| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Tradzik.....horror
Autor Wiadomość
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Pią 11 Lip, 2003 19:11   Tradzik.....horror Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam okropny tradzikl!! A najwiecej mam na nosie brodzie i czole czyli przezemnie nazwane Linia horroru,horror line:=) Naczole mam bardzo duzo takich malutkich wypuklen nie ktore wypokleniua so na czobku czarne i oczywiscie z bialymi czobkami .I z 4 duze czerwone strachy(pryszcze) jeden jest nawet w poblizu gdzie raSNA WLOSY.Mieszkam w niemczech wiec niewiem co na to pomaga nobo polskich prodoktow tu nie ma.Pomocy! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DameK_17 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Maj 2003
Posty: 12
PostWysłany: Pią 25 Lip, 2003 06:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kup sobie kosmetyki VICHY z tego co wiem to są one tam dostępne
I wwiem że są dobre bo sam używałem i powem ci coś co cie napewno ucieszy po 2 tygodniach już prawie wszystko znikneło a uwież miałem tego dosyć dużo



Spróbuj naprawde pomaga

_________________
Mój numer gg: 4667734
Chętnie odpowiem na wasze pytania ! ! !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 25 Lip, 2003 13:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też mam trądzik, ale niestety... kosmetyki nie pomagają.

Mama przeczytała w gazecie o jakichś tabletkach drożdżowych... bierze je się 3 razy dziennie po dwie, trzy lub nawet cztery... Zażywam je miesiąc i widać już duży efekt biggrin...
One nazywają się Dromin, czy jakoś tak... Ale zapewniam, że nie można się od nich uzależnić biggrin .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ktoś
Gość
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 17:08   

Skoro jesteś z Niemczech, to idź do dermatologa, który zapisze Ci Acnemycin Plus. Ja to uzywam i jest super - żadnych pryszczy!
Powrót do góry
Pama


Dołączył: 02 Sie 2003
Posty: 6
PostWysłany: Wto 05 Sie, 2003 10:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ALUSIU MÓWI PAMA MOJA MAMA JUŻ CI ZAMÓWIŁA TONIK !

_________________
chomiki są the best
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Wto 05 Sie, 2003 23:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jako zwolennik naturyzmu i naturalizmu, polecam

na usunięcie trądziku smarowanie twarzy zwykłymi drożdami piekarskimiw miejscahc występowania syfów oraz picie przez cły tydzień z tygodniową przerwą drożdzy z wodą pomgaga ajak, i jeszcze można sie smaorwać spirytusem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |