczy...

1) "Facet jest najlepszym przyjacielem dla dziewczyny" - Mówią też "Nie ma przyjaźni między mężczyzną a kobietą"..

2) "Porozmawiaj z nimi wprost" - Z moich doświadczeń wynika iż bardzo, ale to bardzo niewielki procent ludzi potrafi rozmawiać wprost (Mam szczęście do takich się zaliczyć). Jeśli pozwolicie przytoczę przykład moich sesji RPG'a, kiedy to z niewiadomych przyczyn pojawiły się straszne antypatie pomiędzy graczami. Przerwaliśmy, zapytałem o co chodzi - Wszędzie były odpowiedzi "Nic" - i patrzenie w podłogę (Fakt, jeszcze jedna osoba potrafiła porozmawiać). Po prostu ludzie nie potrafią rozmawiać.

PS: Nieco zależy od wieku, ale tylko nieco, bardzo małe nieco.

3) Ja z moim znajomym nie widuję się prawie wcale - bo po co? To jest jakiś wskaźnik czy go lubię czy nie? Jak potrzebuję porozmawiać to po prostu idę i rozmawiam. Jeśli on potrzebuje to też tak robi. Nie rozumiem słów "Widujemy się prawie codziennie" - I co z tego? Dlatego jest twoją przyjaciółką? Czy może dlatego że masz do niej pełne zaufanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Gru 2005
Posty: 40
PostWysłany: Wto 17 Sty, 2006 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja próbowałam z nimi rozmawiać, ale jakoś nie wyszło... Cały czas coś ukrywają... Może naprawdę powinnam dać sobie z nimi spokój. Dzięki, jakoś mi lepiej jak się Wam wygadałam Smile
A tak nawiasem to ja myślę, że chłopak jest lepszym przyjacielem, ale do dziewczyn nic nie mam. Byle by tylko mieć do siebie zaufanie Smile

_________________
..... piłka w grze ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7153880
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 17 Sty, 2006 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kaka - "Może naprawdę powinnam dac sobie z nimi spokój" - Po co to może? Na pewno powinnaś dac sobie spokój, i miec spokój.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 17 Sty, 2006 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widać nie są warci twojej przyjaźni, i cię jakby wykorzystali- ty masz im pomagać ale kiedy przychodzi co do czego to już nagle "nie ma" przyjaciol... wiesz ktoś kiedyś powiedział "ten kto przestaje być przyjacielem- nigdy nim nie był".


Daj se z nimi spokuj- dla mnie sprawa jest jasna- zawiodłaś się, to nie są przyjaciele, KONIEC, no sory ale jeśli im pomagałaś to powinni sie porzekonać jaki skarb stracili, a nie żebyś ty chciała wrócić do nich... no chyba, że ty się im narzucałaś, kiedy tego nie potrzebowali- nie wiem.

a jak chcesz pogadać to możesz napisać na gg do mnie i ja moge z tobą pogadać, prosze bardzo =P=) Ja moge zawsze pogadać=)

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bo przyjaciol nie szuka sie na sile. przekonalas sie, ze ci nie sa warci aby mowic o nich przyjaciele, wiec nie ma sie co zalamywac. poczekasz troche moze poznasz bardziej wartosciowych ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 18:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - "bo przyjaciół nie szuka się na siłę" - Tak odchodząc od tematu (Bo każdy post to powtarzanie tego samego), to ciekawym jest fakt ile coponiektórzy ludzie potrafią zrobić żeby "zdobyć" przyjaciela... Boże, ile poniżeń są w stanie znieść, byle tylko być zaakceptowanym. Więc jednak czasami szuka się na siłę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem, ze tacy istnieja itd i proboja sobie wmowic ze ktos go uwielbia, bo sama znam taki przypadek, i reakcje z drugiej strony, i patrzac na ten konkretny i ogolnie uwazam ze ne powinno sie tak robic, myslec.. ktos zreszta powiedzial kiedys madre slowa "prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie" i uwazam, ze to sie sprawdza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 19:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Doskonale wiem co czujesz..Ja mialam podobna sytuacje, aczkolwiek `przyjaciele` odwrocili sie ode mnie kiedy zerwalam z chlopakiem.Bylo to dawno, ale ciagle boli..Nagle okazalo sie ze osoby bliskie mi od kilkunastu lat wola jednak pocieszac jego nie mnie, wiec w potrzebie mnie zostawili.. tacy ludzie nie sa warci nawet miana `znajomi`..niestety,istnieja :/

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

giraffka - A gdyby zostawili go, to on by mógł powiedziec że żadni z nich znajomi... ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie musieli zostawia nikogo..Nie musieli popadac w skrajnosci..Moglam byc i ja i on,a nie albo ja albo on

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 22:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może oni widzieli to jako albo ty, albo on - Nie oceniaj tak łatwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |