| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Palenie marihuany.
Autor Wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 22:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

opętana napisał/a:
Nawet w biblii jest napisane jak Jezus Chrystus uzywal do leczenia ran Olejku Haszyszowego.
Zresztą w holenderskich aptekach mozna kupic marihuane. Wg holenderskiego Ministerstwa Zdrowia marihuana pozytywnie wpływa na rozstrój nerwowy, stwardnienie rozsiane, raka i AIDS.

Rok temu byłam w osrodku, gdzie wlasnie są ludzie którzy cpali.Wyglądają zupełnie normalnie. Tez zaczynali od marihuany, potem brali amfe i inne...Okradali rodziców, przyjaciół ;/ raz nawet jeden z nich napadł na dilera, wiec znalazł co chciał...Teraz nie mają nic, są na detoksie. Wcale im łatwo nie jest, ale niektórzy są tam od roku i chcą tam zostać. Wcale nie wykluczaja tego, że jeszcze mogą spróbowac.

Przed tym 'pierwszym razem' masz pewność, że sie nie uzależnisz, że tylko spróbujesz.Jak Ci sie nie spodoba to olejesz sprawe...Myslisz, ze bedziesz wiedziec kiedy sie powstrzymać a tak nie jest. To uzależnia. Ja bez problemu moge sobie załatwić to i tamto, ale nie chce...bo jak zobaczyłam tych ludzi, jak słyszałam co mówią...po prostu mnie do tego nie ciągnie.
Niby, że co ja tam wiem skoro nie probowałam...ja nie mam zamiaru sprawdzac tego na sobie zeby powiedzieć jakie to złe...wystarczą mi relacje tamtych ludzi.


Akurat to srodowisko ze wzgl na rodziców którzy pozwalaja swojejc iekawskiej córce wpychac nos w ich prace ... jest mi znane

Ale sa tez ludzie którzy poprostu próbują ... moj ojciec ma na studiach kolege który w wieku 18 lat próbował wielu narkotyków zeby spróbowac ... nie był nigdy uzalezniony nigdy nie siegnał drugi raz ...
Ale rzadko sie zdarzaja takie przypadki ciekawskich i madrych ludzi którzy potrafia zapanowac nad soba
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sro 08 Lut, 2006 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że tak rzadko. Niektórzy po prostu mają jakies poczucie wartości, wiedzą ze mogą sie w to wciągnąc i wiele stracić. Więc odstawiają narkotyki.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
weraa Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 05 Cze 2005
Posty: 107
PostWysłany: Czw 09 Lut, 2006 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co monia powiem Ci tak: Od tego sie zaczyna marycha potem heroina , grzybki itd.:/ mariuhuana jak co niektorzy mówią że to nie jest narkotyk tlyko odzywka ale jak dla mnie to jest tak jak narkotyk bo tez sie ma faze i wogole...:/ mój chłopak brał kiwdys raz sprobowal, potem 2, 3 ale przestał z silnej woli i z tego ze wie ze potem sie uzalezni i bedzie siegac jeszcze po cos innego teraz jest z tego dumny i sma uważa ze był głupize palił.....Zgadzam sie co do Tremere, Blanka, opetana ....a Ty to palisz po co dla szpanu:/?/ penwie tak jak wiekszosc dziewczyn w tym wikeu pali , pije tlyko zeby pokazac chłopakom ze oni tez tak moga i ze im tym zaimponuja:/ to jest chore a nie mówiąc juz co o mariuhuanie:/ powiem tak Ciebie kompletnie popier*****...........I nie masz sie czym chwlaic ze palisz:/ i mówisz ze nik nie mowi ze jeses ćpunka no to ciekawe do kiedy.. ..Powodzenia zycze=]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 09 Lut, 2006 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jedno - Takieście wielkie obrończynie światłóści, to przyznajcie się - paliłyście papierosy?


Ostatnio zmieniony przez Shaunri dnia Sob 11 Lut, 2006 09:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Lut, 2006 21:18   

najgrosze to zaczynac z narkotykami nie majac swiadomosci ich szkodliwosci, a to w naszym kraju bardzo popularny objaw.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 09 Lut, 2006 23:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Zastanawia mnie jedno - Takieście wielkie obrończynie światłóści, to przyznajcie się - piłyście piwo, lub paliłyście papierosy?


nie mam do czego sie przyznawac ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
DarkAngel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Lis 2005
Posty: 87
PostWysłany: Pią 10 Lut, 2006 08:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Zastanawia mnie jedno - Takieście wielkie obrończynie światłóści, to przyznajcie się - piłyście piwo, lub paliłyście papierosy?


Piłam piwo, na jakiejś imprezce też zdarza się wypić. Paliłam kiedyś, ale już przestałam. To palenie było dla szpanu raczej niż z przyjemności bo mnie to żadnej frajdy nie dawało. I mogę się do tego przyznać. Mocniejszych rzeczy ani śmiem próbować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 10 Lut, 2006 08:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga - Firma króliczek i zajączek gratuluje - i zezwala na wypowiadanie się w wątku.

PS: Serio, gratulacje, wyjątek w naszym spitym i wypalonym do cna kraju.

DarkAngel - Szkoda że w tym wątku wcześniej nie mówiłaś jakie to narkotyki szkodliwe, bo takiej osoby szukam - Takiego przykładu. Ludzi, którzy trują się fajkami, ale mówią że narkotyki są be - Co to? Jedno trucie różni się od drugiego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Lut, 2006 10:22   

no teoretycznie tak, narkotyk zmieni Cie w idiote a papieros tylko upodli. ale ja ani z jednym zni z drugim nie chce miec specjalnie bliskich kontaktow ; ]
Powrót do góry
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pią 10 Lut, 2006 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Zastanawia mnie jedno - Takieście wielkie obrończynie światłóści, to przyznajcie się - piłyście piwo, lub paliłyście papierosy?

co ma piwo do tego? miedzy piwem i papierosami a narkotykami jakas roznica jest.
Taa, piłam piwo. Ale co z tego?

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 10 Lut, 2006 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bla bla bla... oddaję honor...


Ostatnio zmieniony przez Shaunri dnia Sob 11 Lut, 2006 09:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Lut, 2006 20:20   

przeczytaj, shaunri, lat 47, moj poprzedni post.
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 10 Lut, 2006 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anton - Nie bardzo łapię ni tego ni owego z twojego postu...O_o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Lut, 2006 23:26   

wybacz, powinienem wziasc pod uwage Twoj pokazny wiek, pewnych rzeczy nie lapiesz.
Mialem na mysli, ze nie, piwa nie mozna stawiac w jednym rzedzie z marihuaną, czy papierosami.
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 11 Lut, 2006 09:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z piwem może i nie, ale z fajkami jak najbardziej - wykazano że (Zaraz wycofam piwo z postu) fajki szkodzą bardziej niż niejeden narkotyk.

PS: Daruj sobie ironie związane z wiekiem, to że T Y czegoś nie rozumiesz, nie znaczy że mam mieć 150 lat...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |