| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Ile może trwać?
Autor Wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Lip, 2003 11:08   Ile może trwać?

Mam mały problem... Kilka dni temu zaczęłam miesiączkować... Wszystko jest ok, mama wie, ukrywamy to przed ojcm i bratem Laughing Tylko, że jutro rano jadę na tydzień do Kretowin, nad jezioro i... Ile może potrwać pierwsza miesiączka? Ja lubię się kąpać biggrin zdąże, jeśli będę tam tydzień? Gdzieś słyszałam, że może trwać dwa tygodnie, ale moja mama twierdzi, że to u dorosłych kobiet, u młodych dziewcząt najwyżej 5 dni... Proszę o szybką odpowiedź!
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 11 Lip, 2003 11:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

miesiączka może trwać od 3 do 8 dni, nie martw sie, jeżeli dostałaś ją kilka dni temu to w czasie wycieczki powinna cie się skończyć

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 11 Lip, 2003 18:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pierwsza miesiączka trwa zwykle do 8-miu dni. Jeśli chcesz się kąpać, a nadal masz miesiączkę - użyj tamponu.

BTW: Tradycyjnie już gratuluję kolejnego wielkiego kroku w dorosłość! Kwiat

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 17 Lip, 2003 10:19   Miesiączka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Okres może trwać od 2-8 dni. U młodych dziewcząt jest on nieregularny więc nigdy nic nie wiadomo. Jesli bardzo chceż się kąpać weź na wszelki wypadek tampon. Aha i jeszce jedno: nie ukrywaj tego że masz miesiączke przed bratem i tatą. To w końcu twoja rodzina!!! Powiedz im to!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
ona
Gość
PostWysłany: Sob 19 Lip, 2003 14:11   

ja zaczelam wczoraj rano ... panika ofkorz, poszlam do mamy powiedzialam jej od razu ( a tyle sie namartwilam jak ja jej pwoiem) mama jak narazie pwoeidziala tacie no i pewnie mlodsza siostra tez sie dowie ... ale mama napewno wytlumaczy jej zeby nei rozgadywala bo ona jest plotkara straszna ... noo i jutro jade w gory ... jazda konna itp. mama nadzieje ze bedzie trwac krotko ... chcoairz nei boli mnie brzuch piersi itp. to wolalabym zeby mi jzu rpzeszla ... noo i wogle to podobno pierwsza miesiaczka i kilak nastepnych tom mzo e byc tak ze sie skonczy a na drugi dzien moze byc znoweu ...
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 19 Lip, 2003 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[quote="deg"]Pierwsza miesiączka trwa zwykle do 8-miu dni. quote]

Ja tam nie wiem... Deg te twoje statystyki są jakieś dziwne Smile Ja swoję pierwszą miesiączkę miałam 4 dni. Moja mama, babcia, ciocia, matka chrzestna, koleżanka... słowem wszystkie kobiety (i kobietki Smile ) miały miesiączkę 4 dni, a Ty podajesz, że do 8. Jeszcze nie szłyszałam o kimś kto miałby miesiączkę (pierwszą) 8 dni Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 20 Lip, 2003 17:33   miesiączka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iska zdaża się Smile Np. moja kolezanka miała pierwszą miesiączkę trwającą 7 dni. 8 dni też się zdarza tyle że żadko.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 20 Lip, 2003 18:05   

No, właśnie ja miałam 8 (jeśli nie 9 Razz) dni... Ale na szczęście słonko wyszło dopiero wtedy! Dzięki!
Powrót do góry
Weronika
Gość
PostWysłany: Nie 20 Lip, 2003 20:41   

nie martw sie nene


Ostatnio zmieniony przez Gościówa dnia Nie 20 Lip, 2003 20:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 20 Lip, 2003 22:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Serdeczne Kondolencje dla wszystkich tych dziewczyn, co pierwszą miesiączkę miały 8 dni i to jeszcze w ciepłe, letnie dni biggrin

To też tyczy się Ciebie Nane
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 21 Lip, 2003 23:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[quote="Iśka"]
deg napisał/a:
Pierwsza miesiączka trwa zwykle do 8-miu dni. quote]

Ja tam nie wiem... Deg te twoje statystyki są jakieś dziwne Smile Ja swoję pierwszą miesiączkę miałam 4 dni. Moja mama, babcia, ciocia, matka chrzestna, koleżanka... słowem wszystkie kobiety (i kobietki Smile ) miały miesiączkę 4 dni, a Ty podajesz, że do 8. Jeszcze nie szłyszałam o kimś kto miałby miesiączkę (pierwszą) 8 dni Smile

Iśka, Ty mnie chyba nie lubisz Smile

Napisałem, że pierwsza miesiączka trwa do 8-miu dni (czyli zwykle nie dłużej niż 8 dni).
Twoja trwała 4 dni, zatem idealnie załapała się na moje statystyki.

Zgadza się?

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lip, 2003 10:14   

Iśka napisał/a:
Serdeczne Kondolencje dla wszystkich tych dziewczyn, co pierwszą miesiączkę miały 8 dni i to jeszcze w ciepłe, letnie dni biggrin

To też tyczy się Ciebie Nane

Czemu? Moja miesiączka skończyła się właśnie wtedy, kiedy zaczęły się słoneczne dni, nie ma co kondolencjii składać Laughing
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 22 Lip, 2003 12:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg napisał/a:
Iśka, Ty mnie chyba nie lubisz Smile

Napisałem, że pierwsza miesiączka trwa do 8-miu dni (czyli zwykle nie dłużej niż 8 dni).
Twoja trwała 4 dni, zatem idealnie załapała się na moje statystyki.

Zgadza się?


Deg, oczywiście, że Cię LUBIĘ !!!

Ale jakoś mi się nie chciało wieżyć, że do 8 dni biggrin . Ale teraz już wierzę ! I przyżekam, że już zawsze będę Ci wierzyła Deg ! Wink biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 22 Lip, 2003 12:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Acha i racja, zmieściłam się w twoich statystykach, Deg biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 22 Lip, 2003 12:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nene napisał/a:
Iśka napisał/a:
Serdeczne Kondolencje dla wszystkich tych dziewczyn, co pierwszą miesiączkę miały 8 dni i to jeszcze w ciepłe, letnie dni biggrin

To też tyczy się Ciebie Nane

Czemu? Moja miesiączka skończyła się właśnie wtedy, kiedy zaczęły się słoneczne dni, nie ma co kondolencjii składać Laughing


Bo sobie nie wyobrażam, żeby mieć miesiączkę tak długo biggrin. Mi cztery dni stanowczo wystarczały. Za czwartym myślałam, że zwariuję ! Te podpaski są takie niewygodne Confused biggrin .

Ale skoro Nene cieszysz się, że twoja pierwsza miesiączka skończyła się właśnie wtedy, to świetnie !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |