| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
CZy sie czuje
Autor Wiadomość
Ambra Płeć:Kobieta

Dołączyła: 26 Gru 2004
Posty: 21
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 08:04   CZy sie czuje Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy męski orgazm (wytrysk) w pochwie jakos sie czuje? Po czym poznać, że męzczyzna miał orgazm?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<wybucha śmiechem> A co, uprawiałaś seks i nie wiesz czy miał wytrysk?

PS: Do tematu - tak, czuje się, szczególnie że męskie nasienie jest ciepłe, oraz nieco "lepkie".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 16:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HyHy, niezle pytanie Razz przeciez to nawet logiczne ze czujesz jak sie w Tobie .. `strzela` <lol>

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
Yarpen_Abbil Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 238
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No trzymajcie, bo padnę... Smile

Nawet poza tym co wymienili poprzednicy, to wydaje mi się, że oczywistym jest, że partnera troche poskręca z rozkoszy, etc. ??

_________________
"Życie przeminie bezpowrotnie, niczym łzy pośród deszczu... - Pozostaną wspomnienia..."
- Yarpen Abbil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

albo wlasnie przywroci mu rozum i poskreca ze strachu;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem to zalezy tez od wytrysku. Wiadomo ze jesli chlopak krotko przed stosunkiem sie masturbowal to wytrysk bedzie mniejszy i mozna przypuszczac ze go nie poczujecz Wink Ale musialby byc on naprawde maly Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
polityk Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 11
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

joasia1990 napisał/a:
A moim zdaniem to zalezy tez od wytrysku. Wiadomo ze jesli chlopak krotko przed stosunkiem sie masturbowal to wytrysk bedzie mniejszy i mozna przypuszczac ze go nie poczujecz Wink Ale musialby byc on naprawde maly Wink



:rotfl: Dawno takiej bzdury nie czytałem.
Żeby był mniejszy, to by to musiała być cała sesja onanistyczna. Jednorazowa masturbacja nie osłabia na tyle wytrysku, żeby go kobieta mogła nie wyczuć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

polityk - moje zdanie na ten temat jest nieco inne. Powiedzialabym ci dlaczego ale wole tu nie pisac bo znowu wyjdzie afera ze sie chwale wiec zachowam to dla siebie. I uwiez mi wytrysk moze byc naprawde maly Wink Moze to zalezy tez od faceta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe facet kaleka. no dobra, mialo wyjsc ze sie nie chwalisz, wyszlo ze nie czulas wytrysku, jutro bedzie post co robic jestem w ciazy, a za 10 miesiecy jestem matka, co ja mam robic jak dziecko robi to i nie robi tamtego. juz wszystko wiemy..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 22:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty musze ci powiedziec ze jestes w bledzie Very Happy Ja napewno nie jestem w ciazy. Very Happy Mi chodzilo tylko o to ze jesli chlopak krotko przed stosunkiem albo peetingiem sie masturbowal np. jakies 5 godz to wytrysk moze byc bardzo maly. Nie wiem czy wtedy podczas stosunku sie go czuje czy nie. Ja tylko przypuszczalam ze mozna nie poczuc ale tak naprawde nie wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<wybucha nieopanowanym śmiechem> 5 godzin przed stosunkiem się masturbował?! Kobieto! Przecież facet ma naprawdę spory zapas spermy, to naprawdę musiałaby być seria onanistyczna, musiałby "dać z siebie naprawdę wszystko" żebyś nie poczuła - albo jest kaleką : )

"Ja na pewno nie jestem w ciąży" - To gziciliście się czy nie : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 22:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

joasia1990 napisał/a:
Powiedzialabym ci dlaczego ale wole tu nie pisac bo znowu wyjdzie afera ze sie chwale wiec zachowam to dla siebie.


z twojego postu dokladnie widac "powiedzialabym ci dlaczego" bo wg ciebie wiesz dokladnie jak to jest "zachowam to dla siebie bo bedzie ze sie chwale" bo podobno to robilas, i nie czulas i sie nie chcesz tym chwalic, chociaz i tak kazdy wie...

owszem, moze byc mniej spermy dlatego ze sie masturbowal <chodz na pewno nie po 5 godz!! uwierz mi to nie mozliwe..>(moze ty go po prostu dziewczyno nie podniecasz.. <lol> ale na pewno nie do tego stopnia zeby dziewczyna tego nie poczula.. lol.. swoja droga zanim zaczniesz bzdury wygadywac to sie zastanow, i pomysl czy warto "dyskretnie" pokazywac co robilas bo to naprawde nie jest cool. i watpie, ze na forum dla dzieci, gdzie wchodza 13 latki itp ludzi bedzie interesowac co robilas ze swoim facetem. zachowaj to dla siebie jak i reszta osob tu wchodzacych, bo tylko sie osmieszasz, owszem seks seksem, jest dla ludzi, ale ty definitywnie pokazujesz na kazdym kroku swoja niedojrzalosc, nie wiedze, w takim wypadku lepiej sie za to nie brac.. chociaz wg ciebie i tak zaraz bedzie za pozno. jestes dziewica, czego jest wiekszosc osob pewna, i dla twojego dobra niech tak zostanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 22:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

shuanri- odpowiedz brzmi NIE.

A tak wogole to nie jest kaleka bo normalnie wytrysk jest duzy, a jak sie masturbuje to nie wiem bo przeciez go nie kontroluje Smile

[ Dodano: Pon 30 Sty, 2006 ]
nasty mysl sobie jak chcesz ale ja wiem co robilam a czego nie. A to ze wytrysk moze byc naprawde maly widzialam na wlasne oczy. Podkreslam widzialam a nie czulam. No i moze to nie bylo 5 godz przed a 2. Tego nie jestem pewna ale slepa nie jestem.


Ostatnio zmieniony przez joasia1990 dnia Pon 30 Sty, 2006 22:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 22:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do tego zartu, chcesz naprawde zeby go skomentowac? czy widzisz ze to co napsials jest tak glupie i nie potrzebuje komentarza?


owszem, jak by sie kochal.. przepraszam, zazwyczaj tego slowa uzywam, ty uzyjmy niecenzuralnego, brzydkiego, niszczacego znaczenie tego co on robil, z 5 panienkami to moglo by w pewnym momencie byc ciezko mu dojsc, ale na pewno nie gdyby robil sobie rpzerwy miedzy nimi po 5 godz.. sperma sie przeciez produkuje, wiec sie o to czy one wszystkie poczuja nie martw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pon 30 Sty, 2006 22:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ok. Nie wiem ile spermy potrzeba zeby ja w sobie poczuc. Moze i wystarczy niewiele.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |