| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Kiedy ??

Po jakim czasie od pojawienia sie wydzieliny dostaliście miesiączki ??
po miesiącu
3%
 3%  [ 1 ]
po pół roku
13%
 13%  [ 4 ]
po roku
16%
 16%  [ 5 ]
po 1,5 roku
6%
 6%  [ 2 ]
po 2 latach
13%
 13%  [ 4 ]
nie mam miesiaczki
46%
 46%  [ 14 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 28 Gru, 2006 18:38   Kiedy ?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć !!
Mam bardzo mały biust (właściwie to go nie mam wcale 65pod i 72 w nim). Mam te gruczoły ale zero tłuszczu wokół nich.
Jestem niska (145cm.)
Jestem chuda (35 kg)
Na wzgórku łonowym mam pare włosków a tak wyżej zaczynają małe rosnąć.
Pod pachami nie mam wcale włosów.
Nogi i ręce owłosione jak u małpy.
Wydzielina śluzowa od 1,5 roku.

Kiedy przypuszczalnie moge dostać miesiaczki ??
Wiem że nie da sie tego tak okreslić, to sprawa indywidualna, ale powiedzcie mi.

Czy to normalne że przy tak długotrwałej wydzielinie (dodam że przez ostatnie pół roku jest bardzo obfita) mam takie małe piersi ??

pomóżcie mi bo nie wiem co o tym myśleć.
Jak patrze na moje wyrośnięte koleżanki to mnie zazdrość bierze.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Sissa11 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 306
PostWysłany: Czw 28 Gru, 2006 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo podobna do ciebie. Tyle, że ja mam 140 wzrostu i 11 lat i wydzieline od niedawna. No niestety-każdy jest inny i należy się przyzwyczaić. Kiedy miesiączkę? Zarówno dzisiaj jak i jutro. Albo za rok. Albo miesiąc. Tego nikt nie wie. Zajżyj do tematu gdzie są info o miesiaczce. Tam pisze:
-mniej iwęcej 2 lata po tym,jak zaczęły ci rosnąć piersi
-mniej wiecej rok po wystąpieniu owłosienia łonowego
-a przede wszystkim jak osiągniesz "magiszną wagę" ok.43 kilogramów.
Chociaż się nie do konca zagadzam ale troche prawdy w tym jest. No ale jak ty masz 145 to jak możesz wazyć ze 43 kilo... A są dziewczyny, które nie mają piersi a mają miesiączkę. Nie tylko ciebie zazdrość bierze na wyrośnięte koleżnki. No ale tak to bywa. No ale pomyśl: piersi rosnace 1 mm na pół godziny, to za 2 lata byś chodziła z balonami pameli.

_________________
Niki-kochany piesek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
713939
pytalska Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 86
PostWysłany: Czw 28 Gru, 2006 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A skad my mamy wiedziec kiedy ty dostaniesz okres?? Jak sama powiedziałaś jest to sprawa INDYWIDUALNA!!! <Możesz dostać dzisiaj, jutro, za trzy dni, a może za 2lata.. Nie wiem dlaczego ci do tego tak spieszno.. Bo co bo to takie 'dorosłe'?/ :/ Każdy rozwija się we własnym tępie.
P.S. a moze zaczniesz rozmawiać z mamą o okresie, o biuściei o innych?? w końcu mama zna cię duzo lepiej niż my..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Czw 28 Gru, 2006 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja dostalam okres kiedy wazylam 46kg, a wzrost mialam 165cm. Ale nie mam okresu az do dzis : P


mała 13 napisał/a:
Czy to normalne że przy tak długotrwałej wydzielinie (dodam że przez ostatnie pół roku jest bardzo obfita) mam takie małe piersi ??

A co ma wydzielina do piersi? Czy jesli 10 latka dostanie wydzieline musi miec od razu biust? Ja mam wydzieline od okolo 1,5 roku i tez nie mam biustu... Mam 70 pod, a 75 w nim, ale nosze taki bardziej normalny stanik niz kiedys nosilam takie "szmaciane" i piersi wygladaja na bardziej okrągłe i przez to wydaja sie wieksze.


mała 13 napisał/a:
Na wzgórku łonowym mam pare włosków a tak wyżej zaczynają małe rosnąć.
Pod pachami nie mam wcale włosów.
Nogi i ręce owłosione jak u małpy.

Tez mam owlosione rece :/ Ale nogi gole wiec jeden problem z glowy ; )
A skoro masz jeszcze malo wlosow na wzgorku lonowym i nie masz wlosow pod pachami, to znaczy ze jestes jeszcze na poczatku dojrzewania i masz czas do miesiaczki, nastepny znak to twoja "niemagiczna" waga ^^ Ale wszystko mozliwe, mozesz dostac juz okres, ale raczej jak bedziesz miala wiecej wlosow w intymnym miejscu i pod pachami... Ja mam juz pod pachami i w TYM miejscu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 29 Gru, 2006 01:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eh... wierz mi, że dziesiątki były już takich tematów. Proponuję poczytać trochę na forum... albo http://www.dziecionline.pl/trudne/indextp.htm

Pozrawiam.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
aneta007 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 160
PostWysłany: Pią 29 Gru, 2006 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niewiadomo kiedy dostaniesz. dostaniesz kiedy twojemu organizmowi sie zachce

_________________
Kochaj i szalej nie pytaj co dalej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sissa11 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 306
PostWysłany: Pią 29 Gru, 2006 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie jak jej organizmowi sie zachce. Jak jej organizm na tyle dojrzeje.

_________________
Niki-kochany piesek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
713939
pytalska Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 86
PostWysłany: Pią 29 Gru, 2006 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówczynią
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinia_10 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 29
PostWysłany: Czw 25 Sty, 2007 14:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co ma wydzielina do piersi? Czy jesli 10 latka dostanie wydzieline musi miec od razu biust? Ja mam wydzieline od okolo 1,5 roku i tez nie mam biustu... Mam 70 pod, a 75 w nim, ale nosze taki bardziej normalny stanik niz kiedys nosilam takie "szmaciane" i piersi wygladaja na bardziej okrągłe i przez to wydaja sie wieksze.


Popieram. Moja koleżanka już w 4 klasie miała duży biust a okres dostała poźniej ode mnie. O rok. Tylko, że jej poźniej trochę biust opadł, bo się odchudzała i miała bulimie (i chyba jeszcze ma, ale mam z nią mały kontakt)

I jeszcze.. Ja mam włoski wszędzie, że sie tak wyraże.. Pod pachami i na nogach gole. Problem z głowy. Biust mam mały. A miesiączke od ponad roku. Na ankiecie zaznaczyłam ze dostałam po 1,5 roku od wystąpienia wydzieliny, ale tak szczerze to nie pamietam. Wiem, że cos koło tego.

To naprawde zależy od wieku kiedy dostaniesz, ale ja bym się powoli przygotowywała ;P

[ Dodano: Czw 25 Sty, 2007 13:11 ]
Ten pierwszy akapit to cytat, ale się nie zaznaczyło:/ Sorki

_________________
"...bo marzenia pozwalają przetrwać najtrudniejsze chwile"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4408987
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Czw 25 Sty, 2007 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mala mam podobnie, tylko ciut wieksza i grubsza

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
anndzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 65
PostWysłany: Nie 08 Kwi, 2007 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eeeh ... jakby to powiedzieć xD
No nie jestem doświadczona i muszę wiedzieć , bo bardzo prawdopodobne , ze to mam ...
Co to jest ta wydzielina ??? ...


Pozdrawiam !

_________________
Mieć manie na punkcie labradorów ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6538603
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 08 Kwi, 2007 20:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wydzielinę śluzową z pochwy rozpoznasz po białawych plamach na bieliźnie. W rezultacie bielizna może być trochę wilgotna i mało przyjemna w noszeniu. Dodatkowo biała bielizna może ulegać w tym miejscu zażółceniu. Możesz temu zapobiec stosując wkładki higieniczne. Pochłoną wydzielany śluz i zapobiegną plamieniu bielizny.
Jeśli jeszcze nie zaczęłaś miesiączkować (a z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że nie) to pojawienie się śluzu jest sygnałem, że wchodzisz w okres dojrzewania i wkrótce może pojawić się pierwsza miesiączka. Możesz zacząć miesiączkować miesiąc po wydzielinie śluzowej, rok, albo nawet 2 lata po.

Radzę poczytać tematy o wydzielinie itp. na forum - takich wątków było mnóstwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
anndzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 65
PostWysłany: Nie 08 Kwi, 2007 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak wiem , poczytałam .
Jakoś nigdy nie wspominał mi nikt o tym [ nawet mama ( czasami rozmawiamy , bo o takie tematy to wiem jak spytać , gorzej z biustonoszem ) , ani przyjaciółka ( od której sie duzo dowiedziałam ) , ani nawet siostra , czy kuzynka , albo jakaś koleżanka ] wieć dzięki xD
Przynajmniej wiem coś na ten temat ...
Pozdrawiam !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6538603
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Pon 09 Kwi, 2007 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

anndzia, to z mama rozmawiasz o majtkach a staniku nie ? ja bym sie bardziej majtek wstydzila...

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Do$i@a@a@ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Posty: 4
PostWysłany: Nie 15 Kwi, 2007 16:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CHoCoLaTE napisał/a:


Czy jesli 10 latka dostanie wydzieline musi miec od razu biust?

hehe ja mam 10 lat i dostałam wydzieline około 4 miesiące temu. A biust mam Razz Aż tak dużego to nie mam, ale biust zaczął mi rosnąć wcześniej niż dostałam wydzieline xD

[ Dodano: Nie 15 Kwi, 2007 15:50 ]
anndzia napisał/a:
No nie jestem doświadczona i muszę wiedzieć , bo bardzo prawdopodobne , ze to mam ...
Co to jest ta wydzielina ??? ...


Wydzielina to takie coś białego... Ja też to mam Razz

[ Dodano: Nie 15 Kwi, 2007 15:56 ]
Ja z mamą nie dawno przeprowadziłam taką poważną rozmowę o miesiączkowaniu i biustonoszu... Moja mama powiedziała, że nie długo powinnam dostać miesiączkę, i że będzie ona występować co najmniej co 4 tygodnie... Heh ja mam to szczęście, że moja mama jest pielęgniarka i zna się na tych sprawach.. A biustonosz będę chyba od czwartej klasy..

_________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1314801
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |